Skocz do zawartości

KONKURS Laberg nJoy - GŁOSOWANIE


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli ten konkurs nie jest tendencyjny (gratulując dobrego "gustu" i odpowiedniego wiatru głosującym). To pisze z tej strony sam Benedykt XVI... Prace powinny być podawane do głosowania anonimowo, i bez żadnego dodawania kolejnych uczestników w trakcie trwania konkursu. Ponadto ankieta to świetne miejsce do nadużyć. Rejestruje sobie 10 kont i już mam 10 głosów (10%), głosowanie powinno odbywać się na zasadzie 1 user - 1 post - 1 głos (pomijając cyrk z edytowaniem postów) . A użytkownik aby uczestniczyć w konkursie powinien posiadać staż (~3 tyg. co najmniej) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten konkurs nie jest tendencyjny (gratulując dobrego "gustu" i odpowiedniego wiatru głosującym). To pisze z tej strony sam Benedykt XVI... Prace powinny być podawane do głosowania anonimowo, i bez żadnego dodawania kolejnych uczestników w trakcie trwania konkursu. Ponadto ankieta to świetne miejsce do nadużyć. Rejestruje sobie 10 kont i już mam 10 głosów (10%), głosowanie powinno odbywać się na zasadzie 1 user - 1 post - 1 głos (pomijając cyrk z edytowaniem postów) . A użytkownik aby uczestniczyć w konkursie powinien posiadać staż (~3 tyg. co najmniej) .

 

Z zabezpieczeniami jest tak, że jeżeli wymyślił je człowiek to, znajdzie się inny człowiek, który znajdzie sposób żeby to obejść. Ale część z Twoich sugestii jest do wykorzystania następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale najlepsze rozwiazanie to wlasnie glosowanie w postach , bo ankiety na userow z conajmniej 3 tygodniowym stazem nie ustawisz... anonimowe glosowanie na forum nie przejdzie.

 

Sylwik, dodaj moją prace :P wiem ze dzien zostal to sie juz nic nie zmieni ale tak czy owak dodaj ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności