Skocz do zawartości

2 Pytania


Karacz86

Rekomendowane odpowiedzi

1.Zwykle nabywałem słuchawki w cenie do 25 zł (mój sprzęt nie wymagał zresztą lepszych), teraz myślę

nad kupnem Koss'ów sporta pro lub KSC-75.Jednak w ich specyfikacjach widnieje 60 ohm... przy mocy mjego

playera- 10mW (16 ohm), obawiam się że to może być za mało (zbyt ciche słuchawki bardzo mnie denerwują). Czy taka impendancja ma duże znaczenie w ich przypadku (i mocy playera).

 

2.Przy słuchawkach za kwotę opisaną wyżej nie przejmowało mnie wielce że po 4-6 miesiącach któraś ze słuchawek przestawała działać (kabelki), ale boję się że to samo może spotkać droższy sprzęt.Ile może kosztować naprawa takiego defektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki firmy KOSS generalnie się nie psują ;] zdaża im się, ale trzeba je dobrze stuknąć... czytając co piszą użytkownicy KOSSów na forum - poszukaj opisów :]

pozatym w tym przypadku impendancja będzie miała znaczenie... choć Porta Pro i tak podejżanie głośno grały (myślałem że iFP-599T nie uciągnie, a uciągnął... przy 38 ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porta pro za 159?!

 

...Ten sklep albo jest jakiś lewy albo gwarancja nie obejmuje tego sprzętu.Nie wiem co o tym sądzić... :huh:

Jeśli ta oferta byłaby w porządku to we wrześniu mam nowe słuchawki :D

 

Czy porty mają ten pałąk skałdany jak w sportach (za łbem a nie na łbie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropnick dobrze prawi, ale... jak kupisz sobie na allegro kosy sprowadzane z juesej to modl sie, zeby sie nie popsuly...

Myślę że by nie było problemów z serwisowaniem w PL. Gorsza sprawa jest taka że ta wieczna gwarancja nie jest free. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kossy przeszly juz naprawde wiele ... normalnie z niczym nie obchodzilem sie tak zle (nawet z tym wrednym czerwonym budzikiem ktory budzi mnie z 12 lat :) choc rozpadal sie kilka razy) a nadal sie trzymaja ... co prawda z jednej strony powoli puszcza ten mechanizm do skladania ... ale uwaga rzucalem plecakiem w ktorym byly kossy ... raz na nich usiadlem ... spadly mi x razy i wiele innych przygod (wszstko przypadkiem :)) oglnie to wytrzymale sluchawki (mimo ze nie wygladaja) a graja naprawde cudnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regie... niestety sie mylisz... pisalem mejla do audioklanu :( free serwis jest tylko na sluchawy przez nich importowane...

 

znalazlem odp... z 13 czerwca... moze to dlatego ;] :

Witam

Naprawiamy wszystkie modele słuchawek , z tym, że słuchawki zakupione za

granicą nie podlegaja naszej gwarancji.

 

Pozdrawiam

  Serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko audioklan w PL przyjmuje kossy do serwisu? Wydaje mi się że można by je było wysłać gdzieś bezpośrednio. Na stronie kossa jest podatny numer kontaktowy i email pod który można zadzwonić (napisać) z pytaniem o najbliższy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności