Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kossy The Plug + iRiver T60 = ?


fagot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem natury słuchawkowej, który mam nadzięję pomożecie mi rozwiązać. Od dłuższego czasu poluję na słuchawki nauszne, jednak stwierdziłem, że przydałoby się również mieć jakieś dobrze izolujące dokanałówki sprawdzające się na przerwach w szkole czy w chałaśliwej poczekalni.

 

Wiem, że Plugi nie cieszą się szczególnie dobrą opinią spotkałem się jednak z kilkoma w miarę pozytywnymi opiniami. Biorę też pod uwagę fakt, że iRiver t60 to dość jasny odtwarzacz co mogłoby nieco skorygować zbasowane brzmienie Plugów. Wszystko to jednak przypuszczenia ponieważ nie mam i nigdy nie miałem okazji owych Kossów posłuchać. Mam więc dylemat czy brać plugi czy moze szukać innych, dobrze izolujących i w miarę ładnie brzmiących dokanałówek. Byłbym wdzięczny za konstruktywne opinie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli The Plugi graja tak jak Spark Plugi to Ci STANOWCZO odradzam.. Ja mam T30 i miałem okazje posluchac tych sluchawek. Po prostu jedna wielka tragedia, dla mnie to grało gorzej niz słuchawki za 3zł.. I jeszcze te pianki niewygodne, ktore trzeba zgniatac przy kazdym wkladaniu, a i tak nie czulem czy dobrze wkladalem.

 

Jezeli to ma byc cos w tym przedziale cenowym, to o wiele lepiej grają ORYGINALNE Creative EP-630 - chociaz wiadomo ze nie sa az tak dobre :P:P

 

Jeszcze lepsze bedą Philips SHE9500 chociaz nie wiem, nie sluchalem. Uwazaj na podrobki.

 

Podaj gorna granice cenowa. Ja w najblizszym czasie kupuje JBL Reference 220 - w Polsce 200zł (170zł allegro), jednak w USA są po ~70zł. Przeczytaj ich recenzje TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja dokanałówki chcę tylko na specjalne okazje takie jak wymieniłem powyżej, jako główne słuchawki planowałem coś takiego jak p(m)x100 lub KPP. Powiedzmy, ze chciałbym na nie przeznaczyć około 60 zł.

 

Ja w najblizszym czasie kupuje JBL Reference 220 - w Polsce 200zł (170zł allegro), jednak w USA są po ~70zł.

 

No nie wiem, planowałem zamiast tych kossów jakieś ep-630... ale napisz prosze ile wyniosłaby przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. przesiadka z EP-630 na SHE9500 ma sens, czy lepiej odrazu brac JBL ?(za tymi bede musial sporo czekac, pod koniec wakacji siostra by mi je przywiozla :/) Aktualnie jade na cresynach bo nie chce mi sie juz x-ty raz lutowac epek pogryzionych przez kota. Dzwiek lepszy niz w epach o wiele, tylko ten brak izolacji.. :/

 

Nie wiem jak to jest z przesylka z USA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. przesiadka z EP-630 na SHE9500 ma sens, czy lepiej odrazu brac JBL ?
Trudno powiedzieć. Tak naprawdę każda opinia jest subiektywna, i coś, co jednej osobie wydaje się ogromną różnicą, dla Ciebie może być drobiazgiem, lub odwrotnie. Możesz przecież wziąć SHE i jeżeli Ci się nie spodobają, to sprzedasz je tylko parę zł taniej (tylko nie zniszcz opakowania!). Ryzykujesz najwyżej jakieś 10-15zł straty.

 

Podobnie jest z JBL, ale chyba łatwiej będzie Ci w razie czego znaleźć chętnego na słuchawki za 50zł niż za 150. w Sumie JBL możesz i tak kupić jako inwestycję (w USA chodzą po teraz 27$, czyli ok. 60 zł, a w PL za 170).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności