Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip i Fuze - Ładowarka FAQ


Gość KHOT

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź jest prosta: starsze Sansy (jak c240 do którego mam sporadycznie dostęp) działają na takiej ładowarce "prosto z pudła"; Clip i Fuze wymagają poświęcenia 10 min na modyfikację. Szkoda kasy na tą Hama - taka sama tania chińszczyzna jak ładowarki za 2,50 - możesz ew. poszukać pentagrama jak dorwiesz do ~15pln (bo więcej nie jest wart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :D

ale jak tu poczytasz w tej niebieskiej tabelce

http://www.allegro.pl/item535961703_ladowa...ndisk_i_in.html

To zobaczysz ze sprzedawca uprzedza przed "nowymi" sansami ktore wykrywaja chinszczyzne. Nie wiem czy da sie kupic jeszcze te "stare" a wiec mozliwe ze bedzie trzeba kupic ta ladoware za 50zl :)

Nic pojade i zobacze co jest. Najwyzej kupie z allegro, moze jeszcze sa stare, nie przygladalem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :D

ale jak tu poczytasz w tej niebieskiej tabelce

http://www.allegro.pl/item535961703_ladowa...ndisk_i_in.html

To zobaczysz ze sprzedawca uprzedza przed "nowymi" sansami ktore wykrywaja chinszczyzne. Nie wiem czy da sie kupic jeszcze te "stare" a wiec mozliwe ze bedzie trzeba kupic ta ladoware za 50zl :)

Nic pojade i zobacze co jest. Najwyzej kupie z allegro, moze jeszcze sa stare, nie przygladalem sie.

Przecież napisałem Ci, że stare sansy ładują od razu, a do nowych ładowarkę trzeba przerobić (patrz pierwszy post) - i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wole Fuze. Dzis sobie pogmeralem nim w MMarkt :D Chwile to trwalo zanim sie kaplem ze to kolko sie kreci :D Ide łowić na allegro sztuke.

 

Do tego chce kupic Scheisen 555. Gosc mi nie chcial odlaczyc w sklepie :) od zestawu ale one graja i siedza idealnie :D

 

Moj iRiver bylby idealny gdyby nie to ze ma marne 1GB. ech, kupowanie tego samego dwa razy jest bez sensu ale coz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem jak kto jest.

Teraz z T10 uzywam starych ale dobrych normalnych duzych sluchawek Technics HT400 i graja o wiele lepiej niz te z co dostalem z T10 douszne oraz te "wypasione" sony nauszne (takie co sie nakreca na uszy, okragle takie) wiec tak do konca to nie wiem jak by graly Scheiseny bo mi ich nie dali podpiac do T10 w MMarkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem jak kto jest.

Teraz z T10 uzywam starych ale dobrych normalnych duzych sluchawek Technics HT400 i graja o wiele lepiej niz te z co dostalem z T10 douszne oraz te "wypasione" sony nauszne (takie co sie nakreca na uszy, okragle takie) wiec tak do konca to nie wiem jak by graly Scheiseny bo mi ich nie dali podpiac do T10 w MMarkt.

 

A co to ma wspólnego z tematem o ładowarce :huh: ?

 

Ludzie nie róbcie offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupiłem w komisie GSM. Niby ładowarka działa (dioda się od ładowarki świeci ) , a jak podepnę Clipa to podświetlenie klawiszy tak szybko pulsuje .

No nic :/ W każdym razie ładowarka to full nołnejm ,ani loga firmy :P

Może się koleżanka zamieni na oryginalną ładowarkę ,co clipa ładuje (sprawdzone :P) ,tylko teraz trzeba żeby ten nołnejm który kupiłem za 15zł :wacko: ładowałaj jej motkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ładowarka:

 

http://www.allegro.pl/item544051933_ladowa...b_5v_500ma.html

 

Mod z wywaleniem 2 środkowych pinów - 3 minuty.

Sansa FUZE ładuje się bezproblemowo.

 

Spiderr zrób tej ładowarce moda. Nic trudnego. Kumpel kupił oryginalną ładowarę do V3 i ładowało bezproblemowo.

Musiałeś trafić na oryginalą podróbę :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
...ale sama ładowarka powinna być rozkręcalna - odcinasz kabelki na płytce...

 

ładowarka nie była rozkręcalna ,żadnych śrubek . Wymienili mi na innego nołnejma (przynajmniej z logiem jakimś :P) i działa . Cała seria tej ładowarki nie działała ,jak ktoś w komisie sparwdzał (nie ładowała clipa i motoroli) . Na szczęscie wymianili mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności