Skocz do zawartości

IEMowy dylemat


norbar

Rekomendowane odpowiedzi

No wrócilem na forum znowu bo mnie znowu dylemat dreczy ze słuchawkami. Szukam IEMów za ok 300$ i nie moge sie zdecydować. Bedzie własciwie wszystko Jazz (ale z mocnym groovem, najczesciej fusion), Elektronika, Rock, Soul.

Ponieważ beda to słuchawki na miasto nie musza być szczegolnie czyste i analityczne. Mam raczej ochote sie na nich wybawic wiec fajnie gdyby grały raczej dynamicznie. Najmniej zależy mi na dobrym odwzorowaniu góry z całej skali.

 

Moje typy to na razie:

Livewires od Etera (Za przemawia dobry kontakt ze źródłem ale martwia mnie opinie o nie tak mocnym basie)

SuperFreeqs (customy z daleka wiec sporo roboty ale charakterystyka mi niby podchodzi. Martwia mnie jednak mozliwe potencjalne problemy z customami, nowoscia produktu i odległoscia do centrali)

Triple.fi's (wymienne kable, dobrze o nich mówia ale bez rewelacji)

Shure SE 530 (w sumie najwiecej tego jest na rynku wiec pewniak ale martwia mnie cienkie kable)

 

Jak juz widzicie licza sie dla mnie również wytrzymałe kabelki bo w sennach moich 2 razy wymieniałem, a zabilem ostatnio tez epki moje.

 

Moze pomożecie mi w moim dylemacie ;) Otwarty jestem na jeszcze inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadaj sie bo podobne gusta mamy jesli o słuchawki chodzi.

 

A tripli to z chęcią przesłucham. Masz czas jakos w tygodniu?(nastepnym juz raczej) Bo ze wzgledu na "kariere" sportowa w weekendy czasu moge nie miec do początku wakacji ;)

 

 

BTW. Gratulacje, ze moda ja Jabanie dostales ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a JBL 220? ;]

 

 

a szukajka boli??

 

wg mnie dobre membranowe iemy zaczynają się i konczą na futuresonics - czy to universal, czy custom fit. przy czym te 2gie są w cenach najlepszych customów UE.

 

P.S. nowych wynalazków senheissera (ie6,7,8) nie znam i się nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wraca stary znajomy, a wy mi tu offtop robicie :P Khron i ty też misiaczku? Lepiej powiedz mi, ze przesłuchiwałes ostatnio jakies wtretne armatury, a nie tylko nowe playery ;)

 

A co do przewodu to o ile mikrofonicznosc przewodu w shure mnie nie boli co jego wytrzymałość i brak możliwosci prostej wymiany (jak w LW, Triple.fi i chyba Freeqach)

 

 

A z jabana to nie wiem bo ja tam malo lurkuje bo i tak forum nie jest mocno żywotne ;) I tak wesolo.

 

 

 

 

PS. Sleek SA6 jeszcze mi na head-fi proponuja. Czytalem recke ale za chiny nie kminie tego ich systemu. Moze mi ktos to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem ale nie do konca wiem jak to wplywa na charakterystyke. Chodzi mi raczej o szczegóły. Jakoś taka przestawność dziwnie mi sie widzi. Boje sie o nadmiar danej czesci char. Zreszta podłączajac jeden odłączasz drugi wiec wiec jakos to mi nie lezy.

 

Napisac maila musze do Freeqowców to sie dowiem jak to u nich wszystko wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności