Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Grado 325i KT=540zł

http://allegro.pl/grado-sr325i-audiofilskie-sluchawki-otwarte-i5164996097.html

 

Imho cena fajna.

 

@Down

Sorka zjadłem link:)

 

 

Kostki od nauszników trzymają się teraz pałąka na śrubki, wiec jeden słaby punkt wyeliminowany.
Poprzedni właściciel chyba kleił pręty do widełek, w każdym razie trzymają się bez zastrzeżeń.
Jedynym mankamentem jest trochę zbyt luźna praca systemu regulacji wysokości nauszników.
Doraźnie poradziłem sobie z tym poprzez wciśnięcie kawałka gąbki/taśmy izolacyjnej w tunel,
w ktorym porusza się pręt.
Edytowane przez drake29a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je kupować ale nie byłem przekonany, no i teraz widzę ze dostałem zdjęcia które wszystkiego nie pokazywały. Pytanie co jeszcze jest ukryte ?

Przynajmniej gąbki są już wyczyszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je kupować ale nie byłem przekonany, no i teraz widzę ze dostałem zdjęcia które wszystkiego nie pokazywały. Pytanie co jeszcze jest ukryte ?

Przynajmniej gąbki są już wyczyszczone.

 

Retter, łykaj je i wstawiaj do Michała :)

I targuj Waść, pomarudź, że zjechane !

A Michał i tak z nich zrobi nowe słuchawki ...

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targowałem nici pomimo miałem je TANIEJ, wiem na co się porywam bo mam sr80 albo ja za miętki w uszach jestem ze wytrzymuje 15min albo senki mnie rozpuściły albo właściciele mają stalowe uszy.

Grado z jednej strony bawią z innej męczą dźwiękiem, a na pewno WYGODĄ tu to pojęcie nieznane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podesłać swoje zdjęcia w lepszej jakości. Jak znajdziecie moją aukcję w archiwum, to doczytacie konkrety. Starałem się opisać to najdokładniej. Wręcz przesadnie.

Obecny sprzedawca ocenił je zdecydowanie lepiej niż na to wskazywał opis na aukcji.

Jedyne do czego można się przyczepić to regulacja pałąka na prętach i widełki, ale wymiana na aluminiowe u Michauczuka to chyba 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podesłać swoje zdjęcia w lepszej jakości. Jak znajdziecie moją aukcję w archiwum, to doczytacie konkrety. Starałem się opisać to najdokładniej. Wręcz przesadnie.

Obecny sprzedawca ocenił je zdecydowanie lepiej niż na to wskazywał opis na aukcji.

Jedyne do czego można się przyczepić to regulacja pałąka na prętach i widełki, ale wymiana na aluminiowe u Michauczuka to chyba 80zł.

miałem je za 50 zł do opchnięcia, ale niestety grado wraz z widełkami dzisiaj się sprzedały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bang&Olufsen BeoPlay H6 - Niebieska Edycja Limitowana, nowe, przywiezione z Danii, bez papierów.

 

KT - 950

http://allegro.pl/bangolufsen-beoplay-h6-blue-i5148038105.html

 

Jestem w kontakcie ze sprzedającym, umówiłem się na 850 i odbiór osobisty, jeśli ktoś jest zainteresowany mogę to ogarnąć i pchnąć dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grado 325i KT=540zł

http://allegro.pl/grado-sr325i-audiofilskie-sluchawki-otwarte-i5164996097.html

 

Imho cena fajna.

 

@Down

Sorka zjadłem link:)

 

 

Kostki od nauszników trzymają się teraz pałąka na śrubki, wiec jeden słaby punkt wyeliminowany.

Poprzedni właściciel chyba kleił pręty do widełek, w każdym razie trzymają się bez zastrzeżeń.

Jedynym mankamentem jest trochę zbyt luźna praca systemu regulacji wysokości nauszników.

Doraźnie poradziłem sobie z tym poprzez wciśnięcie kawałka gąbki/taśmy izolacyjnej w tunel,

w ktorym porusza się pręt.

 

Kto targował i łykną za 525 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K550, nowe, kup teraz, 519 zł. http://allegro.pl/sl...5164978580.html


Sprzedawca sprawdzony, brałem u niego K551. Pomógł bez problemu przy ich reklamowaniu (zachwiany balans).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dnia liczby PI 14 marca koszt dostawy z TME za 3,14
http://www.tme.eu/pl/katalog/?utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_campaign=2015-03-14-Dzien_liczby_PI_pl

 

 

 

 

* Cena wysyłki jest ceną netto. Promocja dotyczy wszystkich zamówień złożonych w dniu 14.03.2015 r. o wartości powyżej 50 PLN realizowanych wyłącznie na terenie Polski z formą wysyłki Standard (GLS/DHL Polska/DPD) do 30kg.
Edytowane przez matkin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności