Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

mp3, mp4 do 120 zł


Wszechmogacy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też nie wiem, co wy macie do tego sortowania po tagach - dużo wygodniejsze od sortowania po folderach. :P Co do słuchawek od clip'a: oj, z clip'em nie grają one zbyt dobrze. Ba, wogle nie grają dobrze, hehe. Zainwestuj w srsy. Wg mnie she9500 wogle nie grają z clip'em, ale większości się podoba.

 

Edit:

No to mnie wyprzedziliście. ;)

 

A clip raczej wystarczająco zagra z większością (a może wszystkimi - w sumie nie do końca się na tym znam) 'małych' słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE NAPISZCIE PO CZYM NA OPAKOWANIU POZNAM JAKA MAX GLOSNOSC MOGE WYCIAGNAC Z MP3

Aaaale w jakim celu? Dołóż do lepszych słuchawek i problem "za cicho" nie będzie istniał. Jeżeli Clip + doki to będzie za cicho, to pozostaje tylko coś takiego - innej opcji nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu nasz autor tematu jest z deksza przygłuchawy :P i dlatego potrzebuje taką moc xD albo chce ustawic volume na max, sluchawki polozyc gdzies na stole i tak sluchac muzyki ; |

Ja gdy slucham Clip'a na EP-630, glosnosc ustawiona w ustawieniach na ,,wysoka" i pasek glosnosci mniej niz polowa wystarcza mi w 100%

Przy wyzej niz polowa idzie ogłuchnąć :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymagasz czegoś od playera poza głośnością?

 

Jeśli nie, to kup dowolny player + wzmacniacz słuchawkowy. Do tego słuchawki dokanałowe i gwarantuje, że będzie głośno... Na 99% trwale też uszkodzisz słuch... ale kogo to obchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - raczej nie, kolejne wcielenie browar-a, czy co?

 

Wszechmogący - jeżeli Clip będzie dla Ciebie za cichy, to pozostaje tylko odwiedzenie Audiologa, który zdiagnozuje poziom przytępienia słuchu i skieruje na odpowiednią terapię i nie będzie nią na pewno słuchanie mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muvo piece of shit....

 

Ja moje A3 słucham w miejscach publicznych na okolo 15vol + właczony efekt srs i odsłuch na srs200. przy spaniu zapuszczam vol na 1 i całkowicie mi to wystarcza.

 

A tak ogólnie to chyba nigdzie nie znajdziesz opisu na opakowaniu jak głosno gra grajek bo chyba nie dadza napisu w stylu gra ******ście głośno tak jak sąsiad wiercący za ściany...

każdy inaczej postrzega poczucie głośnosci... moze miałes jakas tania chinke + takie słuchawki i odczuwasz niedosyt wiec myslisze ze zainwestujesz w cos co ma moccc ale nie ma słuchawek to ci ****o da... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny pisze dla kazego gloscnosc jest inna

poprostu rusz się do sklepu i powiedz zeby odpalili ci mp3 bo chcesz sprawdzic jej glosnoc

jak nie beda chcieli to bierzeszz go do domu i przez 7 dni testujesz czy glosnosc jest tak głosna zeby spelniala twoje wymagania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocą muzyczną słuchawek się nie przejmuj - wszystko z tego, co ja albo koledzy zaproponowaliśmy, jest w stanie grać na słuchawkach z zestawu (albo innych słuchawkach typu pchełki lub dokanałówki) wystarczająco głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansa jest bardzo glosna, jednak stockowe sluchawki to taki badziew ze pare zlotych na srsy albo she 9500 (graja bardzo dobrze w polaczeniu z clipem) bedzie konieczne.

moj kumpel jest naprawde prawie gluchy (nie widzi roznicy miedzy jblami 220 a epkami) i slucha clipa na max glosnosci i mu to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności