Skocz do zawartości

Kolejne Zmiany Na Forum...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Bommbel - świat jest skomplikowany, nadmierne jego uproszczanie prowadzi do wypaczeń a nie do opisu faktów.

tia ... kiedys zetknalem sie juz z 1984 Orwella ... wiec nie trzeba mi tego mowic

 

Jak będzie dużo - jest z czego wybierać. Jak jest bardzo mało - to nie ma z czego odrzucać.

 

tia dlatego idac do sklepu z narzedziami nie kupie masla ... bo to sklep z narzedziami i przyszedlem tam w pewnym celu ... kupic wiertarke ... maslo mnie w tym momencie wogole nie interesuje ...

a teraz moim zdaniem forum przypomina sklem z narzedziami w ktorym sprzedaja maslo <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tia dlatego idac do sklepu z narzedziami nie kupie masla ... bo to sklep z narzedziami i przyszedlem tam w pewnym celu ... kupic wiertarke ... maslo mnie w tym momencie wogole nie interesuje ...

a teraz moim zdaniem forum przypomina sklem z narzedziami w ktorym sprzedaja maslo <_<

Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Nie zgadzam się.

 

idąc do sklepu po masło chętnie kupię na przykład zapałki czy papierosy.

 

Bommbel widocznie lubi biegać po sklepach ale ludzie w większości szanują swój czas i nie pozwolą sobie na bieganie i szukanie - mają mieć gotowe i podane w jednym miejscu.

 

Ciekawe ile osób na stacji benzynowej kupuje tylko benzynę ? 5% może 10% ?

 

bo najwięcej kupuje 40% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Nie zgadzam się.

 

idąc do sklepu po masło chętnie kupię na przykład zapałki czy papierosy.

 

Bommbel widocznie lubi biegać po sklepach ale ludzie w większości szanują swój czas i nie pozwolą sobie na bieganie i szukanie - mają mieć gotowe i podane w jednym miejscu.

 

Ciekawe ile osób na stacji benzynowej kupuje tylko benzynę ? 5% może 10% ?

 

bo najwięcej kupuje 40% :)

taaa, i z kazdego sklepu robi sie "all-in-one". ja tak na marginesie lubie porzadek i idac do sklepu z narzedziami, oczekuje ze beda tam narzeedzia, a nie musze sie przegrzebywac przez polki z maslem, budyniem etc ze moze znajde jakiejs narzedzie.

 

to tak jak bys przyjechal na stacje benzynowa i mial problem ze znalezieniem benzyny (ale bez problemow znajdziesz chipsy.....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, i z kazdego sklepu robi sie "all-in-one". ja tak na marginesie lubie porzadek i idac do sklepu z narzedziami, oczekuje ze beda tam narzeedzia, a nie musze sie przegrzebywac przez polki z maslem, budyniem etc ze moze znajde jakiejs narzedzie.

Mam identyczne zdanie - na całe szczęście jest opcja szukaj. kto chce to znajdzie. i znajdzie wszystko.

a jak ktoś jest gapa i nie umie korzystać z wyszukiwarek to przynajmniej będzie miał motywację do dalszego samodoskonalenia się :)

 

w sklepie z narzędziami powinny być przede wszystkim narzędzia.

 

nie zapominajmy jednak, że potrzebna jest obsługa, kasa fiskalna, przysłowiowy już kibel dla obsługi, jakaś reklama aby klienci przyszli, zaopatrzenie.

 

nie można widzieć tylko narzędzi - wtedy naprawdę jest się ślepym na własne żądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jako nowy użytkownik powiem Wam, że właściwie to dzięki forum dowiedziałem się wiele z szeroko pojętego tematu playerów

-co prawda wkurzało mnie, jak wchodziłem w rozpoczęty, ciekawy z tytułu temat i okazywało się, że po trzech czterech postach był już tylko offtop :(

 

Za to jeśli chodzi o dziurę i hp to myślę, że są potrzebne - jak ktoś szuka rozrywki, chce się pośmiać to niech tam idzie - a jak nie - to niech nie wchodzi

 

Ja zawsze patrzę na nowe posty i czytam, co mnie interesuje...

 

Podsumowując: Myślę, że hyde park powinien być, ale niech ten hyde park będzie rzeczywiście w hyde park, a nie np. w siódmym poscie tematu "dyktafon w 799" bo to rzeczywiście rozmija się z celem

 

to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams, dokładnie tak.

co prawda ludzką rzeczą jest schodzenie z tematu - tego się nie uniknie - ale nad tym należy pracować.

 

jest to swoistego rodzaju kompromis, pogodzenie wartości użytkowych jak i "rozrywkowo - popularnych".

 

i właśnie zmiany jak widze idą dokładnie w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksy robisz dobrą robotę i nie uważam że za rzadko sa jakies newsy. Jak tylko wiesz co nowego to nbas informujesz i to jest dobre.

Rozdzielenie Dziury i HP też wg mnie było niewskazane ale jeśli dzięki temu odciąży się z offów inne działy(typu słuchawki, sprzęt itp, a nawet forum ogólne, choć w mniejszym stopniu) to w pełni popieram autonomię HP.

Bardzo denerwują mnie mega offy w tematach gdzie powinno ich w zasadzie nie być(choć wiadomo że beda bo jak sam napisał krecik jest to ludzka przypadłość, wiec moga byc byle w granicach rozsadku).

A wchodząc do HP mając na uwadze założenie z jakim ono powstało można sie naprawde pośmiać. Tak wiec niech HP bedzie HP a sklep niech bedzie z narzedziami(a o masle można pogadać w kolejce do kasy :D )

 

Co do nabijania postów:

Nazwać to spamowaniem to przesada ale niestety też uważam że istnieje takie zjawisko. Pytanie tylko czy niektore osoby naprawde podniecaja sie jak maja duzo postów czy po prostu chca zaistniec na forum a nie mają NIC ciekawego do przekazania. Nie mam na mysli teraz offtopow tylko posty ktore w zasadzie nawet nie sa ot tylko ... kurde sa niczym, prawdziwym smieciem. Wynika tez to z tego ze niektorzy nie wiedza ze nawet na forum istnieja (nawet jesli niepisane) zasady i pewna etykieta(na wielu forach sa przyklejone regulaminy/etykiety - w wiekszosci niewiele sie roznia poza zasadami wynikajacymi z profilu danego fora/forum?/; jednak podstawowe zasady zachowania, postowania, kultury wypowiedzi, zasadności udzielania odpowiedzi sa takie same). I tu pole do popisu dla moderatorów i reszty użytkownikow - zwracać uwagę, kasować, przenosić, informować, tworzyć przyklejone tematy-kompendia, w ostateczności karać.

 

Forum jeszcze kilka miesiecy temu mialy inny wyczuwalny klimat. Mi tez go czasem brakuje. Niektore rzeczy mnie denerwuja, niektorzy mnie irytuja. Kiedyś tu była mała grupka fanatyków, pionierów(pewnie jeszcze długo przed moim pojawieniem sie) bo iRiver i cała branża playerów była dopiero w powijakach w Polsce. Wszystko co sie robi popularne a wiec i masowe traci coś z siebie, cos co wyrózniało to z innych rzeczy. Tak jest ze wszystkim. Czy chcemy czy nie. Im wieksza grupa tym slabsze wiezi, mniejsze wzajemne zrozumienie, wieksze zamieszanie, trafiaja sie ludzie ktorzy nie powinni tu trafić.

Bycie członkiem tego forum to jednak nadal dla mnie wielka przyjemność bo nadal sa tu ludzie z ktorymi warto wymieniac poglady. I jest to forum o sprzecie ktorego czuję sie fanatykiem(powiało patosem na koniec, co :P )

 

 

Aha no i Popieram postulaty ReGie'go.

 

pzdr

 

PS. Wg mnie bozia stworzyła palce nie po to żeby się wykłócać na forum tylko żeby przełaczac piosenki i pogłaśniać muzę w playerach tak więc zapraszam :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci, co wpadają tylko namieszać, wpadają na chwilkę.

Takich swobodnych elektronów załatwiła konieczność rejestracji.

 

Co do zatracania dawnego klimatu - tak to prawda, nie jest to pozytywne zjawisko dla starych weteranów.

dla nowych natomiast to co zastają teraz jest punktem odniesienia.

 

Tym co są tutaj najdłużej, żadne zmiany nie osłabią więzi, czy nie skasują pamięci. Ci co się znają, znać się będą.

Jeśli kilka tysięcy offtopów złamie takie więzi to oznacza tylko, ile były one warte.

Większe zamieszanie, większa grupa, mniejsze wzajemne zrozumienie - tak to są negatywne czynniki, które z czasem (miejmy nadzieję), zostaną zneutralizowane, przez pozytywne aspekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest "weteranem" to nie znaczy że każda zmiana musi być zła. Ja się nie czuję weteranem i też nie wszystkie zmiany mi sie podobają nie wszystko na forum mi się podoba.

Ci co sa naprawde dlugo na pewno wyrażają swe wątpliwości z troski o to co było i o to co będzie. Wiele razy w ostatnich miesiącach obserwując co się tutaj dzieje też miałem wątpliwości, nadal mam.

 

 

Jeśli kilka tysięcy offtopów złamie takie więzi to oznacza tylko, ile były one warte.

Nie tylko o offtopy tu chodzi, ale akurat w tej sprawie mam nadzieję że idzie w dobrym kierunku.

 

Większe zamieszanie, większa grupa, mniejsze wzajemne zrozumienie - tak to są negatywne czynniki, które z czasem (miejmy nadzieję), zostaną zneutralizowane, przez pozytywne aspekty.

 

To forum na nowo się określa, to wszystko się kotłuje, rodzi. Rodzi się bez wątpienia coś nowego. Już nie jest to tylko forum iRiverowców jak kiedyś.

To jakie ono będzie i czy będzie miało swój niepowtarzalny klimat który sprawi że większość będzie chętnie tu wracała zależy jak już powiadziałem tylko od NAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci, co wpadają tylko namieszać, wpadają na chwilkę.

Takich swobodnych elektronów załatwiła konieczność rejestracji.

buahaha.... o mało nie spadłem z krzesła... i mówi to ktoś który do tej pory zrobił największe zamieszanie na tym forum i dalej tu siedzi.

Tym co są tutaj najdłużej, żadne zmiany nie osłabią więzi, czy nie skasują pamięci. Ci co się znają, znać się będą.

Jeśli kilka tysięcy offtopów złamie takie więzi to oznacza tylko, ile były one warte.

Nie chodzi o złamanie więzi tylko o to że wiele weteranów zniechęca to co się teraz dzieje na forum.

Większe zamieszanie, większa grupa, mniejsze wzajemne zrozumienie - tak to są negatywne czynniki, które z czasem (miejmy nadzieję), zostaną zneutralizowane, przez pozytywne aspekty.

też mam taką nadzieję.

a co do masła w narzędziowym to ciągle uważam że go tam nie powinno tam być.

Krecik nie rozumisz czegos, nie piszemy tylko oplayerkach tylko o wielu tematach które dotyczą playerów, przeciez są działy odpowiedzialne za kompresje, słuchawki. Po prostu uważam że można znaleźć fora na każdy temat, czy to o humorze czy o grach i nie ma sensu zmieniać tematyki tego forum. Ludzie się tym zniechęcą, zaczną odchodzić aż w końcu pozostaną tylko Ci którzy offtopują. Jak kiedyś było nas mało to potrafiliśmy przetrwać bez offtopów i nikt nie narzekał na to że czasem wciagu dnia pojawiło się tylko kilka odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReGie,

jest wydzielone miejsce, w ktorym można sobie troszkę luźniej potworzyć swoje literackie zapędy.

chyba jest to dobre rozwiązanie - w wątkach tematycznych powinien powstać jako taki porządek. zawsze można delikwenta upomnieć a temat nie na temat przenieść, gdzie można dalej kontynuować polemikę.

 

buahaha.... o mało nie spadłem z krzesła... i mówi to ktoś który do tej pory zrobił największe zamieszanie na tym forum i dalej tu siedzi.

 

odbieram to jako prowokację :)

ja coś namieszałem ? mamy inne definicje mieszania. ja czując się atakowany pozwoliłem sobie się bronić.

że siedzę tu dalej ? tak, jestem.

czy chciałbyś abym sobie poszedł ?

czasami mam wrażenie, że jestem zmęczony.

chciałbym poznać co sądzisz na ten temat.

zależy mi tej opinii.

 

ps. miałeś posłuchać rio karma , czy pamiętasz jeszcze o tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiat twierdze, ze kazdy znajdzie na forum niezbedna wiedze o playerach , kazdy amator, nowicjusz lub potencjalny posiadacz. Jezeli nie ida mu sie znalesc w wyszukiwarce - zapyta i uzyska konkretna odpowiedz.

Forum bedzie sie rozrastac i bedzie coraz wiecej nowych uzytkownikow, Mip-owi, zalezy na ilosci a nie jakosci klientow, co niestety tez przelozy sie na forum.

CZY FORUM SPELNIA SWE PODSTAWOWE ZADANIA? - TAK - Koniec rozmowy :)

 

 

Ps.

Moze w ogole zlikidujmy punktacje za posty, mysle ze "starszynza" bez sentymentow pozbedzie sie swojej rangi, bo przciez nie o to chodzi. Bierzmy przyklad z grup dyskusyjnych w tym zakresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiat twierdze, ze kazdy znajdzie na forum niezbedna wiedze o playerach

[...]

(wystarczy tylko nauczyć się korzystać z potężnego narzędzia jakim jest wyszukiwarka - naprawdę!)

 

Jezeli nie ida mu sie znalesc w wyszukiwarce - zapyta i uzyska konkretna odpowiedz.

Forum bedzie sie rozrastac i bedzie coraz wiecej nowych uzytkownikow, Mip-owi, zalezy na ilosci a nie jakosci klientow, co niestety tez przelozy sie na forum.

CZY FORUM SPELNIA SWE PODSTAWOWE ZADANIA? - TAK - Koniec rozmowy  :)

 

Ps. Moze w ogole zlikidujmy punktacje za posty, mysle ze "starszynza" bez sentymentow pozbedzie sie swojej rangi [...]

Popieram. Data rejestracji i nr użytkownika są wystarczająco wymowne. Poziomy zaawansowania i tak nie odnoszą się nijak do rzeczywistości, a poziom wypowiedzi każdego z nas i tak mówi sam za siebie. Jak dla mnie można ciąć, choćby dziś.

Może sonda na głównym?

 

PS. Ciekawe to dzisiejsze rozwinięcie dyskusji...

Wątek ten pozwolił mi dowiedzieć się czegoś więcej o niektórych z Was ;)

 

W sprawie oftopów: Mody - ciąć, kasować, upominać, karać.

 

Pozdrownia z Rybnika,

pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sonda na głównym?

to chyba niezły pomysł i bardzo demokratyczny.

 

rangi i stopnie sprawdzają się w wojsku, tylko, że kurcze występują w formie ukrytej i w życiu codziennym.

Pan Dyrektor i sprzątaczka

Pan Manager i aplikant

Pan Nauczyciel i uczeń

 

od najmłodszych lat człowiek jest chowany w takich strukturach - historia pokazała, że komunizm zamiast równać wprowadził jeszcze większą hierarchiczną strukturę.

 

jednak jestem bardzo ciekawy wyników.

 

ps. swoje pagony z czasów służby wojskowej mam do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coś namieszałem ?

jeszcze masz czelność pytać? :o

że siedzę tu dalej ? tak, jestem.

nie wiem jak Ci się to udało.. na prośbe wielu użytkowników miałeś dostać bana. admini dali Ci drugą szanse a ty teraz walczysz o to abyś mógł robić legalnie to za co miałeś być wywalony... paranoja

Ludzie co się z wami dzieje już wam nie zależy natym forum!!!! chcecie aby takie gamonie jak krecik i goa zrobili z forum o playerach, forum o ******łach? moze jeszcze dorzucimy kólko gosdpodyń domowych i dział motoryzacyjny? Wtedy to na pewno bedzie o czym pogadać. oprzytomnijcie ludzie to nie jest miejsce na to. chcesz pogadać o ogame? założe się że ta gra ma jakieś forum. problemy z kacem? też na pewno są są jakieś fora AA. Jeżeli chcesz o czymś pisać, poznać innych opinie to pisz tam gdzie należy, a nie tu, tylko dlatego że tu jesteś zarejestrowany. A o za tym to wy nawet nie zakładacie tematów w których potrzebujecie pomocy tylko takie w którm możecie sobie nadzwyczajnie pogadać. a potem widać efekty Krecik i goa 80% postów w temacie i sobie odpisują nawzajem. od tego są czaty albo gg

Piszecie że forum się zmienia? Nie, to wy je chcecie zmienić. czemu? jakim prawem? to forum radziło sobie dobrze bez was. przyszliście i robicie syf wokoło, i to nie jest tylko moje zdanie. Innym starszym użytkownikom się to nie podoba i czemu niby to miało by być zmienione. Bo wy tak chcecie? Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReGie Ty "ZBAWCO FORUM", sam skompromitowales sie juz swoja ostatnia wypowiedzia, na tyle ze naprawde nie wyobrazam sobie ze mozna bardziej. Wykazales sie tak ograniczonym mysleniem i jak juz wspominalem, widzisz tylko te sprawy, ktorych zadna miara sam zaakceptowac nie mozesz :lol: poza tym juz wiemy, Ty "glosie ucisnionych" :

 

ReGie ma kompleks Goa i krecika ;):lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to duzo mowić. Moge tylko poprzeć swoje wczesniejsze wypowiedzi i dodatkowo Regiego i kilku innych, ktorzy widzą, ze forum zamienia sie w bagno. Te bagno jak widać robią offtopicowcy: kreci z goa na czele.

 

Wiem, ze nasze posty nic tu nie zmienia, bo trudno przekrzyczek najwiekszych krzykaczy tego forum. Bylo juz kilka sytuacji z tymi panami i kazdy zawsze obstawial uparcie przy swoim, wiec trudno, zeby i tutaj ustapili. Dalej beda smiecic i to nie tylko w dziale Hyde Park.

 

Przesledzmy historie postów uzytkownika Goa:

http://www.forum.mp3store.pl/index.php?act...sult_type=posts

 

Ja tam nie bardzo widze, zeby komus pomagal. Albo komus docina albo z kim polemizuje.

 

Teraz spojrzmy na posty krecika:

http://www.forum.mp3store.pl/index.php?act...sult_type=posts

 

Sytuacja wyglada podobnie jak u tego Pana u gory.

 

 

Tak wiec jakim prawem ktos taki chce zrobic wielka rewolucje na forum. Tak naprawde chcecie sobie porozmawiac o niczym to zapraszam na forum nakazdytemat.com Tam porozmawiacie sobie o wszystkim a jak podpadniecie komus, to nikt nie bedzie sie z wami cackal tylko zostaniecie zjechani przez wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz za wzruszajaca krucjata, a ten pmysl z historia postow - wielce gleboki :lol::lol::lol::lol: Szanowna banda narzekaczy, jedynych slusznych uzytkownikow forum, ojcow zalozycieli fundamentow, najwyzszej rangi uzytkownkow, siegajacych niemalze boskosci wyraza swoje niezadwolenie. :lol::lol::lol:

Naprawde bardzo mnie poruszyliscie, bardzo jest mi przykro ze nie podoba wam sie nowy ksztalt forum. Tesknic bedziemy za wami wszyscy :D tego mozecie byc pewni :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy innymi wlasnie przez to, ze z forum robi sie cos takiego, juz tu nie zagladam. Szkoda mi czasu zeby czytac takie "polemiki". Bardzo mi przykro z tego powodu bo zzylem sie z forum, ale mam pewna zasade - nic na sile.

Poza tym mysle ze niektorzy mieli ciezkie dziecinstwo bo rodzice przykrecali im zabawki do podlogi, a teraz musza sobie odreagowac :)

Komentarzy do tego posta i tak nie bede czytal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności