Skocz do zawartości

Egzamin Gimnazjalny


burgerking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no, mam w klasie kilka takich indywiduów (no, miałem, bo właśnie skończyłem szkołę)

- jeden mówi w 6 językach (polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chiński), angielski zna chyba lepiej niż polski... Jest laureatem ogólnopolskiej olimpiady z angielskiego, z matmy i fizy bardzo dobry, ale nie tak jak...

- Jacek, leureat ogólnopolskich olimpiad z matmy, fizy i rok wcześniej infy (miał do wyboru jechać na obóz do Barcelony (matma) i ..jakiegoś miejsca w Chinach (fiza), wybrał to pierwsze)

ten pierwszy (Maks) grał też w siatkę, kiedy dostał powołanie do kadry Polski, na zgrupowanie, stwierdził że nie ma na to czasu i woli się uczyć języków... a poza tym jest z rocznika '90 (przeskoczył klasę)

 

Maksa nigdy nie widziałem pijącego alkohol... serio, nawet na wycieczkach klasowych. Za to Jacka powoli, ale przekonaliśmy, w 3 klasie już pił z nami równo :] Kresek chyba na oczy nie widzieli ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie nic ciekawego nie miałem z olimpiad. Chyba tylko etap rejonowy z angielskiego, drugie miejsce(ale nie przeszedłem bo za mało punktów xD).

A tak to w sporcie rejony i rekord szkoły w skoku w dal, województwo w sztafecie 4x100.

 

aa, jeszcze rok temu 4msc na wojewódzkich w koszykówce(jakbyśmy nadal trenowali, może bylibyśmy wyżej... kiedyś to się miało 3 miejsce w ogólnopolskich, ale to stare lata :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dopiero teraz zauważyłem temat :) Test był banalny w porównaniu z ostatnim próbnym, na którym miałem 69 pkt :P. Teraz mam 84 pkt (39 matma :( i 45 polski).

Pochwalcie się lepiej ile macie punktów całości (oceny + test i ewentualnie jakieś osiągnięcia itp), u mnie w klasie jest kilka osób które mają po 190 /200 i więcej... Mi wychodzi jakieś 140 i jestem zadowolony.

 

Mam fajnego kuzyna, średnia 6.0 w liceum, zainteresowanie: szachy, jeździ na jakieś turnieje za granicę, w ogóle to jest mózg. Jak się z nim spotkałem (mieszka we Wrocławiu) to się pogadać nie dało :wacko: Także myślę, że lepiej nie przesadzać z nauką bo to niebezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności