Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz mp3 do 100zł.


Gość pryczu

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mp3 player polecilibyscie w granicy cenowej 100zl? Kompletnie nie orientuje sie w tej kwestii. Pobieznie przesledzilem net, jakis ranking Chipa itd., i "powyskakiwaly" mi takie modele jak Bellwod BMP 102, Creative Zen Stone czy MuVo T100. Na forach czesto polecana jest natomiast Sansa Clip.

 

A moze cos innego byscie zarekomedowali? Zdaje sobie sprawy, ze 100, no, moze stokilkanascie zl to nie jest duze pole do popisu, ale niestety tylko taka kwote moge przeznaczyc na odtwarzacz.

 

Glownym przeznaczeniem odtwarzacza beda podroze, dlatego zalezy mi na tym, zeby dlugo trzymal na baterii. W zwiazku z tym chyba odpadaja odtwarzacze ladowane przez usb, bo raczej nie bede mial jak w ten sposob podladowac. I jeszcze przy okazji pytanko: czy razem z odtwarzaczami dodawane sa jakies ladowarki, czy je trzeba raczej dokupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dużo podróży to myślę, że najlepiej brać coś na baterie

i to najlepiej AA a nie jak ktoś tu doradzał AAA

przykładem zabawki pracującej na AA jest grajek T10

i o ile widzę jest jeden w komisie czy 2

za cenę około 100 zł

grajki na baterie AA ponoć trzymają i 40 pare godzin do 60 więc powinno to wystarczyć (zresztą zabraknie prądu w baterii zmieniasz ją i znów możesz się cieszyć dźwiękiem a akumulatorowe grajki już tak wesołe pod tym względem nie są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności