Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli się wszyscy pospieszą z przelewami itd. to może dojdzie w czerwcu. Chciałbym to załatwić szybko ;]

wojt_bb - cieszę się, że jesteś chętny do pomocy ;]

Przelewy szły by od razu do ciebie, z nickami w tytule i informowałbyś mnie co parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz na tej stronie dwie grafiki: jedna z wersjami normalnymi i w niej jasno-zielone z brązowymi gąbkami, i druga niżej z wersjami które zamawiamy, na której jest intensywniejsza zieleń z czarnymi gąbkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem ślepy? ;]

w standardowych kolorach jest żółty z brązowymi gąbkami (1)

a w tych co my zamawiamy jest seledyn (2)

W tych pierwszych nie ma w ogóle zielonego odcienia :P

A w opakowaniu o którym mowa wyraźnie widać bardziej zielony niż żółty kolor.

 

aa3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cło gwarantowane jak w jednej paczce i do tego kurierem...

"I can take out the packaging and just put it into the case so it does not look "expensive""

Jeśli by się wszyscy zgodzili, słuchawki przyszłyby bez pudełek, zapakowane w HippoCase, coby nie wyglądało "expensive" ;]

 

>Moge wziac czesc zamowienia na siebie jesli kogos to interesuje.

Musiałbym pogadać z wilsonem, czy nie lepiej właśnie podzielić na trochę mniejsze zamówienia - dwadzieścia słuchawek wygląda podejrzanie, poza tym miałbym od hoooia roboty z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem ślepy? ;]

Sorry stary, ale ja mimo okularów widzę wyraźnie w pierwszej serii jasnozielony kolor, może jednak? :P

W tych pierwszych nie ma w ogóle zielonego odcienia :P

A w opakowaniu o którym mowa wyraźnie widać bardziej zielony niż żółty kolor.

Doh! Nawet masz w sklepie opisy dostępnych kolorów, pod słuchawkami na zdjęciach są skróty od nazwy koloru danych słuchawek: w górnej serii jest Lime Green i to są te, których zdjęcie dawałeś wcześniej, te mają brązowe gąbki. Poniżej są on3 w kolorze "Green" i mają czarne gąbki - te wchodzą w "specjalną edycję, którą zamawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple Green, gwoli ścisłości :D

 

Co do pakowania, w sumie też bym się nie obraził na pudełko... zobaczę co się da zrobić. Poza tym demokracja - wypowiedzcie się ludzie :D

 

 

Jeśli chodzi o koszty, doszłoby te 8zł za paczkę ode mnie/matmana czy innego "łącznika" i kurier(tutaj jest możliwość zaskoczenia przez wujka wilsona :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oddaje honor i zapisze się na najbliższy termin do okulisty ;)

A nie ma sprawy, tylko prostowałem rzeczy niepewne. :P

 

Co do cła, to moze ktoś napisać jak to dokładnie wygląda? Jeżeli dochodziłoby samo cło, to od rzeczywistej wartości słuchawek będzie tego gdzieś ~1,24zł za sztukę, rozumiem, że vat do tego też wtedy dohodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cłem objęte są bowiem jedynie te z nich, których wartość przekracza 45 euro w przypadku, gdy nadawcą jest osoba fizyczna, oraz 22 euro, jeśli osoba prawna. Bardzo często faktyczna wartość przesyłki jest zaniżona, by w ten sposób uniknąć konieczności płacenia opłat celno-podatkowych. Poczta nie będzie miała możliwości ingerencji w podane wartości.

 

Jakos mnie to nie przeraza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze 10 byloby dosc :D Tak czy siak pojawia sie w komisie. Mysle, ze trzebaby bylo zebrac pierwsze 10 [20 jesli wolisz] osob, ktore przysla Ci PMa i poleciec z takim klimatem. Jak sie uda, powtorzyc wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności