Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Z tego co slyszałem słuchawki powinny lepiej grac na komputerze niz na odtwarzaczu mp3, zwlaszcza jezeli maja przeznaczenie nie portable. Sluchawki to Philips Shp8900 i graja gorzej na SB Live! 5.1 niz na mp3 ifp-895. Co zrobic zeby graly lepiej na kompie, nie spodziewalem sie tak zlego dzwieku... Jestem pewien, ze problem lezy po stronie zrodla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj ze sterownikami kX Project (ponoc sa lepsze od tych Creativa ale nie wspieraja wszystkich kart).

Ponoc warto zainwestowac w karte Audiotracka Prodigy.

Ja mam X-Fi Fatal1ty i na AL! dzwiek jest wyraznie lepszy niz z Clixa2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Okazało sie, ze mam najzwyklejsze sterowniki windowsowskie, zapewne nawet nie jakosci standardowych creativa. Sciagnalem kxy z

http://www.idg.pl/ftp/pc_2393/kX.Project.A....3536.Beta.html

, odpalilem kompa i zwiecha.. Musialem usunac sterowniki spod trybu awaryjnego. Ktore kxy beda kompatybilne z moja karta? Jakos nie moge znalezc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet bardzo konkretne sa - wybacz moje lenistwo, ale ustawianie sterownikow kx znajdziesz bez problemu w googlach... timbre zdaje sie to najprotszy regulator trebli i basu. dzwiek na kxach jest lepszy (bo uzywamy lepszego, tylnego wyjscia), ale i tak do np audigy 2zs mu daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

A czy znacie jakis mod czy jakis sposob na to aby philipsy nie wylewaly tak dziweku na zenw., domownicy sie skarza i nie jestem w stanie dostatecznie glosno sluchac muzyki ;/ Czy wszystkie sluchawki otwarte maja taka wade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezalo odwrocic przod z tylem, jest ok. Dzwiek mam mono i brak mozliwosci zmiany barwy dzwieku... pelno opcji, ale zadnych konkretnych.

Nie ma dźwięku bo standardowo Kx są przełączone na czarne gniazdo karty (tylne głośniki). Jest tam opcja przełączenia przód/tył (jakoś tak) Jeżeli chcesz mieć dobry config Kx bez zbędnych wtyczek to polecam te które mam.

Aby odpalić

1, mieć zainstalowane KX

2. Ściągnąć, kliknąć dwa razy i odrazu sterowniki zostaną ustawione według następujących configów, najlepiej configi sobie zachować.

3.Przejść do zakładki podstawowej (tej z główną głośnością) i przestawić opcję tył/przód

 

Pozdarwiam

 

P.S Configi mogę wysłać na mail ponieważ nie można tu umieszczać linków do rapida anie wrzucić tego typu plików na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Stwierdzilem ze dzwiek b. dobrze sie nadaje, lecz srodowisko na zewnatrz nie pozwala mi sluchac glosniej... tak wiec musze wyroznic kroki przeciwnikow, co za to odpowiada i jak mam to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności