Skocz do zawartości

"39$ Special" Audio Technica ON3


pGo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 750
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@guzik a sluchałeś coś lepszego od srs-ów czy epek?. Te słuchawki są słabe, nijak się mają do ksc 75. Gdyby miały izolacje , może bym je sobie zostawił.

 

Wszytsko zalezy od tego czego oczekujesz od słuchawek... On3 poprostu prawie w ogóle nie mają Basu, co jest przeciwieństwem ksc.

 

Pamietam że mi sie o wiele bardziej podobały od KPP, no ale Porty w ogóle mi nie podchodzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko zalezy od tego czego oczekujesz od słuchawek... On3 poprostu prawie w ogóle nie mają Basu, co jest przeciwieństwem ksc.

 

Pamietam że mi sie o wiele bardziej podobały od KPP, no ale Porty w ogóle mi nie podchodzą..

KSC75 nie są mocno basowe, mają go odpowiednią jak dla mnie ilość, czasem nawet mogłoby być więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pGo nie wiesz czy ktoś z Łodzi albo okolic kupił on3? ;]

Bo chciałbym zobaczyć co to za cudo. ;)

Z tego co mam w adresach, to @pulse mieszka w łodzi... nie wiem jak okolice, bo kompletnie nie mam pojęcia czy któraś z tych miejscowości może być niedaleko.

 

 

Ja dostałem w dużym liście ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra sobie je wybrała i kupiła...

Nie są jeszcze wygrzane - to pojęcie jest jej obce i niepotrzebne ;) .

 

Zachwycić to im się mnie nie udało. KSC75 grają rzeczywiście znacznie lepiej.

Ale jedna rzecz mi się w nich spodobała! Po podpięciu do Zero przez PClinka bardzo ładnie wybrzmiewa w nich góra.

Nie wiem jak zachowałyby sie KSC z DACiem gdyż te które mogłem testować zostały uszkodzone ;) .

Ale jak wrócą z gwarancji postaram się je porównać bezpośrednio - jeśli oczywiście nikt mnie nie uprzedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ, cos mi sie zdaje, ze bedzie trzeba pogonic te sluchawki. Zaczyna mnie to martwic. No ale posluchamy, zobaczymy. Jeszcze sie okaze, ze wroce do kpp. :D Ale one dla mnie z kazdym playerem graja jakos tak mulowato, ciemno i nieciekawie. Wroce do domu, porownam i sie okaze, czy MatmaN jest wymagajacy czy wszystko mu jedno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale może jutro je przetestuję. Niemniej - zadowolony jestem. :)

Po dwóch dniach nadal jestem zadowolony. One mają bas, i to taki, jak mi się podoba. Słucham dużo muzyki filmowej, ilustracyjnej, i przy tym sprawdzają się znakomicie. Jak bym je miał porównać do czegoś, to - może to dziwne - ale ciut podobnie brzmiały mi w uszach ER6i (tak, wiem, inny typ, inna bajka - ale brzmienie podobne). I to mi bardzo odpowiada. I nie jestem przekonany, czy bym chciał więcej basu - tak jest OK.

 

Acha - to zdecydowanie słuchawki do wnętrz. Izolacji brak. Znaczy się, trochę może przysłania tło, ale z nimi na głowie i tak słyszę swoją klawiaturę (grr, muszę jakąś małą membranówkę upolować jednak).

 

Zdecydowanie za tę cenę, znając jak grają (+ punkty za wygląd) kupił bym jeszcze raz.

 

PS: Właśnie sączy mi się do uszu "Vangelis - Theme from Antarctica" (flac), gdzie daleko w tle jest taka cudownie długo wybrzmiewająca perkusja(?) z pogłosem - rewelacja, jak to długo wybrzmiewa i jak detalicznie. Kotły brzmią głęboko, dzwonki unoszą się nad głową... Do takiej muzyki ON3 się zdecydowanie nadają! :) Więc moje do komisu na pewno nie trafią...

 

Pozdr., M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ok, zaczynam Ci wierzyc... mow do mnie jeszcze :D Podoba mi sie to co piszesz. ER6i mialem w uszach pare chwil, ale mi ise podobaly. Nie lakne natomiast basu, wiec moze :D

Teraz siedze u swojego brata i jak patrze jak on ustawia swoj sprzet. Ma naprawde fajnie grajacy zestaw w samochodzie, jak ustawie go tak jak chce i usiade na tylnym siedzeniu na srodku to jest naprawde miodnie. Ale on ma tam wielka tube i jeszcze ustawia w radiu gwizdki i basy na maks [gwizki zawsze na maks, basy czasem sciaga do polowy] to mi sie moja krypto-audiofilska dusza wywraca na lewa strone... slowo daje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stówka i leci do Ciebie...

 

 

 

 

 

 

...żartowałem, nie jest na sprzedaż. Trochę mnie dzisiaj zaskoczyły ON3, nie dały się pokonać tramwajowi 105N, vel "kant", poza tym genialnie ogląda się w nich filmy, to ich przestrzenne granie świetnie się tutaj sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności