Skocz do zawartości

Upgrade Firmware Samsung yp-t10


Bavar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyczytałem w testach tego odtwarzacza że jest możliwość zrobienia upgrade firmware. Obecna wersja jak posiadam to 1.29 ue. Chce zrobić upa ze względu na BT bo na chwile obecna ma możliwosc łączenia sie wyłącznie ze słuchawkami. Prosiłbym żeby ktoś wrzucił link do nowszego firmware oraz mniej więcej opis jak zrobić tego upa. Z odtwarzacza jestem zadowolony ale chciałbym żeby łączył sie poprzez BT z radiem samochodowym co rozwiąrze problem z kablami.

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

 

 

Witam poradzilem sobie z upem. Nawet udalo mi sie troche podzwonic (fajny bajer :D ) teraz szukam gier do tego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bavar.

 

Sofcik do samsung znajdziejsz na:

Link do strony wyboru odtwarzacza

 

Tam gdzie masz "Typ 1. Wpisz model" - chyba wiadomo. Np. wpisujesz "t10". Pojawi ci się lista modeli oznaczonych jako T10. Wybierz ten odpowiadający twojemu. Pojawi się tabelka - na samej jej górze (szary pasek) wybierz ostatnią opcję "Firmware". I tak: pierwszy od góry masz najnowszy soft - ściągasz wciskając ikonkę zipa. Poniżej masz instrukcję instalacji. Jest po angielsku - chyba sobie poradzisz bo jest pokazane po trosze obrazkowo co i jak. W razie dalszych problemów pisz, to ja przetłumaczę.

 

Pozdrawiam

Xantros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki xantros za pomoc ale w końcu za którymś razem ruszyło ściąganie nowego firmware i zrobiło upa do wersji 3.0.3 ue poprzez Samsung media studios. Chodź wcześniej nie chciało ani ściągnąć poprawki do tego programu przez co nie chciało wgrać nowego firmware do odtwarzacza. Ale w końcu jakimś cudem poszło i działa.

 

Na chwile obecna szukam gir do tego odtwarzacza znalazłem na razie tylko 3. Ale miałem do czynienia z nimi wcześniej w telefonach samsunga. Jezeli masz jakieś namiary do stronek gdzie znajdę więcej gier będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że na chwilę obecną są dostępne tylko 3 gry. Nie wiem jak ty ale ja znalazłem je na stronie samsunga uk (zresztą sam dopiero dziś z rana wgrywałem firmware i gierki :)). Poza tym są nowe skórki - link możesz znaleźć w innym poście, który zrobiłem w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności