Jump to content

Creative EP-630 już mi wypadają z uszu - co robić?

Recommended Posts

Używam tych słuchawek już jakieś pół roku, ok. 1 godz dzienie. I nawet większe nakładki mi nie pomagają, bo przy spacerze to prostu wypadaja. Wogóle to już sie nie trzymają w uszach tak jak pierwszy raz je założyłem i dodam że od początku mam te średnie nakładki a jak założe te większe nakładki to już całkiem jest nie wygodnie bo gorzej się trzymają. Co mam robić? Czy mam już takie nie typowe uszy że mi wypadają?

zacznijmy od tego czy je dobrze wkładasz...

masa ludzi zakłada je podobnie do pchełek, lekko tylko wkladajac do kanału.. wtedy faktycznie nawet większe tipsy nie pomagaja , a wręcz pogarszają sprawę..

one powinny siedzieć naprawde głęboko :)

zaki dobrze napisał, te słuchawki wkłada się nie "do uszu" ale konkretnie "do kanałów", tak że dla mnie np. duże są troche za duże i tez wypadają, a małe i średnie właśnie pasują idealnie, więc nie wiem co Ci może przeszkadzać... może usztywniony kabelek odchodzący od słuchawek? wtedy trzeba słuchawki tak wkładac, żeby kabelek nie wyginał się na uszach, znaleźć odpowiedni kąt :]

nie robcie z niego idioty mowiac, ze przez pół roku nie nauczył się wkładania słuchawek. A jeszcze takich epów to jest mnostwo na miescie wiec jakby coś zle zrobił to pewnie by zobaczył jak one u innych wygladaja

hm, wiesz, mi przez ponad rok gumowe końcowki nie za bardzo pomagały, a teraz po roku użytkowania gdy już całkowicie sie zdarły i od słuchawek odchodzi goly kabel jest lepiej. A uszy naprawdę bywają różne, od Glempa po Urbana :]

Nie wyobrażam sobie z jakiego innego powodu mogły by dokanałówki wypadać, jak nie ze złego wkładania, bądź niedopasowania tipsów? Nie wyobrażam sobie także, jak można męczyć się przez rok z ep630 ;D

...więc nie wiem co Ci może przeszkadzać... może usztywniony kabelek odchodzący od słuchawek? wtedy trzeba słuchawki tak wkładac, żeby kabelek nie wyginał się na uszach, znaleźć odpowiedni kąt :]

kabelek w epach jest bardzo mięciutki :P

na srednich jest Ci lepiej niz na duzych? No to raczej za luznego kanału nie masz. Moze potrzebujesz cos pomiedzy srednimi a duzymi, no ale bez przesady, ja czuje mala roznice miedzy kazdym rozmiarem..

Ja mam epy hm moze tez jakies pol roku, odrazu po zakupie zalozylem najmniejsze bo wiedzialem ze sie ucho z czasem rozciagnie, jednak nadal moge uzywac najmniejszych, jeszcze nie wypadaja, ale jest luzniej niz na poczatku.

. A jeszcze takich epów to jest mnostwo na miescie wiec jakby coś zle zrobił to pewnie by zobaczył jak one u innych wygladaja

Ja na miescie widze praktycznie samymych typów ze źle włożonymi dokami.. wiec nie ma za bardzo z czego brać przykładu..