Skocz do zawartości

majkel


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę również podziękować majkelowi za możliwość dłuższego zapoznania się z USB Extreme.

Kabelek trafił do mnie razem z zamówionym interkonektem. Gdyby nie fakt posiadania przez mnie już kabla USB audio, zapewne wpis tyczył by się zakupu a nie wypożyczenia.

Po tygodniowym odsłuchu musze przyznać, że dzięki produktowi Ear Stream, czuć doskonałą czystość wysokich tonów. Zyskuje na tym przejrzystość tego zakresu jak i również jego gładkość.

Kabelek napewno godny polecenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak się zasłuchałem, że zapomniałem o wystawieniu kolejnej już pozytywnej opinii. A jest na czym słuchać, bowiem tym razem kupiłem wzmacniacz słuchawkowy Sonic Pearl 2. Sprzęt robi świetne wrażenie i tak też gra. Perła z całą pewnością stanowi kolejne ulepszenie w moim torze słuchawkowym. To tak w skrócie :) Oczywiście wzmacniacz był bardzo dobrze przygotowany do wysyłki. Kontakt jak zwykle bezproblemowy. Jestem bardzo zadowolony z transakcji, także oczywiście polecam, bo naprawdę warto kupować produkty firmy Ear Stream :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Tym razem kupiłem... Wzmacniacz słuchawkowy Sonic Pearl B) Bo jednak wzmacniacz do życia się przydaje, a ja w swojej audio-karierze niczego lepszego dla siebie nie znalazłem. 

 

Sama transakcja przebiegła oczywiście zgodnie z wszelkimi ustaleniami. 

 

Dziękuję i polecam! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki Michale za wypożycznie zarąbistych kabelków na tak długi okres.

Mogłem je przesłuchać tyle czasu, że o popełnieniu błędu w ocenie nie ma mowy.

Dzięki również w sumie, za tak zwaną lekcję pokory, że kabel niepsujący dźwięku nie musi koszować milion, a wystarczy minimalna krajowa w zakupie u polskiego producenta i już cieszymy się hajendem. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Tym razem kupiłem kable sygnałowe do swojego toru. Tradycyjnie już transakcja przebiegła na najwyższym poziomie i w bardzo miłej atmosferze. Same kable świetnie wykonane, i tak też "grają". 

 

Kolejny raz nie pozostaje mi nic innego jak polecić @majkela i firmę Ear Stream. Czy to w kontekście DAC'a, wzmacniacza, czy właśnie okablowania. Ja póki co nie znalazłem dla siebie niczego lepszego. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kupiłem od Majkela bardzo dobry kabel koaksjalny EarStream. Majkel był dodatkowo tak uprzejmy, że w celach porównawczych wysłał mi jeszcze dwa inne kable, tak, że mogłem dokonać precyzyjnych porównań.

Generalnie polecam, ponieważ jakość produktów EarStream jest na prawdę na wysokim poziomie. :win:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Już jakiś czas temu odebrałem zmodowanego przez Majkela SMSLa i zasilacz. Szczerze mówiąc, to nie wiem czy w ogóle coś tam pomodował, bo sprzęt nie nosi absolutnie śladów żadnej ingerencji 😀, ale gra lepiej niż oryginał, więc namaszczony został na 100%. A, że do tego wszystko odbyło się w sympatycznej atmosferze, polecam Majkela w stu procentach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Majkela znam odkąd kręcę się po forach audio, chyba jeden z pierwszych użytkowników z którymi wszedłem w kontakt przez PW i współpraca trwa do dziś. Dzisiaj odebrałem PSU do wzmacniacza. Jak zwykle ciągłe podnoszenie poprzeczki grania przez następne dokupione elementy od niego. Wystarczy spojrzeć w moją sygnaturę. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wrócił do mnie DAC i wzmacniacz po modyfikacjach w Ear Stream oraz autorskie sieciówki @majkela. Jak zwykle wszystko załatwione sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. :)

 

A sprzęt? Co tu się rozpisywać. Od kilku lat mam już DAka, wzmaka, od przeszło roku interkonekt i USB, a teraz ten piąty element - sieciówki do obu urządzeń. Można więc rzec, że komplet :) Brakuje chyba tylko modyfikacji komputera, ale jakkolwiek lubię swojego blaszaka, tak coś mi mówi, że szybciej jego zmienię niż swój tor audio. 

 

Rewelacja ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od @majkela Beyerdynamiki T1 v1 po modyfikacjach oraz wysłałem do zmodyfikowania odtwarzacz Harman/Kardon DVD25. Obie transakcje przebiegły bez zarzutu: rzeczowy i miły kontakt, sprzęt bezpiecznie zapakowany, a cenne wskazówki - gratis. Aha, gra to wszystko przepięknie :) Polecam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam dokładam się do wątku.

Kontakt z osobą błyskawiczny. Majkel robił recabling moich słuchawek Music Fidelity które miały beznadziejny kabel. Wymienił na nowy. Nie dość że słuchawki grają rewelacyjnie to nic się nie pląta. Interesy z Majkelem to czysta przyjemność. POLECAM 100% 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jakoś mi ten wątek umknął, więc po kolei.
Majkel od początku pomagał mi kompletować tor pod słuchawki, robił upgrady i doradzał co kupić. 

U Majkela robiłem przeróbkę DVD HK25, zamawiałem Headonicka i modyfikacje do niego.

Modyfikował mi też słuchawki - DT880 i T1v1 , robił przedłużacz, kabel do Hifiman HE-500, kabel do AKG K551 i przejściówkę. Mam też kable RCA jego produkcji.

 

Za KAŻDYM razem wszystko było na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Ani razu paczka nie była wysłana nawet jeden dzień później niż powiedział. Niesamowicie słowny i uczciwy człowiek. 

 

Nie można też pominąć, że cały sprzęt od niego gra po prostu wybitnie.  

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie zagościł kolejny produkt marki EarStream, czyli tzw "kąbo". Brzmi 100x lepiej niż się nazywa.

Do kolekcji dołączył też kabelek USB. To czy gra lepiej niż sklepowy muszę jeszcze sprawdzić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mieliśmy okazję wymienić się kilkoma sprzętami, akcesoriami, a przy tym miło porozmawiać. Szczerze polecam🥇

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem bardzo wdzięczny za naprawę oraz zmodyfikowanie Copland DAC215, dzięki czemu jego dźwięk stał się precyzyjniejszy, lepiej wypełniony, muzykalniejszy oraz ogólnie bardziej satysfakcjonujący. Dziękuję @majkel, spisałeś się na 🥇👍 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam system jak na razie docelowy.
Jest bardzo fajnie, ale dopiero sie poznajemy, wiec niewykluczone że będzie jeszcze fajniej.
Dziękuję,[mention=4743]majkel[/mention]. bdf4333d4150fa62b1a9f3377f84779c.jpg

Edit: Na foto jest DAC i Headonic pracujący jako końcówka mocy pod Woo. Full custom, full opcja. Takie rzeczy tylko u Majkela :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności