Skocz do zawartości

[sonda] Czy kupowałeś już w MP3store?


.ksy

Czy kupowałeś już w MP3store?  

723 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupowałeś już w MP3store?

    • Tak, więcej niż raz
      117
    • Tak, kupiłem odtwarzacz
      110
    • Tak, kupiłem odtwarzacz i słuchawki
      32
    • Tak, kupiłem słuchawki
      126
    • Nie, nie kupowałem jeszcze w MP3store
      346


Rekomendowane odpowiedzi

jak widać kupiłem Laberga

ale fakt faktem wiekszość cen jakie mają są wyższe od konkurencji i tym samym przez to są mało atrakcyjnym sklepem do zakupów (chyba, że ktoś idzie na odsłuch czegoś to polecam /// z 2 strony jak mam coś kupić na aledrogo i doliczyć przesyłkę i potencjalne problemy z oddaniem na gwarancję to chyba wole dodać te 5 czy 10 zł do ceny i mieć "święty spokój") ]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z tymi cenami- mp3store wypada naprawdę dobrze na tle konkurencji. Oczywiscie ceny w nim moga byc wyzsze od niektorych sklepow stricte internetowych , bo ma stacjonarne placowki i to w dobrych drogich lokalizacjach- Al . Jerozolimskie samo Centrum Warszawy. Dodatkowo nalezy pamietac o rabacie 5%[ no chyba ze juz go nie ma ??)

 

To ze w usa sprzet jest 2-3 razy tanszy to juz zupelnie inna sprawa tak samo jak odtwarzacze z allegro- ktory moze stac sie po prostu zabojca mniejszych sklepow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z tymi cenami- mp3store wypada naprawdę dobrze na tle konkurencji. Oczywiscie ceny w nim moga byc wyzsze od niektorych sklepow stricte internetowych , bo ma stacjonarne placowki i to w dobrych drogich lokalizacjach- Al . Jerozolimskie samo Centrum Warszawy. Dodatkowo nalezy pamietac o rabacie 5%[ no chyba ze juz go nie ma ??)

 

To ze w usa sprzet jest 2-3 razy tanszy to juz zupelnie inna sprawa tak samo jak odtwarzacze z allegro- ktory moze stac sie po prostu zabojca mniejszych sklepow .

 

 

rabat 5% z racji czego ??

 

a co do kameralności to faktycznie jest przyjemnie nawet i nawet całkiem całkiem z obsługą ];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie z tymi cenami- mp3store wypada naprawdę dobrze na tle konkurencji. Oczywiscie ceny w nim moga byc wyzsze od niektorych sklepow stricte internetowych , bo ma stacjonarne placowki i to w dobrych drogich lokalizacjach

 

Wybacz kolego, ale chrzanisz bzdury.

 

W TopHIFI w centrum Łodzi kupiłem KPP za 130 zł, a KSP dla kumpla za 99. Jakieś 2-3 przystanki od mp3store. Skoro tak, to dlaczego mp3store chce za KPP 180, a za KSP 160 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to dlaczego mp3store chce za KPP 180, a za KSP 160 ??
A dlaczego Vobis też dużo chce ? :>

 

Też nie rozumiem idei tych rabatów... Ale ważne że pozwala to dużo zejść z ceny, z czego osobiście skorzystałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w mp3store potrafia byc calkiem przyzwoite (nie mowie ze wszystko jest tansze).

Ja swojego Clixa kupilem taniej niz na allegro.

Pozatym nie jestem typem zyda - wole doplacic za mila obsluge oraz lepszy serwis - a nie jak niektorzy co szukaja gdzie najtaniej (taka mentalnosc naszego narodu - jest tanio ale ja szukam najtaniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ceny w MP-3 Store potrafią być przyzwoite, ale mnie obchodzi konkret, a nie "ogólne wrażenie". Jeśli np.SRS-y były w tej samej cenie co w MPiK-u, to po co mam się trudzić z Gdyni do Wrzeszcza i jeszcze płacić za przejazd ? W sumie do zakupu i tak nie doszło, ale jest faktem, że w MP-3 Store nie ma zniżek ani dla emerytów, ani dla czynnych uczestników tego Forum. No i dobrze- niech każdy pilnuje swoich pieniędzy. A muzyka jest ponad to wszystko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego, ale chrzanisz bzdury.

 

W TopHIFI w centrum Łodzi kupiłem KPP za 130 zł, a KSP dla kumpla za 99. Jakieś 2-3 przystanki od mp3store. Skoro tak, to dlaczego mp3store chce za KPP 180, a za KSP 160 ??

 

 

Wybacz kolego ale na podstawie cen dwoch par sluchawek nie mozna ogolnikowac. Nie da sie zrobic tak zeby wszystko w danym sklepie bylo najtansze, bo zawsze znajdzie sie jakas konkurencja ktora obnizy cene. Ogolnie ceny odtwarzaczy w mp3store sa na dobrym poziomie wzgledem krajowej konkurencji , nie koniecznie tej z allegro. Wiadomo ze jak sobie sciagniemy sprzet z usa to wyjdzie taniej nawet mimo ewentualnego cla, vatu i innych kretynskich oplat ale to juz kwestia tego, że Polska to nie Ameryka pod wzgledem cen i zarobkow.

 

A po za tym nie musisz na mnie naskakiwac, bo chyba nie ma powodu? Nie musze znac cen KPP ani w mp3store ani w TOP HI-FI na pamiec, wiec wyluzuj albo idz do kardiologa, bo chyba Ci cisnienie skoczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TopHIFI w centrum Łodzi kupiłem KPP za 130 zł, a KSP dla kumpla za 99. Jakieś 2-3 przystanki od mp3store. Skoro tak, to dlaczego mp3store chce za KPP 180, a za KSP 160 ??

W warszawskich "filiach" TOP-HIFI Porty też latały pod 200zł... Cena to splot różnej ilości czynników + widzi-mi-się danego sprzedawcy więc nie ma co generalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym nie jestem typem zyda - wole doplacic za mila obsluge oraz lepszy serwis - a nie jak niektorzy co szukaja gdzie najtaniej (taka mentalnosc naszego narodu - jest tanio ale ja szukam najtaniej).

To są prawa rynku. I nie widze w tym nic dziwnego, przecież nikt nie jest instytucją charytatywną i chyba jasne, że wszyscy chcą wydawać jak najmniej swoich ciężko zarobionych pieniążków;P

Swoją drogą MP3Store jest troche za drogie jak dla mnie;) Ale niektóre AKG mają w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kolego ale na podstawie cen dwoch par sluchawek nie mozna ogolnikowac. Nie da sie zrobic tak zeby wszystko w danym sklepie bylo najtansze, bo zawsze znajdzie sie jakas konkurencja ktora obnizy cene. Ogolnie ceny odtwarzaczy w mp3store sa na dobrym poziomie wzgledem krajowej konkurencji , nie koniecznie tej z allegro. Wiadomo ze jak sobie sciagniemy sprzet z usa to wyjdzie taniej nawet mimo ewentualnego cla, vatu i innych kretynskich oplat ale to juz kwestia tego, że Polska to nie Ameryka pod wzgledem cen i zarobkow.

 

A po za tym nie musisz na mnie naskakiwac, bo chyba nie ma powodu? Nie musze znac cen KPP ani w mp3store ani w TOP HI-FI na pamiec, wiec wyluzuj albo idz do kardiologa, bo chyba Ci cisnienie skoczylo.

Po pierwsze, bardzo przepraszam za ton wypowiedzi...

 

Powiem więc inaczej: nigdy nie zdarzyło mi się, żeby mp3store miał najlepszą ofertę w okolicy, cokolwiek bym nie kupował. I nie mówię bynajmniej o sprzedawcach z Allegro, tylko o sklepach typu TopHIFI, Komputronik i jeszcze paru lokalnych. Mp3store może nie miał najgorszych ofert (MM jest prawie zawsze znacznie droższe), ale zawsze ktoś miał lepsze. Sporo lepsze. I to w tym samym mieście.

 

To tyle, jeszcze raz sorry za poprzedniego posta.

 

A co do ciśnienia - zawsze mam wysokie, a poza tym lubię kawę mocną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawskich "filiach" TOP-HIFI Porty też latały pod 200zł... Cena to splot różnej ilości czynników + widzi-mi-się danego sprzedawcy więc nie ma co generalizować.

Nie prawda, kupowałem w Top-hifi UR40 i jak im pokazałem aukcje że warszawski tophifi opycha te same słuchawy o 20 zł taniej to mi obniżyli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, też się cieszę... :> Jak do tej pory na aukcjach sprzedawał salon z Kielc, a w Warszawie można było co najwyżej usłyszeć, że ich to nie obchodzi bo to zupełnie odrębnie prowadzone sklepy. Byłeś w ogóle w którymś z warszawskich salonów i widziałeś ich ceny na miejscu, abstrahując od tego że może też zaczęli handelek na Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności