Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test Mp3 Playerów W Komputer Świat


KHR3b TNIIINHbI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

juz nie chce mi sie dyskutowac na temat ks jak zobaczylem odpowiedz - komentarz do numeru z testem mp3.

 

Ci czytelnicy sa rownie madrzy jak redaktorzy :lol::lol::lol:

Śledzenie tego watku na tym formum to zwykla strata czasu. Znajdziemy tam wylacznie opowiesci nastoletnich mlodziencow, ktorzy sa najmadrzejsi na swiecie i wiedza wszystko na temat tego testu mimo, ze go nawet nie przeczytali, po co - skoro kolega im wszystko powiedzial.

 

ten cytat to na temat naszych wypowiedzi o tescie ks na forum iriver.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzenie tego watku na tym formum to zwykla strata czasu. Znajdziemy tam wylacznie opowiesci nastoletnich mlodziencow, ktorzy sa najmadrzejsi na swiecie i wiedza wszystko na temat tego testu mimo, ze go nawet nie przeczytali, po co - skoro kolega im wszystko powiedzial.

 

Życze temu "komuś" zadowolenia ze swojego creativa.

 

iRiver? iAudio? MobiBLU?...Nie sądze aby ten sprzęt był kierowany do takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo przeciez my ten "test" przeczytalismy. Widac Panom z KS braklo argumentow i odszczekali w naszą strone kolejne swoje wypociny. Widac komu brakuje kultury i kto zachowuje sie jaka nastoletni g o w n i a r z. Brakuje im rowniez wiedzy o testowaniu urzadzen takich jak np. mp3palyery. No moze maja wiedze, tylko ze ten test byl sponsorowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ... spoko ... niewiedza jest potega (ponoc :P)

najlepsze w tym wszstkim jest to ze czlowiek ktory to napisal nawet nie przeczytal tego co sie tu znajduje ... wyraznie jest napisane ze kolega mu powiedzial o zawartosci tego posta :)

 

a pozatym chyba wszscy w tym poscie przeczytali owy test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie chce mi sie dyskutowac na temat ks jak zobaczylem odpowiedz - komentarz do numeru z testem mp3.

 

Ci czytelnicy sa rownie madrzy jak redaktorzy :lol::lol::lol:

Śledzenie tego watku na tym formum to zwykla strata czasu. Znajdziemy tam wylacznie opowiesci nastoletnich mlodziencow, ktorzy sa najmadrzejsi na swiecie i wiedza wszystko na temat tego testu mimo, ze go nawet nie przeczytali, po co - skoro kolega im wszystko powiedzial.

 

ten cytat to na temat naszych wypowiedzi o tescie ks na forum iriver.pl .

kto to napisał? i gdzie?

 

gówiarze to siedzą tam w redakcji...

 

a test przeczytałem ! ! !

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie chce mi sie dyskutowac na temat ks jak zobaczylem odpowiedz - komentarz do numeru z testem mp3.

 

Ci czytelnicy sa rownie madrzy jak redaktorzy :lol:  :lol:  :lol:

Śledzenie tego watku na tym formum to zwykla strata czasu. Znajdziemy tam wylacznie opowiesci nastoletnich mlodziencow, ktorzy sa najmadrzejsi na swiecie i wiedza wszystko na temat tego testu mimo, ze go nawet nie przeczytali, po co - skoro kolega im wszystko powiedzial.

 

ten cytat to na temat naszych wypowiedzi o tescie ks na forum iriver.pl .

kto to napisał? i gdzie?

 

gówiarze to siedzą tam w redakcji...

 

a test przeczytałem ! ! !

 

POzdr.

wypowiedz na forum komputer swiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze znam ten nick skądś :P

 

 

Ale nic. Przeczytajcie ten test odtwarzacza ifp-890 jestem ciekaw czy by byl w pierwszej trójce. Jak myslicie ???

 

test ifp-890

 

Jak oceniacie test???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszeliście ich test dyktafonu? :D

wymiata ;]

>> TEST <<

 

[edit]

i mają nadspodziewanie dobry >> PLIK TESTOWY << O_o (nie cały jest z plików WAV, część była już skompresowana, ale przekrojówka rzeczywiście dobra :) )

 

[edit2] OGM to kontener OGG :)

 

jak AVI jest kontenerem dla filmów DivX/XviD i MP3/WMA/AC3/AAC tak OGM jest kontenrem bardziej uniwersalnym :) DivX/XviD/Theora i MP3/WMA/OGG/FLAC/AC3/AAC plus TEKST :) i inne :)

 

komuś się literówka z OGG zrobiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze wraz z wejsciem do Uni, pojawil sie przepis, dotyczacy ochrony konsumentow, mowiacy o tym ze instrukcja w jez polskim, musi byc dolaczona obowiazkowo :]

Masz racje. Tez o tym slyszalem pare lat temu. Ale na przepisach sie skonczylo-jak nikt (prawie) nie dodawal, tak nikt nie dodaje z racji owego przepisu. Pamietam, ze jak kupowalem te kilka lat temu jakis sprzet, to sie dla pewnosci pytalem, czy jest polska instrukcja (tak z ciekawosci, co powie sprzedawca) a on odpowiedzial, ze oczywiscie jest, bo jest taki przepis i w ogole. Tjaaa....oczywiscie, ze nie bylo. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mają nadspodziewanie dobry >> PLIK TESTOWY << O_o (nie cały jest z plików WAV, część była już skompresowana, ale przekrojówka rzeczywiście dobra :)

ta... zwlaszcza ze brzmi jakby probkowanie wynosilo 22khz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w jednym numerze KŚ wyczytałem, ze brak wyswietlacza w M3L powoduje "większą funkcjonalność" :lol: .

A tak w ogole mierzenie jakości dzwieku tylko za pomoca programow to po prostu IDIOTYZM. Niedlugo smak warzyw i owoców bedziemy mierzyc za pomoca programow i innych urzadzen pomiarowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od czasu wizyty Waszego kolegi "kilera1313" na naszym forum czytałem z uwagą ten wątek :)

 

Cieszę się, że pojawił się link do naszej recenzji playerka iRiver. Podobnie jak Komputer Świat jesteśmy gazetą, z tą różnicą, że regionalną, choć w Internet nie ma barier :)

 

Drugą rzeczą, która mnie cieszy i to jeszcze bardziej są Wasze pozytywne opinie na temat tego artykułu (iRiver IFP-890). Wasze opinie na temat naszych recenzji są chyba najważniejsze spośród niemal całej polskiej sieci. Dlatego też pytam co się Wam podoba, a co nie, co powinniśmy zmienić? Czego nie powinno być, a co powinno być? Przepraszam, że nieco nie na temat tego wątku, ale myślę, ze się nic nie stanie :)

 

Co do próbkowania - przeglądałem jeszcze raz wszystkie utwory, z których stworzyłem testowy kawałek i żaden z nich nie ma 22 kHz -niektóre utwory mają faktycznie taki dźwięk, jakby były dużo gorszej jakości, ale takie było zamierzenie autora utworu. Powiedzcie w której dokładnie minucie jest taka kiepska jakość? To może to sprawdzę.

 

Niestety nie dysponowałem plikami WAV do niektórych utworów - większość z nich jest darmowa do ściągnięcia z sieci i artyści raczej nie wydają płyt, a jeśli to są to tylko sample - mowa szczególnie o tych od połowy :)

 

Za wszelkie uwagi oraz sugestie z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam

 

Focus - Tygodnik Komputerowy - www.egielda.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie bardzo sympatyczny głos do testów jakości dyktafonu (sorki, pierwsze skojażenie - coś bardziej inteligentnego napiszę rano ;) )

 

pozatym generalnie chodzi o utwory które mają lowpass na 16KHz i mniej (do kreski) - co jednak nie ma większego znaczenia... chyba że chodziło o test "jak gra na kiepskich utworach" ;]

lolx8zd.th.png

 

aha... plik wynikowy jest niewysterowany ;]

 

 

[edit] IMO: recenzja pisana jest lekkim językiem (plus), jest czytelna i niechaotyczna (plus), ładne zdjęcia i bardzo ładne zdjęcia ekranika (plus), ALE...

 

iRiver doskonale radzi sobie z formatem OGM

z OGG konkretnie ;] z OGM nie...

 

emulacje trójwymiarowego otoczenia

może jakoś zgrabniej to ująć... "emulację przestrzennego dźwięku"? ;]

 

iRiver po podłączeniu do komputera wymaga sterowników, więc jeżeli ktoś chce go używać jako przenośny dysk twardy, będzie musiał przy sobie nosić płytę ze sterownikami.
konieczność instalacji oprogramowania i korzystania z niego przy wgrywaniu nowych utworów może niektórym użytkownikom przeszkadzać
konieczność używania dołączonego oprogramowania...

nieprawda ;] wystarczy zmienić firmware na wersję UMS o czym nie ma ani słowa... ;]

 

Na głośnikach odtwarzaliśmy średnio głośno fragment audycji radiowej i to nagraliśmy

... wciskanie kitu... ale... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności