Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Anime


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja jestem w połowie soli i nie jest źle. Ładna kreska, ciekawa fabuła i dość niespodziewane zwroty akcji. Do tego ładny opening i ending. Także jak na razie mogę z ręką na sercu polecić.

A zainteresowanych tematami do dyskusji odsyłam do mojego profilu na anime-planet:

http://www.anime-planet.com/users/jeycam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa dni ukończyłem evangeliona(zwykle anime zajmuje mi więcej niż tydzień).... i zakończenie nie jest takie złe jak myślałem ;p

Wrażenia jak najbardziej pozytywne, opening cały czas siedzi mi w głowie ;]

 

... teraz z ciekawości obejrzę end of evangelion(szkoda że dobre źródła są pl hardsub...) i muszę się zastanowić co następne będzie równie dobre - cowboy bebop całkiem fajny i stylowy, ale specjalnie mnie nie przyciągnął... chociaż dam mu jeszcze szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem jednym z niewielu, którym seria i EoE przypadły do gustu - imo seria jest lepsza, ale eoe też nie jest aż tak zły jak wielu o nim pisze.

 

...nie pamiętam, czy już pisałem: Detroit Metal City - DMC - drugie podejście i drugi fail - takiej tragedii dawno nie oglądałem, porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EoE imo całkiem fajny - napewno lepszy od zwykłego zakończenia ;p

 

Niedawno death note skończyłem.. no cóż, po piewszych 10 odcinkach dałbym 5 gwiazdek, po 20 odcinkach 4, dalej już tylko chciałem żeby wreszcie się skończyło ;p

 

Za to Kimi Ga Nozomu Eien, wzięty jako miły przerywnik(i z ciekawości, jak romansidła wyglądają), wciągnął mnie na tyle, że nie chciało mi się kończyć desu noto. No i bardzo fajne zakończenie - zwykle po skończeniu anime jestem raczej rozczarowany, tutaj byłem naprawdę zadowolony :)

 

Od jakiegoś czasu GITS leży na dysku, musze to w końcu obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
A duzo wy anime sciagacie? ;)

 

Ostatnio całe 8GB - i pomyśleć, że tylko drugi sezon ściągałem ... do tego kijowy transfer ~50kB/s

Co do Death Note'a - PRZEREKLAMOWANY średniak. Początek ciekawy, ale potem to IMO już jest tylko kaszana.

 

 

BTW Szukam jakiegoś ciekawego psychologicznego anime - coś w stylu Experiments Lain/Paranoia Agent/od biedy niektóre wstawki z Mushishi - kto mi poleci coś ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sciagne cala ta liste anime na dysk to go pobije ^^ plus to co mam na dvd jeszcze jak te nowe serie sie skoncza to uu ale nie liczy sie ilosc tylko by mi sie spodobaly ja lubie anime z duza iloscia akcji jak ma jeszcze dobra grafe i fabule to miodzio tak jak np Claymore walic ze pod koniec zjechali z mangi ale i tak cudo ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
Grethort - NGE/Ergo Proxy?

 

NGE akurat znam - ale nie oglądałem tych wszystkich dodatkowych filmów... stwierdziłem, że tyle co widziałem - mi wystarczy. Ergo Proxy akurat nie oglądałem - podobno ludzie bardzo zachwalają sobie muzykę.

 

 

PS. Drugi sezon FMA w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vampirzyca

To koniecznie jeszcze Berserk i Fate/Stay Night. Do tego mam przeczucie, ze spodoba ci sie Higurashi no Naku Koro ni (swietna seria, polecam)

 

@Grethort

Ja Ergo Proxy przestalem ogladac na 3cim odcinku. Kupie kiedys boxa z DVD to obejrze. Odezwij sie do mnie na GG, bo mi zjadlo twoj numer : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vampirzyca

To koniecznie jeszcze Berserk i Fate/Stay Night. Do tego mam przeczucie, ze spodoba ci sie Higurashi no Naku Koro ni (swietna seria, polecam)

 

Gdzies tez mam na tej liscie w utorrencie to anime narazie musze skonczyc to co mam na dysku a troche tego jest...ale niema kiedy bo najpierw musze skonczyc filmik robic do gry FEAR 2......eh za malo czasu.... ;/ te nowe serie tez bym sciagala na bierzaco bo fajne sa jak ten Regios czy White Album lub Ride Back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ergo Proxy akurat nie oglądałem - podobno ludzie bardzo zachwalają sobie muzykę.

 

Trudno nie zachwalac. W czołówce leci RADIOHEAD "Paranoid Android". w strasznym uproszczeniu utwór o tym jak ktoś nie moze dojsc do tego kim jest naprawdę.

 

Idealnie dopasowany utwór klimatem i słowami do tej historii. Oglądając na szybko pierwsze odcinki super i koncowka tez.

 

Oglądajac drugi raz "wolno" całosć bardzo dobra.

 

Apel do @Vampirzycy i innych. Przypomnę, że forum nie popiera piractwa. Nie piszcie proszę o torrentach, sciąganiu, itp.

 

Niech tylko @khron się zjawi to będzie karał -> w sumie ma rację. Miesiąc temu była chwilowa wyprzedaz Anime na @Merlinie.

 

Za mniej niż pół ceny (a ostatni odcinek za 30% ceny) kupiłem Samurai Champloo. Mnie się podobało chociaz akurat podkład muzyczny w jakim wogóle nie gustuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności