Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O B O R A 2007/2008


The Edge

Rekomendowane odpowiedzi

A co... starczy tej wazeliny :D Rozmowy nie na tym polegają, żeby wynajdywać tylko wspólne tematy - zawsze ktoś ma inne zdanie. Chodzi o płytę z tamtego lub tego roku, która: "A miało być tak świetnie... niestety totalna kaszana." W końcu mam swoje zdanie, a połowa nowości wogle misie nie podoba :D Nie chcę tego wrzucać do wątku 'Idealnie zrypanego', bo się zbyt złożony zrobi; zresztą tam nie o to chodzi :)

Teraz podam wykonawcę i płytę; ale uprzejmie proszę o LUZIK i odrzucenie chęci zemsty - o gustach się nie rozmawia przecież :) Zawsze można też do tego zadania zmienić pseudonim operacyjny... ja tam nie zmieniam <odważniak> :lol:

Zauważyłem przed chwilą w 'nadchodzących premierach' (choć chyba już wyszła?) i czara goryczy się przelała:

Puscifer - V is for Vagina

Dorzucę jeszcze, wykorzystując sytuację:

Serj Tankian - Elect The Dead

 

Mam też powód, żeby nie było. Otóż uważam, że Ten Pan (z całym szacunkiem)... Najlepiej byłoby dokoptować Mu jakąś gorącą (wyjątkową) Hiszpankę (30-35 lat) w celu nagrania płyty w okolicach rock/dance. Po takim wyczynie & długim urlopie na Majorce = Ten Pan mógłby powrócić do muzy, którą tak bardzo lubi tworzyć. Wtedy miałby podejście 'mańana' i pewnie wszyscy skorzytaliby na tym; bo aktualnie jak Go słucham, to przykro. Że (IMO) chce, ale nie może (bo się przepracował) :) ...mało co nie zepsuł Fair to Midland. I dla kolejnej płyty proponuję nazwę jeszcze bardziej ostrą, np. "Penis'os Corps" :lol:

p.s. Jeżeli taki temat już jest - proszę mnie przenieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hate Eternal - Fury And Flames - jest mocno, jest ostro, jest brutalnie...ale czegoś brakuje...taki jakiś uporządkowany chaos się zrobił

Down - Over The Under - brakuje geniuszu poprzednich 2 płytek, Anselmo się starzeje, wokal już slabszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni maja fajna piosenke, takie it away czy cos w ten desen ;p

Tak... wpuszczę ją na LastFM, żeby nie było... Ale nie powinna się tam znaleźć; płyta 'in Love & Death'? Nie wiem, jakie jest Twoje zdanie - dla mnie ten utwór jest ohydny <skrzywiona twarz> <dreszcze wstrętu> :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kataklysm - Prevail ... za dużo mowomodnego grania, za dużo gejowskiej melodii, za dużo powtarzania pomysłów z poprzednich płyt, za mało powera, za mało nowych rozwiazań. Perkusja - nei mam zastrzeżeń, daje równo po nerach - jak zwykle, gitara - "ale to już było", wokal - wpływy emo słyszalne. Kupa jednym słowem, kupa, a tak lubiłem ten zespoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności