Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

mp3, mp4 do 120 zł


Wszechmogacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Poszukuje mp-trójki , mp-czwórki do 120 zł.

Jedyny warunek to aby grała GŁOŚNO przede wszystkim głośność się liczy.

Mam jescze pytanie co do mp4 mało znanych firm czy mozna po nich spodziewac sie głośnego grania ?.

a i prosze podajcie po klika przykładów (jak bedzie kilka dobrych)

z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najgłośniejszy za tą cenę byłby chyba iPod Nano 2GB pierwszej generacji... Może dałoby się upolować na allegro za 120zł.

 

Ale, możesz mi powiedzieć do czego zamierzasz wykorzystać tą głośność... bo aż się boje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mm napewno clipa dostaniesz...

 

dośc głupie kryterium wyboru ;) bo dla każdego pojęcie głośność jest względne w sensie, że dla jednego Xvolume jest za dużo a dla drugiego Y. Moze przybliżysz nam dokładnie o co Ci chodzi- chcesz słuchac na miescie, busie, w dośc 'głośnych' miejscach. Czy moze po prostu masz lekką głuchotę.

 

to nie ma byc zbesztanie Ciebie tylko sprecyzowanie twoich wymagań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mp4? prosze, oto mp4 specjalnie dla ciebie:

 

http://www.allegro.pl/item371040801_mp4_mp...ot_mini_sd.html

 

z pewnoscia bedziesz zadowolony.

Przy odrobinie szczęścia, nawet przez całe 2 tygodnie, dopóki odtwarzacz nie wyzionie ducha. :P

 

A co do Media Markt, jak to powiedział Pan Piotr Ryka, w innym kontekście, na innym forum:

Są to zatem sklepy dla osób jeszcze bardziej od idiotów zaawansowanych, czyli kretynów.

Kolejny głos na Sansę Clip. Jako alternatywa - Samsung Yp-Z5 z Allegro: link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Media się cenią zawsze drogo... wiec lepiej poszukaj jakiś sklepów przez ceneo czy tez skąpca.

A jak się instaluje tego Ci nie powiem bo posiadam A3 skusiły mnie słuchawki, a porównywalnie grają podobnnie z clipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha wiec clip nie jest głośny a tego samsunga myslicie dostalbym w media markcie za 120 zl.

a baols powiedz mi jeszcze sluchales clipa na maxa ? wiesz ze nie jest głosny czy nie wiesz tego dokladnie .

a co myslicie o czyms takim :

 

http://www.allegro.pl/item371166198_philip...yka_radio_.html

 

a to jak wam sie widzi (philips)

http://www.allegro.pl/item367162098__phili...any_z_usb_.html

 

a to (creative muvo )

http://www.allegro.pl/item370102685_odtwar...00_2gb_wwa.html

 

 

tez creative jakis

http://www.allegro.pl/item369916535_1gb_mp...0_nowy_bcm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do clipa, słuchałem go z nausznymi Grado SR 60 i dawał radę.

 

Co do philipsów, przeglądaj sobie na allegro dział "uszkodzone" - nie żebym coś sugerował :P

 

Co do muvo, nie różni się to od odtwarzaczy typu "parówa". Ten drugi creative też szału nie robi.

 

Clip, tylko pamiętaj, że ma sortowanie po tagach, więc jak masz mp3 sciągnięte z netu, to może nie być najlepsza opcja, tak samo w Sansie m240.

 

Dozbieraj na Vedię A3, albo kup Samsunga Z5 z allegro i będzie git. :D

 

Aha, A3 ma w miare dobre słuchawki - same słuchawki, kupowane osobno są warte około 60zł, więc odtwarzacz kosztowałby Cię tylko 100, a masz 2GB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiem opcji szukac ale prosil bym abyscie zobaczyli moje linki i powiedzieli co myslicie o czyms takim ,

prosil bym tez o polecenie czegos innego nic sansa oraz o opinie uzytkownika sansa dotyczaca dzwieku bylbym takze wdzieczny jakby mi ktos powiedzial jak na opakowaniu mp3 sprawdzic max glosnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha wiec clip nie jest głośny

Clipa z KSC (otwarte słuchawki) na maksymalnej głośności nie da się słuchać ze względu na bijący hałas, więc nie widzę problemu. O ile nie masz utraty słuchu o 50 dB, albo nie próbujesz pchełkami zagłuszyć młot pneumatyczny, to spokojnie głośności Ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sygnaturką, mam Clipa. Słuchawki otwarte, to słuchawki dotykające tylko uszu gąbkami, przez co są wygodniejsze (w dużym uproszczeniu, wiem że są wygodne zamknięte) od słuchawek zamkniętych (które "zamykają" uszy, izolują od otoczenia), ale duża część dźwięku wycieka (a mimo tego głośność na max, to dla mnie o wiele za dużo) - słychać dość wyraźnie w tramwaju, czego słucha osoba stojąca obok. IMHO Clip, plus dobre doki (słuchawki dokanałowe, izolują dość mocno od otoczenia) i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności