Skocz do zawartości

Najlepsze słuchawki dokanałowe


Quwer

Rekomendowane odpowiedzi

x3i maja lepsza izolacja od JBL i lepiej trzymaja sie uszow. Izolacja prawie jak w IEMach (plus taki ze nie odcinaja zupelnie), z x3 zalezy od tipsow, najl;epszy dzwiek z malych ale izolacja wtedy taka sobie i dosyc niewygodne, za to graja naturalniej.

To zależy jakie kto ma uszy. Dla mnie wygoda z małymi tipsami jest całkiej OK. Niewygodne są dla mnie wszelkie Shure, nawet z najmniejszymi miękkimi silikonami, a głębokość wchodzenia do ucha nieakceptowalna. X3 można właśnie używać na dwa sposoby - albo jak EP630 i tym podobne ze średnimi tipsami, albo z małymi, kiedy to wchodzą głębiej i grają inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby JBL220 grają słabiej od połowe tańszych SHE9500... niesamowite

jestem tutaj nowy, wiec nie chcialem kozaczyc...

ale to tak jak u nas na djshopie - ludzie popadaja w skrajnosc i porownuja firmy jak reloop, numark, do takich marek jak pion czy denon ;)

 

ale gra lepiej od creativów, sandisków(m2xx itp.) i ma b.dobry EQ

mowisz o wlaczeniu opcji mega/super/hiper - bass, czy cos takiego? :huh: to prawie jak srs...

 

ludzie... telefon to telefon, nigdy nie dorowna mp3, bo nie w tym kierunku jest produkowany

tak samo jak z mp3 nigdy nie zadzwonisz ;) czy tez nie wyslesz sms-a

 

ale oczywiscie szanuje decyzje autora i nie bedziemy sie spierac o to co ma ;) moja opinie juz znasz: komis -> jbl reference 220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel , mi sie bardziej brzmieniowo X3 podobaly na malych tipsach ale znowu komfortowo wolalem srednie...

Co do X3i sa wygodne i w cenie do 150zl uwazam ze beda najlepsze brzmieniowo, wygoda tez ok, kwestia czy dostaniesz takowe ktore Ci dlugio posluza ( z 2 strony serwis itp jest ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tutaj nowy, wiec nie chcialem kozaczyc...

ale to tak jak u nas na djshopie - ludzie popadaja w skrajnosc i porownuja firmy jak reloop, numark, do takich marek jak pion czy denon ;)

 

jbl na pewno nie grają lepiej od she. myślisz, że jak płacisz 3x tyle (czy nawet więcej- cena w PL.) to dostaniesz coś lepszego?

słyszałeś je w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbl na pewno nie grają lepiej od she. myślisz, że jak płacisz 3x tyle (czy nawet więcej- cena w PL.) to dostaniesz coś lepszego?

słyszałeś je w ogóle?

Każdy ma swoj euszy i swoje opinie. Mi tłumaczono, że cx300 grają lepiej niż jbl, a ja sobie posłuchałem i nie wziąłem cx300. Podobnie było z paroma innymi modelami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności