Skocz do zawartości

Kurop


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

nie odkryję hameryki jak napiszę, że interesy z Kuropem to czysta przyjemność, najpierw recabling KPP(po tym zabiegu to są diametralnie inne słuchawki), iPod Nano 2g na forumowej giełdzie, potem super obsługa i fachowa porada na sklepie a na końcu zatargał mi z dalekiego wschodu SMSL sAp-4s,

 

Równiacha :)

 

Polecam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu ostatnich 2 miesięcy kurop pomagał mi wielkrotnie czy to w naprawie gniazda jack w moim ipodzie, czy w sprawdzeniu tego ipoda czy wreszczcie jak ostatnio z wymianą przewodu w kablu LOD do ipoda na sreberko. Zawsze rzeczowo, w dobrej atmosferze i za rozsądne pieniądze. Serdecznie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem u użytkownika rejacking.

Świetny użytkownik, zaskakująco szybki kontakt (obojętnie czy pisałem w okolicach 16, czy nawet 23, dostawałem odpowiedź w ciągu... 2minut...)

 

Gdy zgłosiłem małą usterkę po wykonaniu usługi, odrazu stwierdził, że jak będzie jakiś problem to poprawi i pokryje koszt wysyłki w dwie strony - do tego jednak nie doszło i mam nadzieje że nie dojdzie.

Chcąc zapłacić, stwierdził, że powinienem to zrobić jak już wykona usługę i odeśle mi słuchawki - kolejny wielki pozytyw.

 

Nic, tylko chwalić! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Kuropowi podjąłem jedną z trudniejszych decyzji i z chłodną głową, po raz pierwszy zadecydowałem o wyborze tańszego odtwarzacza!

Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek miałby wątpliwości, czy warto robić interesy z Kuropem, to niech się ich wyzbędzie. Dzięki taim ludziom mp3store jeszcze działa i ma się dobrze!

 

Dzięki wielkie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ipoda toucha 1g 32gb, jestem bardzo zadowolony! Kupiłem też AKG K551, niestety musiałem je zwrócić, ponieważ mój telefon nie był kompatybilny i nawet mikrofon nie działał - jednak ze zwrotem nie było najmniejszego problemu! Nie spotkałem się, żeby ktoś miał tak obszerna wiedzę na temat sprzętu!

Doradztwo w zakupie też genialne! Pozdrawiam


Kurop naprawił mi jacka w T-Peos ! Rewelacyjna robota! Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Marcina zakupilem kabel canare z dwoma wtykami neutrik. Tego samego dnia kabelek byl juz zrobiony. Wysylka blyskawiczna. Cena idealna. Starannosc wykonania gwarantowana. Jestem bardzo zadowolony. Polecam i pozdrawism

 

Wyslane z Note 3

Edytowane przez lovelas1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Marcin zrekablował mi moje T-peosy przywracając je do życia! Oprócz tego połatał wszystkie przetworniki! Jak za tak wykonaną usługę, z takim kablem to zapłaciłem bardzo niewiele!

Oprócz tego dostosował się do mnie z odbiorem osobistym za co jestem mega wdzięczny! Pozytywny koleś i dobry ekspert! Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oddalem Kuropowi iPoda Touch 2g do reanimacji (niedzialajacy przycisk home, on/off). IPod zostal zregenerowany po naprawde minimalnych kosztach (mniejszych, niz poczatkowa wycena) i wrocil do mnie w szybkim terminie. To juz kolejny kontakt z Marcinem i kolejny temat zalatwiony nad wyraz pozytywnie. Dziekuje:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kurop zrobił mi Imoda, ale napisać, że wszystko przebiegło pomyślnie i tyle byłoby niesprawiedliwością, więc po kolei.

 

Kontakt nawiązałem na początku grudnia - od samego początku rozmowy przebiegały w przyjaznej, rzeczowej atmosferze. Marcin odpowiadał cierpliwie na wszystkie moje pytania, które pojawiały się w toku dogadywania szczegółów. Gdy wszystko zostało ustalone pomógł mi w doborze odpowiedniej karty CF, na własny koszt (rozliczenie nastąpiło dopiero po ponad dwóch miesiącach) zamówił wybraną przeze mnie obudowę z Chinlandii i wreszcie poskładał wszystko do kupy ("przy okazji" montując wewnątrz playera kondensatory) - wyszło bardzo estetycznie, a przede wszystkim Imod śmiga aż miło.

 

Żeby tego było mało dorzucił mi jeszcze w cenie usługi kabel do ładowania, ponieważ swój zgubiłem, pokrył koszty przesyłki zwrotnej w wybranej przeze mnie formie i sprzedał po taniości kabelek FiiO L9.

 

Czy można chcieć więcej? Nie można, no chyba że więcej transakcji z Marcinem.

 

Tego sobie i innym życzę.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności