Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Uwaga s****ysyn sprzedaje podróby i kloci sie ze oryginaly. Po 20mailach "przyznal sie" ze ze wschodu. Sam kupilem...

http://allegro.pl/limitowane-sluchawki-audio-technica-ath-ckw1000anv-i4666757412.html

sam link za mało, aukcja się skończy i nic nie zostanie, zgłoś allegro ze fajki sprzedaje zamkną mu konto

 

marekzabiegala (460) na czarną listę

 

 

Jak gość ma w ofercie masę etui, folii i inne ******ły to na 99% ciągnie z chin, więc słuchawek też bym od niego kupował. No i buty jeszcze ma! Eh.. <_<

 

Proponuję żeby przynajmniej kilkanaście osób zadało pytania do gościa czy prowadzi DG i czy płaci podatki plus aluzje "uprzejmie donoszę". Niech się obesra na malinowo. Jestem pewny że zaraz wszystkie przedmioty znikną. Właśnie wysyłam mi maila jako pierwszy, zapraszam.

 

Też napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUSTWO NA ALLEGRO!

Po wejściu na allegro widzę ponownie akg321 za 39zł (wysyłka gratis) (tak było w przeszłości)

 

Klikam - i już jestem tu : http://allegro.pl/dzial/strefa-okazji/sluchawki-akg-k321-black-16793.html?reco_id=69b5f792-4e2f-11e4-8f57-fa163e3153c0&ars_source=ars&ars_socket_id=31&ars_rule_id=231

 

45zł :)

 

Klikam dalej

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4675047576&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

 

59zł

 

Więc ostrożnie koledzy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUSTWO NA ALLEGRO!

Po wejściu na allegro widzę ponownie akg321 za 39zł (wysyłka gratis) (tak było w przeszłości)

 

Klikam - i już jestem tu : http://allegro.pl/dzial/strefa-okazji/sluchawki-akg-k321-black-16793.html?reco_id=69b5f792-4e2f-11e4-8f57-fa163e3153c0&ars_source=ars&ars_socket_id=31&ars_rule_id=231

 

45zł :)

 

Klikam dalej

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4675047576&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

 

59zł

 

Więc ostrożnie koledzy ;)

 

Trzy tygodnie temu kupiłem je na Karen.pl za 39 pln z wysyłką gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne monitorki JBL-a L-100, licytacja, ale jest mozliwosc zakupu od reki, jak w opisie. Brzmienie twarde, bezposrednie/dobitne, ale i muzykalne, mimo duzej srednicy glosnika niskotonowego,

nie zejda nisko, taki juz ich urok ;).

http://allegro.pl/jbl-l100-2-monitory-oryginal-usa-plus-kable-standy-i4681560622.html

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne monitorki JBL-a L-100, licytacja, ale jest mozliwosc zakupu od reki, jak w opisie. Brzmienie twarde, bezposrednie/dobitne, ale i muzykalne, mimo duzej srednicy glosnika niskotonowego,

nie zejda nisko, taki juz ich urok ;).

http://allegro.pl/jbl-l100-2-monitory-oryginal-usa-plus-kable-standy-i4681560622.html

Dzięki! To jest egzemplarz który znam, wcześniej był w studiu u mojego kumpla, a one nadal są ode mnie rzut beretem. Dzisiaj jadę obejrzeć i pewnie wezmę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co ;). Fajne glosniki, jak ktos zna temat, aczkolwiek mialem nowszy model i nie podszedl mi na dluzsza mete ;). Dalem ten link, bo cena wydaje mi sie bardzo atrakcyjna, np. za wspomniane

JBL 4312D musialem wybulic powyzej 3tysi, cena nowych 8tys. zl :D.

 

Gdybym mial na dzien dzisiejszy wydac taka gotowke, to zdecydowanie wybralbym jakies aktywne typu - Dynaudio BM15a, Genelec 1032A, JBL LSR6328 itp itd. zupelnie inna klasa brzmienia ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne monitorki JBL-a L-100, licytacja, ale jest mozliwosc zakupu od reki, jak w opisie. Brzmienie twarde, bezposrednie/dobitne, ale i muzykalne, mimo duzej srednicy glosnika niskotonowego,

nie zejda nisko, taki juz ich urok ;).

http://allegro.pl/jbl-l100-2-monitory-oryginal-usa-plus-kable-standy-i4681560622.html

Dzięki! To jest egzemplarz który znam, wcześniej był w studiu u mojego kumpla, a one nadal są ode mnie rzut beretem. Dzisiaj jadę obejrzeć i pewnie wezmę :)

 

Bierz Krzysiek do Cayina, dobrze będzie :)

Edytowane przez Barthuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pendragon - ktoś wystawił Focal Solo6 Be na licytacji, jakbyś był zainteresowany. Standardowo cena 4000 za sztukę, a póki co 1600 za parę.

Tego modelu nie znam, ale słuchałem Twin6 Be i się zakochałem w Focalach studyjnych!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dobrze to by było z CR-2020 no ale głupi - sprzedałem (ale jest niedaleko). Z cayinem - zobaczymy, ale może być za słaby. Przydałby mi się nowy zakup by @Kubasz :)

@PENDRAHON ja znam te kolumny i cena jest bardzo dobra, mi nie są potrzebne do realizacji tylko słuchania dla przyjemności, a grają prawdziwie "po amerykańsku". Ich studyjny odpowiednik to oczywiście 4310, stare ale jare. Jeszcze raz dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pendragon - ktoś wystawił Focal Solo6 Be na licytacji, jakbyś był zainteresowany. Standardowo cena 4000 za sztukę, a póki co 1600 za parę.

Tego modelu nie znam, ale słuchałem Twin6 Be i się zakochałem w Focalach studyjnych!

Wiem Nismovsky, dzieki ;). Mam w obserwowanych, ale na tym poprzestane, bo raz, ze mam juz monitory, ktore mnie satysfakcjonuja, a dwa ...jestem na chwile obecna splukany <_<:D.

Moze sie zapozycze, tylko bede glodowal do konca miesiaca ..a nawet roku :D.

Bartek dobrze to by było z CR-2020 no ale głupi - sprzedałem (ale jest niedaleko). Z cayinem - zobaczymy, ale może być za słaby. Przydałby mi się nowy zakup by @Kubasz :)

@PENDRAHON ja znam te kolumny i cena jest bardzo dobra, mi nie są potrzebne do realizacji tylko słuchania dla przyjemności, a grają prawdziwie "po amerykańsku". Ich studyjny odpowiednik to oczywiście 4310, stare ale jare. Jeszcze raz dzięki za info!

Ja zdaje sobie sprawe, ze wiesz co robisz, dlatego napisalem "Fajne glosniki, jak ktos zna temat" :)

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pójdą coś koło 5000-5500, czyli brakuje mi tysiaka, a korcą niemiłosiernie ;)

Chociaż w tej cenie miałbym nowe Focal Alpha 80 + Spirit Pro i jeszcze by mi 1000-1500 w kieszeni zostało na ustrój akustyczny, podstawki itd.

 

PS.

Fostex PM1 są na licytacji, ale z ceną minimalną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic to linia (seria), Video to konkretne modele 5g oraz 5.5g - tak się przyjęło :)

Przy czym okazja to "taka sobie" ponieważ jest to 5g, a więc o mniejszym potencjale podczas imodowania :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajowo "Classic" mówi się na wszystkie duże iPody z clickwheelem, ale rozróżniamy jakby "podtypy" i tak: Photo to 4gen, Video to 5gen +5.5gen, a 6gen i wyżej to Classic. Stąd częste mylenie. Co do rozpoznania generacji to odsyłam do wiki :)

 

IMO, okazja żadna jak za 5gen, który jest ograniczony przy CF-modach do 32GB karty. 5.5gen jest najlepszą bazą do iModa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko odbiór osobisty :(

Może ktoś poświęci się dla kolegi, odbierze i wyśle ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności