Skocz do zawartości

Możliwość Usuwania Postów Poproszę


immanuel

Rekomendowane odpowiedzi

Brak usuwania postów uczy odpowiedzialności za to, co się pisze...

Nie lepiej wybrać spośród uzytkowników moderatorów - opiekunów poszczególnych for...? O_o

 

Jestem adminem na IPB i wiem że w praniu opcja "skasuj posta" się nie sprawdza, a osoba mająca pieczę nad spokojem na forum już tak... byleby codziennie tak po pół godziny czasu dla forum poświęcała :]

 

fakt faktem napisałem "proszę o usunięcie posta" ale to był chyba jedyny taki przypadek, i wystarczyłoby żeby ksy albo OkropNick toto usunęli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak usuwania postów uczy odpowiedzialności za to, co się pisze...

Nie lepiej wybrać spośród uzytkowników moderatorów - opiekunów poszczególnych for...? O_o

 

Jestem adminem na IPB i wiem że w praniu opcja "skasuj posta" się nie sprawdza, a osoba mająca pieczę nad spokojem na forum już tak... byleby codziennie tak po pół godziny czasu dla forum poświęcała :]

 

fakt faktem napisałem "proszę o usunięcie posta" ale to był chyba jedyny taki przypadek, i wystarczyłoby żeby ksy albo OkropNick toto usunęli ;)

Sprawa adminów jest od pewnego czasu dyskutowana, ale ogólnie jeszcze nie wymyśliliśmy nic konkretnego.

 

Co do opcji, jak sie nie sprawdzi, to się jej podziękuję - jak się nie przekonamy to sie nie dowiemy. Ale napewno dobrze wiedzieć ze mogą być z tym problemy. Ja osobiście lubię na forach mieć możliwość skasowania tego co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co taka opcja? ktoś się wstydzi tego co pisze? trzeba być odopowidzialnym za to co się mówi/pisze... jak w życiu :]

 

a jak się pomyli ("bo net siadł i wysłało się trzy razy" albo "upsi... pomyliłem okienka to miało być gdzieindziej") to po to są moderatorzy - ich uprawnienia to tylko i wyłącznie utrzymywanie porządku (kasowanie głupich postów, zamykanie niepotrzebnych wątków) w jednym/dwóch działach - ktoś ma "słuchawki", inny "kompresję", jeszcze inny "iRiver-ogolne" i "iAudio-ogólne", ktoś caly "iPod" bo i tak tam pustki etc... trzeba wybierać osoby które coś wiedzą o tych wątkach ;)

 

lepsze to wszak rozwiązanie niż posty: "blablabla", "bzdury piszesz", (w tym momencie znika "blablabla"), "serio, gdzie? :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia na innych forach powiem, że lubię mieć możliwość skasowania własnego posta, który jest ostatnim w danym wątku. Po napisaniu oczywiście osoby następnej, opcja znika. Czasem popełnię jakiegoś offtopa z rozpędu (a rzadko używam "podgląd posta"), potem stwierdzam, że mieszam właścicielowi fajnego wątka i chcę "ciach'a".

 

Moderatorzy poszczególnych grup? Czemu nie! Byleby nie byli nabijaczami (właśnie kiedy ankieta o usunięciu poziomów zaawansowania?) i wiedzieli coś na temat moderowanej grupy.

 

:P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności