Skocz do zawartości

Jak Jest Zapakowany Player


Gość bobo81

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam takie dziwne trochę zapytanie.

Jak ejst zapakowany player chodzi mi o irivera 790, tzn w co, jak są zapakowane słuchawki, kable,akcesoria jednym słowem cały zestaw.Czy są jakieś plomby na pudełku? Niedługo kupuję i chcę mieć pewność że nikt wcześniej go nie używał nie był rozpakowywany itd.

Z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle mogę pomóc:

 

http://www.colin.w.interia.pl/790/790_1.jpg

http://www.colin.w.interia.pl/790/790_2.jpg

 

Jeżeli nie zobaczysz zdjęć, bo został przekroczony limit transferu to podaj maila to ci wyślę. To są dwie foty w rozdzielczości 4 MP:

jedna przedstawia samo opakowanie

druga po rozpakowaniu wszystkie akcesoria i opakowanie obok :)

 

Sam robiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam robiłem..

te drugie zdjęcie wyszło superek. pierwsze też nie najgorzej ale jakoś ostrość jakby uciekała.

jakim aparatem robiłeś te zdjęcia ?

chciałbym sobie pod choinkę kupić cyfraka i podpytuje wszystkich o to co sami wybrali :) , oczywiście tak przy sprzyjającej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena spoczko. szkoda, że jak to bywa z sony uparcie forsuje swoje jedyne słuszne formaty. mam tu na myśli karty pamięci ...

żeby soniaki były na mmc/sd to zupełnie inaczej by się rozważało ich zakup.

sprawdź na statywie czy ostrość będzie dalej słabsza .... może to drgania ręki ? a może zooma optycznego za bardzo wykorzystałeś ?

za dobrze się na fotografii nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wszystko opakowali. Ja swojego dostałem w plastykowym odlewie - całym przeźroczystym. W środku wyłożonym papierem firmowym iRiver itp... Taka zaokrąglona plastykowa baryłka. ;) Niestety zdjęć nie mam oraz, że ktoś już takie coś widział. Może coś więcej ktoś opisze.

 

@aparat

Jeśli aparat jest bez AF to wina człowieka - jeśli z AF to takie małe dziadostwo zrobił Sony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, auto focus jest, oczywiście, jednak nie pierwszej klasy. Ponieważ jednak używam Soniaka prawie od roku, nauczyłem się tak go obsługiwać, żeby ten drętwy AF działał dobrze.

Mam jednak wrażenie, że w porównaniu do aparatów podobnej klasy Sony jest bardziej wart wydanych pieniędzy. Ale może aparaty znajomych są jakieś wyjątkowo trefne, nie wiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, mój aparat to Kodak DX 6490 :)

Jestem zadowolony.

ja rozglądam się za canonem A510

w tej materii jestem totalnym amatorem.

czytam wszystkie recenzje jakie tylko znajde na www.

dwóch moich znajomych ma tylko starsze modele sony (2.1 mps) - a w sony nie pasują mi stosowane tam karty pamięci. chciałbym aparat na mmc/sd.

innych firm nie znam. tyle tyko co czytałem.

rozważam także zakup minolty z10, ale sporo osób mi doradza abym wybrał canona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś słyszałem, że aparaty cyfrowe stają się pomału integralną częścią playerów mp3.

nie do końca rozmowa o aparatach cyfrowych jest niewskazana.

ktoś może chcieć playerka / telefon z przyzwoitym aparatem cyfrowym lub aparat cyfrowy z playerem mp3.

 

iriver jako firma, której dobro klienta leży głęboko na sercu w pełni to doceniła i oferuje już taki hybrydowy player.

porozmawiać o jego częśći składowej i porównać do innych konkurencyjnych aparatów to nic złego :)

oczywistym jest, że aparat cyfrowy w playerku wysokiej jakości też powinien być dobrej jakości.

i trzeba go z czymś porównać. a żeby porównać trzeba znać inne modele aparatów cyfrowych.

 

od swoich młodzieńczych lat panasonic był dla mnie wyróżnikiem jakości.

fabryki w osaka są ogólnie przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kogos interesuje to tutaj pudeleczko od G3

img31233ne.th.jpgimg31267rj.th.jpgimg31286ys.th.jpg

 

krecik co do canona A510 to raczej dobry wybor, nieduzy male zasilanie [2 paluszki] matryca wystarczajaca, posiada pelny manual wiec zabawa jest owiele ciekawsza. cena tez jest w miare przystepna.

co do minolty tez dobry wybor ale jak dla mnie to ten wyglad, ehh no niepasuje mi poprostu. aparat ten posiada duzy zoom ale chyba brak stabilizacji obrazu. napewno z jednego jak i drugiego byl bys w pelni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności