Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aktualna, ostatnie dni czerwca. Na razie nie mogę podać konkretnej daty. W zestawie będą bardzo miło grające słuchawki, nie jakieś tam stockowe pierdziawki, silikonowe etui i ładowarka.

Jak ostatnie dni czerwca, to niedługo, to w takim razie podaj cenę. Ekranik jest spory, przydałby się także mały głośniczek, choćby pierdziawka. Jest taki zamontowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnie dni czerwca, to niedługo, to w takim razie podaj cenę. Ekranik jest spory, przydałby się także mały głośniczek, choćby pierdziawka. Jest taki zamontowany?

 

raczej watpie abys mogl liczyc na informacje odnosnie ceny:) to jak narazie tajemnica. Dowiesz sie tuz przed albo w dniu premiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekranik jest spory, przydałby się także mały głośniczek, choćby pierdziawka. Jest taki zamontowany?

Obawiam się że nie ma żadnego głośnika, bo czytałem specyfikacje Ondy VX767, a to chyba ten sam odtwarzacz :/. Lecz na "video review" Ondy (http://youtube.com/watch?v=7IVgvh9y6E8) gostek mówi coś, że wyjście TV OUT może służyć jako drugie wyjście słuchawkowe! Jeśli dobrze zrozumiałem i to prawda to wg mnie lepiej niż mała pierdziawka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie ma żadnego głośnika, bo czytałem specyfikacje Ondy VX767, a to chyba ten sam odtwarzacz :/. Lecz na "video review" Ondy (http://youtube.com/watch?v=7IVgvh9y6E8) gostek mówi coś, że wyjście TV OUT może służyć jako drugie wyjście słuchawkowe! Jeśli dobrze zrozumiałem i to prawda to wg mnie lepiej niż mała pierdziawka :P

A może Sylwik sie odezwie? Specyfikacja techniczna, to nie tajemnica i na pewno już jest znana...

Już znalazłem - głosnik wbudowany w odtwarzacz - informacja tutaj http://moto.allegro.pl/item370981642__8gb_...tv_out_fm_.html

 

Jest tylko jedno ale, czy ta Onda VX767, to na pewno ten sam odtwarzacz co Laberg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem - głosnik wbudowany w odtwarzacz - informacja tutaj http://moto.allegro.pl/item370981642__8gb_...tv_out_fm_.html

Hmm, dziwne, bo na tym video review jest pokazany tył odtwarzacza i nie ma głośnika, i gostek też tak mówi. A na innej aukcji Ondy VX767 nic nie pisze o głośniku :/ Dziwna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki to doki czy pchełki? Widzę, że SRS-200 w zestawie i szum w okół nich wywołały dość sporą burzę (w szklance wody) wśród Polskich firm. Doki Pentagramu już zdążyły załapać się na niezłą krytykę. Pamiętam, że jeszcze Irydi oferuje podobno całkiem ciekawe słuchawki - choć niewiele w sumie osób się wypowiadało. Polski rynek nabiera rumieńców. Ciekawym na opinie / recenzje bo BigBoy to jak na razie najciekawszy odtwarzacz jaki Laberg według mnie nam serwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne, bo na tym video review jest pokazany tył odtwarzacza i nie ma głośnika, i gostek też tak mówi. A na innej aukcji Ondy VX767 nic nie pisze o głośniku :/ Dziwna sprawa...

 

Dobra rada na przyszłość, aukcjami z Allegro się nie sugerujcie. W pewnym momencie można było kupić na Allegro podróbkę Laberg SMART z aparatem foto - satysfakcja gwarantowana :)

 

Ani Laberg BIGboy ani Onda VX767 nie mają wbudowanego głośnika. Specyfikacja poniżej:

BIGboy_spec_web4.jpg

 

Słuchawki to będą pchełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra!!! Bateria 3000 mAh! 30 godzin muzyki i 10 filmów! Na to tylko czekałem :)

Jest i kontynuacja odtwarzania filmu od momentu zatrzymania,a jak w Vedii C6 :D I fajnie że jest SWF, może jakieś gry flashowe da się przerobić :) A słuchawki wezmę SRS'y od iRivera T10 albo Panasonic'i, i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Laberg BIGboy ani Onda VX767 nie mają wbudowanego głośnika.

A to wielka szkoda, bo przy tej wielkości i masie całego urządzonka byłoby to wskazane (konsola Sony ma chyba dwa głośniki), tak aby np. dwie osoby mogły sobie cos na działce obejrzeć. A tak każdy musi mieć swoje słuchawki i nie może nic skomentować nawzajem.

 

A może sa jakieś głośniczki aktywne na akumulatorki, które mozna podłączyć?

Nie wiem jaka jest wydajność prądowa i czy w związku z tym można pod wyjście słuchawkowe podłączyć mały głośnik bez przesilenia urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy iriver oferuje SRSy w zestawie? Teraz widać na fotkach T7, że zmienili słuchawki znowu, ale na pewno nie są to SRSy.

 

Co do odtwarzacza zastanawia mnie ciężar BigBOY'a - bo może być faktycznie very big ...and very heavy.

 

 

 

EDIT: A sorry, 186 gramów - w sumie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<offtopic mode="on">

 

A od kiedy iriver oferuje SRSy w zestawie? Teraz widać na fotkach T7, że zmienili słuchawki znowu, ale na pewno nie są to SRSy.

Hmm, ja mam iriver'a T10, i na słuchawkach pisze SRS WOW, obsługują go i jest świetny :)

 

<offtopic mode="off">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna, ostatnie dni czerwca. Na razie nie mogę podać konkretnej daty. W zestawie będą bardzo miło grające słuchawki, nie jakieś tam stockowe pierdziawki, silikonowe etui i ładowarka.

Coś nie wierzę w dotrzymanie terminu.

Laberg TV miał pojawić śię na rynku w połowie... maja, info tutaj - http://www.laberg.pl/index.php?option=com_...2&Itemid=19

Jak jest każdy widzi. BigBoy ma wejść w czerwcu i... rozpoczęła się druga połowa czerwca i nic nie słychać.

Dziwne, bo rozpoczyna się lato, popyt byłby duży, a dystrybutor nawala, tak jakby komuś nie zależało na dużej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie wierzę w dotrzymanie terminu.

Laberg TV miał pojawić śię na rynku w połowie... maja, info tutaj - http://www.laberg.pl/index.php?option=com_...2&Itemid=19

Jak jest każdy widzi. BigBoy ma wejść w czerwcu i... rozpoczęła się druga połowa czerwca i nic nie słychać.

Dziwne, bo rozpoczyna się lato, popyt byłby duży, a dystrybutor nawala, tak jakby komuś nie zależało na dużej sprzedaży.

 

A jak jest? Bo nie wiem co masz na myśli? Laberg TV jest dostępny od połowy maja w Carrefourze, pod koniec maja w Electroworld, potem na początku czerwca znalazł się w Saturnie i teraz od ponad tygodnia w Sferisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna, ostatnie dni czerwca. Na razie nie mogę podać konkretnej daty. W zestawie będą bardzo miło grające słuchawki, nie jakieś tam stockowe pierdziawki, silikonowe etui i ładowarka.

A skąd ta pewność? Dzisiaj jest już 16 czerwca i ani słychu ani widu...

Poprzedni model Laberg TV też miał mieć premierę w połowie... maja (wg strony oficjalnej Laberg), a jak jest każdy widzi niestety.

Szkoda, bo wakacje za pasem i byłobu wielu chętnych na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max123 polecam abys wstrzymał sie z tym marudzeniem do konca czerwca, polowa czerwca jest a Ty juz jakies przepowiednie snujesz daj sobie spokoj.Poza tym co chcesz teraz widziec czy slyszesc wyraznie jest podane, premiera koniec czerwca.

 

p.s a czy bedzie czy nie to zobaczymy, nie od nas to zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie będą bardzo miło grające słuchawki, nie jakieś tam stockowe pierdziawki, silikonowe etui i ładowarka.

Mam trochę głupie pytanie: Jakie jest wyjście do komputera w BigBoy'u (miniUSB czy inne), oraz czy w zestawie będzie kabel do komputera? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupie pytanie: Jakie jest wyjście do komputera w BigBoy'u (miniUSB czy inne), oraz czy w zestawie będzie kabel do komputera? :P

 

Połączenie z kompem to standard, czyli w z BIGboya miniUSB do kompa zwykłe USB. W zestawie będzie:

- BIGboy :)

- słuchawki Laberg (nowy model o wiele lepsze niż zwyczajne stocki),

- kabel USB,

- kaberg TV OUT,

- silikonowe etui,

- instrukcja w j.polskim,

- karta gwarancyjna (24 miesiące),

- płytka CD,

- ładowarka (nie jakaś tam przejściówka do kabla USB, tyko ładowarka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwik, może powiesz coś więcej o nowych stokach?

będzie je można dostać poza bigboyem? Chociażby do testów?

 

To będą pchełki fajnie brzmiące (cokolwiek to znaczy, bo każdy ma inny gust), przy kablu będzie klips do przyczepienia do odzieży żeby się kabel nie szwędał :)

Napisz co więcej chcesz wiedzieć.

Co do testów to jak najbardziej, dobry pomysł. Na razie mamy tylko jedną sztukę, ale jak spłynie większa partia to zorganizujemy testy na forum.

 

No i dobra informacja - te nowe słuchawki będą też w nJoyach :) Czy będą też dostępne osobno jako akcesoria - któż to wie, zobaczymy jak je ocenicie to pomyślimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności