Skocz do zawartości

Wyniki konkursu na dzień dziecka.


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Po długim dniu pracy przyszedł czas na narady. W głosowaniu brało udział całe biuro.

#1 - Maba (za prace z laleczka i napisem VEDIA)

#2 - MatmaN (za prace z klocków lego)

#3 - Blue & firieness - egzekwo (za prace z klocków lego)

 

Oraz przyznana zostaje nagroda specjalna za pomysł i mamy nadzieję że wyśmienite wykonanie ;)

#4 Tiki-Taki

 

Do pierwszych 15 uczestników powędrują koszulki wraz ze smyczą VEDIA. Czyli:

01. Guzik

02. Blue

03. MatmaN

04. Maba

05. Roni11

06. SOGA

07. Xantest

08. barder90

09. Adri

10. jvx32tv

11. Vetinari

12. Bushido

13. fakcior

14. torrentius

15. waldeczek

 

Jako, że widzimy że konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem postanowiliśmy zorganizować kolejne w którym także będą do wygrania koszulki i inne ciekawe nagrody.

Jednak następne będą na czas i wiedzę - choć konkursów kreatywnych nie wykluczamy :) Kiedy pierwszy? Za jakieś 2 tygodnie, jak tylko wrócę do Polski :)

 

Małe podsumowanie udziału. Udział wzięło aż 38 "zawodników" co nas cieszy i liczymy, że w kolejnych będzie brało jeszcze więcej osób ;)

 

Osoby nagrodzone proszę przesłać na adres pytania[at]vedia.pl swoje: Imię, Nazwisko, Adres, Tel Kontaktowy. W tytule proszę wpisać "Konkurs Dzień Dziecka".

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Jacques La Fey

Bull..., regulamin konkursu złamany w kilku punktach itd., nie jestem jakimś obrażalskim dzieckiem ale już w żadnym konkursie nie będę startował, żenada ...

 

Zwycięska praca ładne foto - czy na dzień dziecka - nie wiem nie chce wnikać ale jeżeli w sierocińcu to pasuje (chodzi o smutność foty a nie o sierocincowe pochodzenie itd.)

 

MatmaN - praca z klockami lego to praca 10ta (strzelam, na pewno nie 3cia) ? - czemu się czepiam ? Większa szansa na wygraną jego prace stanowiły większy odsetek całości ..., mógł dać 100, może zajął by 1, 2 i 3cie miejsce ...

 

Blue - powinien zająć 1sze miejsce ...

 

 

 

Nie piszę tego bo ja nie wygrałem, ooo ..., jeżeli robi się konkurs, ustala reguły to się ich przestrzega,a tak kolejna wpadka Vedii - sad ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nastepnym konkursie trzeba jakos porządnie ustalic zasady co do koszulek bo jak dla mnie to bezsens żeby 15 pierwszych prac dostawało bo w sumie można było zgarnac 10 koszulek w niecałe 3 min robiac idiotyczne zdjecia i nowe konta ;d kurde ze teraz na to wpadłem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacques jak dla mnie jest ok... to byla 2ga praca MatmaNa, a tak szczerze to tylko tych 2ch prac się obawiałem ... w zasadzie moje typy co do 1 i 2giego miejsca byly dokldanie takie same(tj. nie bylem pewny czy MatmaN mnie przebije tymi klockami... liczylem na to ze nie ;))... raczej jak dla mnie wszystko sprawiedliwie. Musieliśmy się zdać na gust pracowników Vedia, więc nie widze problemu ;)... nawet jakby wybrali słabą pracę to nie mielibysmy jak się czepiać, bo to ich gust. Wiadomo ze chcialem playerka wygrac, ale zawsze to miło cokolwiek dostać :] ... dzisiaj mam urodziny :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to przyszlo do glowy Geez, ale zwroc uwage ze trzeba by bylo jeszcze skrzynki pocztowe wynajac zeby gdzies je wyslali ;P

 

A to do JLF, napisz ktore punkty regulaminu zostaly zlamane, jezeli chodzi o 3 prace:

 

To pisal .ksy

Co do ilości prac - ograniczenie jest do 3 i liczą się pierwsze 3 prace.

 

A to maba:

Sądziłem, że jeżeli wcześniej wrzucane było więcej niż trzy zdjęcia od jednej osoby, to nic się nie stanie jeżeli wrzucę więcej, ale ok ustalmy, że trzy pierwsze są konkursowe, a pozostałe chciałem wam pokazać, pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Blue - no to najlepszego :), jeszcze bym coś za zdrowie wypił ale to sok malinowy jedynie chyba będzie bo coś mnie przeziębienie wzięło ;)

 

Co do tematu - nie irytuje się, nie wyrywam sobie włosów z głowy (szkoda mi), że retorykę czasem mam ostrą - no co zrobić :P, chce tylko żeby w przyszłości konkursy były konkursami a nie zabawą

 

Idę na Weeds ;) Dobrej Nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacques jakby te konkursy mialy byc konkursami to już widze jakby sie forum przerodziło w onet / grono, a w konkursie Laberga wygralby ten kto na jest bardziej szanowany na jakims innym forum/ ma duzo kumpli na gg i poprosi ich o rejestracje zeby mu glosy nabili ;]... Jak dla mnie i tak w tym konkursie jest mniej bugow niz u Laberga.

 

Da sie kazdy konkurs sensowniej przeprowadzic, ale jak dla mnie u Vedii to tylko .ksy nawalil, ze wynikow wczoraj nie podał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności