Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zbiorowe zamówienie Comply Foam'ów


Salicylowy

Rekomendowane odpowiedzi

[Edit]

 

TU jest link do sklepu.

 

Wszyscy piszą PM do mnie, czy się nie zmienia ilość zamawianych par foam, aby nie potrzebnie nie zawalać znowu całego wątku.

 

Wstępna lista na foamy:

 

T-400 Version:

4 pary- Salicylowy*

2 pary- slash2fx*

2 pary- kurop*

3 pary- subWOOFer*

3 pary- pala01*

3 pary- Jini*

3 pary- Richt*

5 par - kombinat*

1 para- nvm*

2 pary- madbubu

3 pary- pGo

1 para- avenger*

1 para- arturrogo*

 

T-100 Version:

 

2 pary- Follman*

3 pary- krisio06

3 par - Homzik

2 pary- Asar*

P Version:

 

3 pary- yesoos1999

 

T-500 Version:

 

3 pary- roni77*

2 pary- Audioslave*

* -osoby, którym doszły foamy

Kolor czarny jest dla tych, którzy uregulowali płatności.

Kolor czerwony jest dla osób, które wycofały się z zamówienia

Cennik:

T-400

309,12/33 par = 9,37zł za parę

 

T-100

126,96 złotych/10 par = 9,11zł za parę

 

T-500

47,88/5 par = 9,58zł za parę

 

P

43,2/3 pary = 14,4zł za parę

 

+ koszty przesyłki, czyli:

 

Koszt przesyłki po Polsce wynosi 5zł.

Koszt przesyłki do Polski wynosi 4zł na osobę (jeśeli wszyscy potwierdzą).

 

 

 

Proszę nie pisać postów o tym, że się wpłaciło pieniądze, bo eternality sam będzie mnie powiadamiał przez PM pod koniec każdego dnia o wpłatach.

W tytule przelewu podajcie nickiz ilością branych par oraz rodzaj foam.

 

UPDATE

 

Juz wiem, dlaczego nie doszły do was foamy - w PT znalazłem w swojej skrzynce ponad 14 listów, wszystkie wróciły, powodem były złe adresy

 

Źle zaadresowałem koperty (zrobiłem sobie listę w excelu i pomyliłem ulice i miasta :/). Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :/ Jedynie moją głupotę...

 

W związku z poniesonymi stratami, kto czuje się bardzo dotknięty jestem gotów zwrócić Mu $, a pianki wysłać i tak i tak (w pn poleconym priorytetem).

 

Czekam na PMy od osób chcących zwrot pieniędzy

 

 

I jeszcze raz przepraszam, za aistniałą sytuację :/

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio taka inicjatywa była prowadzona bardzo dawno (prawie rok czasu), zatem przydało by się odświeżyć nieco portfele i zainwestowac w rewelacyjne foamy firmy Comply.

 

TU jest link do sklepu.

 

Z uwagi na to, że marna jest moja angielszczezna (besser auf Deutsch) oraz słabych umiejętności koordynacyjnych, ktoś by musiał przejąć pałeczke dowodzenia.

 

Osobiście jestem zainteresowany kupnem pięciu foam do jblów.

ich würde sagen, dass es auch möglich ist, eine e-mail auf Deutsch zu schreiben, versuch mal, es gibt die Möglichkeit, dass du verstanden wird :)

 

 

A na serio, to mogę się tym zając jak będzie więcej niż 5 chętnych, chociaz osobiście uważam, że black olives od shura są lepsze - komfort podobny i mozna je mysc w nieskonczoność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na serio, to mogę się tym zając jak będzie więcej niż 5 chętnych, chociaz osobiście uważam, że black olives od shura są lepsze - komfort podobny i mozna je mysc w nieskonczoność :)

A ja np. pod wzgledem komfortu znacznie bardziej wole Westone'owe Comply :) Pewnie duzo tez zalezy jakie kto ma ucho :)

Co do walorow sonicznych to najlbardziej pasuja mi do SE530 te silikonowe.

Z racji kompromisu ozywam jednak....black foamow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Comply Foam Tips T-400 do JBL 220? Czy są one tych samym rozmiarów co oryginalne? Pasują chyba również do Ep-630 itp. Nie wiem czy warto, bo pierwszy raz o tym słyszę, ale jeśli tak to 15$ mogę wydać :)

Ahh i jeszcze najważniejsze pytanie na koniec, co one w ogóle dają? Wygoda, izolacja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrob Wasc!! smile.gif

Dostałem wczoraj wieczorem, posłuchałem 10 min bo nie miałem czasu jeszcze, ale tak na szybko, bo to i tak tutaj nie na temat wcale :)

 

Przede wszystkim q-jays'y zupełnie inaczej budują scene, w um2 wokal jest bardziej bezpośredni, namacalny, jakby ktos na szeptał do ucha.

W jays'ach jest raczej oddalony. Szwedy bija za to um2 pod względem szczegółów, separacji itd. delikatnych dźwięków, niuansów na drugim planie jest po prostu mnóstwo, wszystko wyraźnie wiadomo kiedy się kończy i zaczyna, a w um2 przy duzym natężeniu robi się po prostu sieczka i części po prostu nie słychać wcale. Bas w q-jaysach, szybki, mocny, ilościowo faktycznie mniej ale jakościowo jest świetny. Nie powiem które są lepsze czy gorsze bo się po prostu nie da :). Wszystko zleży od oczekiwań, od muzyki jakiej będzie się słuchać itd. Ja chyba jednak wolę takie bezpośrednie granie jak um2, ale dlatego, że słucham głównie w mieście i tam nie potrzebuję takiej dawki szczegółów.

Co do se420, to dla mnie q-jays'y są jednak lepsze. Mają trochę więcej fun'u od 420'tek, a technicznie wcale nie są gorsze.

 

Nie można też zapominać o tipsach i ich wpływie na dźwięk. Np. um2 na piankach moocno różnią się od um2 na silikonach itd. Ale wtedy jeszcze mocniej sybilują i świszczą co mnie denerwuje.

 

A jak zobaczyłem q-jaysy to pierwsze co pomyślałem, że niedługo na sam kabelek będziemy zakładać końcówki :). Małe to cholerstwo, że aż śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pisał na kilka par, ale nie jestem pewien czy t200 lub t300 będą pasować na moje d-jaysy.

Jaki byłby koszt?

 

PS: Na Comply będzie więcej góry niż na silikonach? Trochę mi jej brakuje... Comply się nie zasysają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na foamach jest z reguly dzwiek bardziej wygladzony - wiecej basu, mniej gory - no przynajmniej takie mam odczucia na q-jaysach. a i foamy sie tak chamsko nie zasysaja - z sylikonami to sie balem ze tulejke urwe przy wyciaganiu sluchawek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisał bym się na jedną parę do Shur E3C (pasują do większości shur z tego co zobaczyłem) więc jeżeli ktoś chce mniej niż 3 pary (minimalna ilość) to możemy powiedzmy zamówić 3 pary i się podzielić (15$na powiedzmy 3). Jeżeli nie znajdzie sie chętny to piszę się na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na foamach jest z reguly dzwiek bardziej wygladzony - wiecej basu, mniej gory

To niedobrze... Ja nie lubię gładzenia! Ja chcę górę :P

 

foamy sie tak chamsko nie zasysaja - z sylikonami to sie balem ze tulejke urwe przy wyciaganiu sluchawek...

To by mi bardzo odpowiadało.

 

PS: Jakie foamy stosujesz na q-jaysach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foamy sie tak chamsko nie zasysaja - z sylikonami to sie balem ze tulejke urwe przy wyciaganiu sluchawek...

 

foamy rox, włąsnie dlatego, że się nie zasysają i dlatego nie trawię sylikonów, no chyba, ze na EX71/51 gdzie komfort był genialny i bez najmniejszego zasysania.

 

jaki byłby koszt, może bym sie skusił na 2-3 pary black foamów shure'a, ale to zależy bo Bushido pisał, ze ceka na 10 par takich tipsów na sprzedaż po 10 PLN/para wiec poczekam aż do niego dojdzie i zobaczymy co wtedy,

 

no i @baols napisz coś o d-jaysach bo ciekawość mnie zżera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie wziął 3 pary t-400, najlepiej znaleźć tyle osób żeby kupić 10-pak i porozsyłać i wziąć pieniądze proporcjonalnie do ilości ;)

 

ps. mają też coś do wygląda jak ibudsy, założę się że gra to lepiej niż te allegrowe wiec można by wziąć w jednej paczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności