Skocz do zawartości

Zasadnosc Funkcjonowania


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze wyzej wymienione forum, nie ma tutaj racji bytu. Posiadacze iPoda jak widac sa najmniej zainteresowani jego istnieniem, a jest ich na pewno w kraju wielu. Problem polega na tym ze to taki typ czlowieka, ktorego palyer tak naprawde malo interesuje, a na pewno nie na tyle by o nim pisac. Jak widac po rozwoju tego dzialu do tej pory, prognozy nie sa obiecujace, jedyne korzysci wyciagaja z niego, nie-posiadacze iPodow, wyrzywajac sie na nim i krytykujac.

 

Czy to forum w ogole powinno istniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ostatnio napisałem się sprawdza, posiadacze iPodów trzymają je w szafach a jak jest okazja się pochwalić to wykorzystują sytuację...

forum ? po co im forum ? przecież oni mają iPody !!

dla nich powinno być nadforum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goa >> nie używane sekcje napewno będą usuwane. Będą dodawane nowe sekcje (sadze ze już niedługo mogą się pojawić działy Archos i MobiBLU. Idea tego forum jest aby Dystrybutorzy w jaki kolwiek wspierali to forum (sprzętem do testów, reklama, ciekawymi informacjami) nie chcemy tu tworzyć sekcji dla każdego odtwarzacza, będą tylko te które uznacie ze powinny być lub te które dystrybutorzy będą wspierać.

 

proszę o cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony jestem bardzo ciekawy czy powstanie szufladka dla sony-ego.

ciężko spotkać wyczerpujące informacjie o ich playerkach od niezależnych czynników :)

Wg. mnie takowy dzial nie powstanie. Soniacze sa za malo popularne i zbyt drogie to raz, dwa ze musi sie znalesc co najmniej 10 uzytkownikow, ktorzy poza posiadaniem playera, beda zainteresowani w pisaniu na jego temat. Za mala popularnosc tego sprzetu.

 

Co moze powiecei teraz ze Sony to Maybach a iRiver Toyota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiele się nie pomyle jak napiszę, że sony to sony a iriver to iriver :)

troszke dyplomacji nikomu nie zaszkodzi :)

 

co do zasadności forum ipoda - ja bym chciał aby było, zawsze to parę groszy oszczędzonych na wycieczki do cyrku.

fajnie poczytać, że szufla jest najlepsza, a bez odtwarzacza player jest lepszy.

miliony much nie mogą się mylić, więc kupujmy playery bez wyświetlaczy.

niedługo dojdzie do tego, że najmodniejszym playerem od apple będzie player bez playera.

klient zapłaci - dostanie paragon (taki naklejany na plecy aby było widać, że ma player bez playera).

ta moda z odchudzaniem playerów jest wytworem chorych ludzi.

 

to ceny należy odchudzać. i byłoby miło jakby wreście ci odchudzacze to zrozumieli :)

 

ps. a forum sony faktycznie by tłumów nie przyciągnęło - ale skoro nigdzie forum sony nie ma to tak sobie pomyślałem, że tutaj .....

nie ma to jak mieć konkurenta u siebie, jest na oku i widać co gdzie, jak i z kim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik Ja bylbym bardzo zainteresowany w tym co mozna by wyczytac na ewentualnym forum playerow Sony, obawiam siekrecik jednak ze sa one zbyt niszowe jak na forum. Poza tym nie bagatelizujac mozliwosci tego koncernu, nie maja oni tradycji w wytwarzaniu palyerow. Ich propozycje w tej materii sa jedynie spowodowane wymogami rynku, niczym wiecej <_< . Jestem sceptycznie nastawiony co do "osoagniec" tego koncernu w dziedzinie mp3 players...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goa, firma sony zaczynała od produkcji garnków (tak tak).

 

walkman to zasługa firmy sony. od czasu walkmana wiele się zmieniło i sony już nie wytycza szlaków.

sony radzi sobie tak jak widać. odpuścili sobie tylko rynek mini hdd.

flashe mają dość drogie, za to ich oferta w hdd jest dość mocna.

jest tam wiele ciekawych rozwiązań - mi najbardziej podoba się przestawianie wyjścia słuchawkowego w line-out :)

nw-hd3 jest udanym modelem, 30 h na aku to jest wynik.

szkoda tylko ,że sony nie chce sobie odpuścić atraca. inne playery obsługują wiele formatów - sony je zamienia na jedyny słuszny.

nawet jakby atrac był rewelacyjny to ma jedną wadę - jest własnością sony.

wygra atrac, wygra sony - przegrają klienci zmuszeni do jedynego słusznego systemu kompresji.

ale tak się nie stanie.

ogg z czasem wygra. mpc zyska więcej zwolenników. podobnie aac.

w bezstratnych rządzi flac i monkey's audio.

z surround mamy ac3 (DD) oraz DTS (jako formaty kompresji a nie system wielokonałowy).

i gdzie tu miejsce dla atrac ?

jest bo jest, ale jako jeden z wielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony jestem bardzo ciekawy czy powstanie szufladka dla sony-ego.

ciężko spotkać wyczerpujące informacjie o ich playerkach od niezależnych czynników :)

Sony ma wiele ciekawych rozwiązań (co roku zgarniają jakąś EISA) a Atrac, MD i magnezowe obudowy to na pewno ciekawe tematy do rozmów. Jestem za.

co do zasadności forum ipoda - ja bym chciał aby było, zawsze to parę groszy oszczędzonych na wycieczki do cyrku.

 

ROFL

fajnie poczytać, że szufla jest najlepsza, a bez odtwarzacza player jest lepszy.

 

chyba wyświetlacza :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
panowie dajmy użytkownikom ipoda czas :D może są troszkę zestresowani albo coś innego

:P

A moze sa zbyt glupi, zeby zauwazyc, ze jest jakies forum "ShitPod"a. No w koncu przeciez: "Stary!!!Ipody to sa normalnie full wypas i ekstra mega spox sprzet!!!!Kazdy tak mowi, a to jak kazdy mowi to normalnie na pewno jest wypasny!!!"-jak mozna w ogole kupowac Ipod'y?! Przeciez sam shitowo-plastikowa obudowa odstrasza, a co dopiero reszta. Tylko iTunes szpanuja -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze sa zbyt glupi, zeby zauwazyc, ze jest jakies forum "ShitPod"a.

Wodżas, Ty widze masz jakąś skłonność do wyzywania ludzi. Wcześniej już o ile się nie myle MP3Fana od bawłwanów, teraz że za głupi. Wychamuj.

 

Znam wielu posiadaczy iPoda z takich czy innych względów i napewno nie są to osoby głupie.

 

 

mart!n3k >> Cały czas "sony" jest brane pod uwagę. Ale pojawienie się na forum to nie tylko propozycje użytkowników - to też pewna strategia rozwoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności