Skocz do zawartości

Anime


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie nabity post

 

@krisio06

 

Widzisz, popsułeś zabawę jednej osobie :/.

 

@Topic

 

Dzisiaj obejrzałem odcinek anime zatytułowanego "School Rumble" i muszę powiedzieć, że mnie rozbawił :)

 

Owszem, daje radę, aczkolwiek Great Teacher Onizuka zmiata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto z was jeździ na konwenty mangi i anime? Ostatnio na Bace był motyw na kalamburach muzycznych, że brakowało słuchawek i jedyne, które się dało dorwać od uczestników, to akurat 2 razy CAL (w tym moje) :) To by mogła być dobra okazja, że w razie potrzeby porównać czasem sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że GTO jest bardzo krótki, a School Rumble ma już bodajże 3 sezony.

 

yyy, bodajże 54 epy to jest "krótki"? ;>

 

 

Kto z was jeździ na konwenty mangi i anime? Ostatnio na Bace był motyw na kalamburach muzycznych, że brakowało słuchawek i jedyne, które się dało dorwać od uczestników, to akurat 2 razy CAL (w tym moje) :) To by mogła być dobra okazja, że w razie potrzeby porównać czasem sprzęt :)

 

No niestety, ale przegapiłem tegoroczną BAKĘ. W sumie byłem dwa razy: 2003 i 2004, gdzie głównie siedziałem w Copy Roomie ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, SE Lain Wszystkie odcinki na dysku(do obejrzenia mam jeszcze 9-do końca), teraz pytanie: co dalej? ;)

 

Jak na razie:

CG mniodzio, Elfen mniodzio, Escafrrrone(tak dziwnie wymawiali ;f) po 5 odcinkach jakoś nie mogło mnie przekonać(w dodatku kompletnie mi styl rysowania nie przypadł), death note w sumie niby fajne, ale ostatecznie nie wciągnęło(może jeszcze dam mu szansę) i SE Lain po prostu genialne.

Szukam dobrego następcy ;]

W zasadzie ja mam tak, że albo coś mnie od początku przyciągnie, albo po 5 odcinkach daję sobie spokój ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale przegapiłem tegoroczną BAKĘ. W sumie byłem dwa razy: 2003 i 2004, gdzie głównie siedziałem w Copy Roomie ;]]

Wtedy jeszcze istniały copy roomy? ;) Myślałem, że wyginęły coś koło 2003 roku, ale w sumie racja, bo w 2003 lub 2004 zajrzałem do copy roomu, bo czegoś szukałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHOT, bądź tak miły i zaproponuj coś ;*

Dokładnie mózgotrzepa, czy niekoniecznie, ale też dobre?

 

Jak jeszcze nie widziałeś, to duet: Cowboy Bebop plus Black Lagoon (pierwszy wciąga od razu mocno, drugi na początku słabiej, ale rozkręca się mocno)

 

Jeżeli coś ambitniejszego, to może: Kino No Tabi? IMO cokolwiek byś nie wybrał, to do poziomu Lain nie dojdziesz (jakieś 13 punktów w mojej 10-punktowej skali :wub: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wie ktoś może z jakiego anime jest ta tapeta? ;]

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=att...st&id=10695

To nie z anime, tylko z eroge - Katahane. Gierki nie sprawdzałem, ale podobno fajna, 100% yuri :D.

 

Polecam, jedna z moich ulubionych serii :D (z tym, że lepiej strzeż się przed kontynuacją, IMO kompletnie nie udana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
'przed chwilą skończyłem NGE, mam zamiar obejrzeć Lain.

 

czy po tym zostanie coś, najlepiej w cyber/post punku, które mnie zachwyci jak NGE?

Oczywiście: obejrzenie Lain drugi raz... :lol:

 

(a tak na serio, to warto po jakimś czasie wrócić do Lain - jest jak cebulka, za każdym razem zdejmujemy kolejną, bliższą środka warstwę)

 

Jeżeli nie widziałeś jeszcze, to cała seria Ghost in the Shell w odpowiedniej kolejności (chociaż sam film możesz obejrzeć wcześniej bez szkody dla efektu).

 

Ja ostatnio mam totalny zastój, właściwie nic nowego nie oglądałem. :( Męczę powoli Gantz i mimo że całkiem fajne jest na razie, to nie ma tego czegoś, co by mnie mocno przyciągnęło do obejrzenia serii w dwa/trzy dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zacząłem(po długim zastoju) Cowboy Bebop - po pierwszym odcinku wrażenie pozytywne, chyba dojdę do końca serii(co niejako jest dla mnie wyznacznikiem wartości - jak mi się nie podoba, to po prostu nie oglądam dalej ;p)

 

..i równocześnie ściągam NGE, bo wydaje się być fajne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost in the Shell w odpowiedniej kolejności (chociaż sam film możesz obejrzeć wcześniej bez szkody dla efektu).

wszystkie SAC i inne wariacje typu GitS 1.5 czy 2.0 już dawno widziałem ;P.

 

ostatnio zastanawiam się, czy nie 'rzucić' się na obejrzenie Macross, Gundam albo Legend of Galactic Heroes. mam też dużego smaka na sagę o Kapitanie Harlocku, ale zdobycie całej serii nie będzie łatwe; pewnie ograniczę się tylko do opowieści o Queen Emeraldas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy piwku u kumpla oglądałem DMC,dziś chyba w przerwie meczu kilka odcinków się obejrzy;] Dosyć śmieszne anime,fabuły to to nie ma ale jest idealne do oglądania przy piwie z kumplami żeby się pośmiać.

 

EDIT:Nie mylić z Devil May Cry,to DMC,które oglądałem,jest o zespole bodajże black metalowym,pełnej nazwy nie napiszę bo wyleciała mi z głowy.

 

EDIT 2:DMC= Detroit Metal City ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności