Skocz do zawartości

Testowanie Sprzętu W Mp3 Store


muchin

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiedzcie jak wygląda testowanie sprzętu w sklepach MP3 Store. Czy to znaczy, że są jakieś egzemplarze testowe i można je do woli męczyć?

Czy też, klient życzy sobie konkretny model i tuż przez zakupem ma możliwość wypróbowania go, czy wszystko w porządku z tym konkretnym playerem?

 

A pytanie o sedno sprawy brzmi: czy to testowanie oznacza, że w efekcie (nic nie wiedząc) mogę kupić wymacany wcześniej (przez zgraję młodocianych) sprzęt ?

 

Opiszcie, jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może udać się do sklepu dostać playerka w rączek i zmieniać w nim co tylko chce i tym samym sprawdzać czy to jest to czego oczekuje. Przy okazji można "męczyć" sprzedawcę dużą ilością pytań ;)

 

 

Co do "zgrai" i czy "młodocianych", odpowiedź brzmi nie. To nie MediaMarkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktos wspomina przy mnie o Media Makrt, to mnie normalnie krew zalewa. Chodzi sie kolo tych regalow, a "obsluga" (niekompetentni 20latkowie, ktorzy nic nie wiedza i chca tylko zarobic troche na wakacje) gra sobie np. w gry na PS lub PC (ostatnio taki jeden gral w "Constantine" i na nic nie zwracal uwagi).

W MM czuc ogolnie wrazenie jakbys im wyraznie przeszkadzal przeszkadzajac im w rozmowie miedzy soba -.-,a jak chcesz np. zobaczyc zawartosc opakowania (np. zestawu Logitech MX500), to kazdy umywa rece i odsyla Cie do kogos innego! No po prostu zabic takiego ciecia, ktory jedyne co potrafi o sprzecie powiedziec, to info, ktore sobie napredce przeczyta na opakowaniu. W dodatku maja rabniete ceny.Smierc Media Marktowi! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM playerki sa ... ale przewaznie nie maja bateri :) i przed nami dotykalo ich XXXX ludzi. Chociaz tych playerow z ekspozycji chyba nie sprzedaja.(a jak juz na wyprzedarzy MM)

 

MM nie jest zly ... co roku jakos pod koniec sierpnia (czyli niedulgo) maja wyprzedarz ... i mozna kupic troche fajnego shitu po niezlej cenie :) no i poczuc sie jak za PRL w tym tlumie w ktorym jeden falszywy ruch moze skonczyc sie smiercia <_<

co prawda z rku na rok coraz gorsze te promocje ... ale na pierwszej wyprzedazy udalo mi sie kupic glosniki 4.1 za 100zl :D ... (a normalnie wtedy kosztowaly 400 cos) wiec zly to sklep nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Dixonsa. Nie liczę na to, że obsługą będzie kompetentna, ale na spadek cen i tyle. Obsługa w takich molochach zawsze będzie wiedziała tylko minimum, za krótko pracują żeby ich szkolić i żeby się czego kolwiek sami dowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jakieś dwa lata temu jak byłem w MM [w Lublnie] zagadnąłem babkę z działu 'muzyka' bo szukałem czegoś dla starszych - taki mini gift

... i mocno się zdziwiłem, że klientka aż tyle wie, pogadaliśmy trochę, poza tym wykazała się naprawdę dużą chęcią pomocy !

 

ale od tamtego czasu jej nie widziałem już w MM... może za bardzo kompetentna była? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności