Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Ericsson


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

Wez mnie nie zalamuj. Juz ile razy bylo walkowane, ze w800i i d750i/k750i to te same telefony -.-, tylko w800i z wieksza karta pamieci i sluchawkami walkman, ale z tego co widze to np. kmarek bedzie korzystal z lepszych sluchawek na (mini)jacka. Samsung d600 co ma az ponadto, zeby przebic d750i?? NIC.

 

@kmarek: no niestety bateria nie nalezy do najtrwalszych, ale mi trzyma 6 dni przy takim niezbyt intensywnym uzytkowaniu, no a 2-3 dni tak jak Ty mowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze przy robieniu fotek, ogladaniu madagaskaru w przerwach na zajeciach, slushaniu radia w drodze na uczelnie 40min i z powrotem, porzegladanie stron na operze na zajeciach, gra w jedna z 50gier jakie mam itp . I tak przez caly dzien od 7 do 21 to teldaje darede ale trzeba naladowac:) najgorsze jest to z enie moge sprawdzic ile trzyma bo zawsze mama jkies foty czy cos do wrzucenia na kompa, a przy podlaczeniu przez usb fon sie laduje:(ale moz ekiedys sie powstrzymam kilka dni i sprawdze...

hmm daj linka do przejsciowki jak znalazles a czytnik kart to chyba nie bedzie potrzebny bo komp z tego co slyszalm rozpoznaje karte MSDuo w telefonie jako dysk wymienny.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez mnie nie zalamuj. Juz ile razy bylo walkowane, ze w800i i d750i/k750i to te same telefony -.-, tylko w800i z wieksza karta pamieci i sluchawkami walkman, ale z tego co widze to np. kmarek bedzie korzystal z lepszych sluchawek na (mini)jacka. Samsung d600 co ma az ponadto, zeby przebic d750i?? NIC.

 

D600 ma lepszy ekran. lepsze filmy :) itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kilka dni mnie dzili od k750i tylko jaka karte dokupic sobie wiecie jakie najlepsze do SE 1Gb albo 512??? jakjiej frmy napewna beda chodzily bo to roznie bywa??

Polecam SandiSka. Mają najszybszy transfer danych.

 

A co do telefonów jako mp3 to fajna sprawa. Sam mam SE k750i już od jakiś 3 miesięcy i nie zawiodłem się. Wcześniej miałem samsunga SGH-e720 i jakość fatalna, a soniacz gra bardzo łądnie, zwłaszcza z dobrymi słuchawkami. Myślę, że ten telefon to jest rozsądna alternatywa dla odtwarzczaczy mp3. Fajną sprawą jest też radio z rds'em i bardzo dobrej jakości głośniczki. Można sobie spokojnie posłuchać w małym pomieszczeniu wystarczy :)

 

k750i korzysta z kart memory stick pro duo o maksymalnej pojemności 2giga. KArty ostatnio bardzo potaniały, np pojemności 512 mb można już kupić za ok 120zł, 1 giga za ok 200zł, a 2 giga za ok 400zł. Ceny z allegro.

 

 

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym allegro to roznie, sam obserwowalem 2 aukcje, gdzie 512 poszla za 80,- a 2GB , ale niestety Sony (High Speed) poszla za 255,-. Ceny juz sa bardzo przyzwoite. A propos k790i - zeby staly sie alternatywa dla odtwarzaczy trzeba bedzie poczekac na spadek cen, a te nie tak szybko spadnie... Po za tym sony eryk podzielil najlepsze funkcje telefonu na 4 fony, a wlasciwie 2 :] k800i i w950i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No juz w oramnge jest w810i choc z softem orage sa problemy, ale jak sie zmini na cyst SE to naprawde bedzie ciekawie. Karty pamieci to juz ceny sa duzo ciekawsz echoc polawa z allegro to podrobki sony, pamietajcie gwaracja na sony to cyba nie jestem pewmien min 2 lata ale na San Disc to napewno 5 lat wiec jak jest mniej to cos nie tak. Ja osobiscuie kupilem 1GB z a180 zxla na allegro orginal ze sklapu i smige bardzo dobrze. ale tyerz to juz bardziej sie chyba oplaca 2Gb wiadomo jest kwestia funduszy ja sie ogholocilem z kasy przy tym tel ale mysle ze warto bylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze post pod postem ale tak to nie bylo by to widzoczne...

 

 

EDIT:

Dla tych co posiadaja SE te nowsze polecam tematy:Przełom w grzebaniu w sofcie !!!!!!, Zmiany w sofcie za pomoca programu FAR krok po kroku, Zmiana wyglądu menu...polecam, Bezszumowy player mp3!! duze mozliwosci zmian plikow w sofcie usuwanie dzwieku aparatu, ustawienie lepszej jakisci dzwiekow jak mp3, zminaa wygladu menu, ustawienie mnijeszej kompresji zdjec przez co wychodza duzo lepsze i wiele innych!!!

 

A propos kart pamieci to juz na allegro sa podrobki SoNY MSPD 1 i 2 GB ale ludzie kupuja i smigajka na telefonie bez problemu cena analogicznie ok 100, 200 zl wiec taniej niz orginal:) moze warto sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

telefonik gra naprawde niezle moim zdaniem i te sluchaweczki tez sa glosno jest i wyraznie. Nie jest to audiofilski sprzet ale tez nie jest to badziemie cos wsma raz. polecam serdecznie. ale ja czekam na k800:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam SE k800i i z jakosci dzwieku jestem bardzo zadowolona :) W zestawie byla karta Micro M2 z 1GB. Chcialam dokupic sobie jeszcze jedna taka karte i z niezadowoleniem stwierdzilam, ze nie ma wiekszych niz 1GB. Tylko w Niemczech? Dostane moze w PL chociaz 2- (a najlepiej 4-) gigowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Czy jeżeli do k800i dokupię słuchawki takie jak w zestawie od w810i, to będzie on grać równie dobrze jak w810i ? Czy player mp3 w k800 jest taki sam jak w 810i ? i co z jakością dźwięku?

 

Wnętrze k800i jest podobne do w850i (poza aparatem fotograficznym). Jak kupisz te słuchawki to będzie grać na poziomie zbliżonym do w810i. Nie będzie on miał jednak wszystkich funkcji playera walkman, jeżeli nie wgrasz mu software'u takiego jak w serii W. Jeżeli chciałbyś takiego wgrać to polecam ci tego od w850i, uważaj jednak bo taka operacja wiąże się z wyrzuceniem orginalnego softu, który był objęty gwarancją, a to powoduje jej utratę.

Nektórzy zapominają o innych dobrych opcjach. Po co wywalać cały system? Z tego co wiem to można wgrać same sterowniki z w850i, które zawierają wydajniejsze algorytmy i mieć identyczny dźwięk przy wciąż tym samym playerku k800i. Poniżej podaje linki o tym z forum centrumse.pl:

Sterowniki dźwięku do K800i, K810i i innych, Różnego rodzaju sterowniki dźwięku do pobrania

"Tunning" K800i/W850i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajnie że nawet miklab podał tutaj mój temat z centrumSE :D

 

Radvan - co do playlist to jest taka możliwość chyba w prawie wszystkich SE ;)

 

Jeśli chodzi komuś tylko o muzykę w telefonie to polecam serię WALKMAN. Fakt wgrywając do K800i np sterowniki dźwięku z W880i można uzyskać zadziwiający efekt ale np. W takim W880i łatwiej się korzysta z odtwarzacza, ma więcej opcji. Np w zwykłym odtwarzaczu który jest w K800i nie łatwo się wchodzi w spis utworów w porównaniu do telefonów z serii W w których wystarczy przycisnąć w górę lub w dół.

Jeśli chodzi o MEGA BASS to można go dograć - zobaczcie mój temat podany przez miklab. Ja osobiście używam K800i jako mp3-playera i nie narzekam. Jak jakiś spec się zajmie softem tego telefonu to może będzie się dało wgrać sam odtwarzacz od W850i :D

 

 

EDIT ~~~~~~

 

maba - temat wcale nie jest stary. :) Napisałem to bo jestem maniakiem SE i nie mogłem się powstrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności