Skocz do zawartości

mp3 dla dziewczyny


Pawel 86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam odtwarzacza mp3 dla dziewczyny. Musi byc ladny i najlepiej kolorowy:). Cena okolo 100zł. Myslalem nad Pentagram Vanquish R Pocket 2GB, poniewaz ma ladowarke usb a ona ma ograniczony dostep do kompa. Co myslicie o tym modelu? Moze jakies propozycje...

Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odtwarzacz ma być ładny to polecam zobaczyć cube2, jeden z najładniejszych grajków a przy tym świetnie grający. Fakt że troszkę trzeba dołożyć ale czego się nie robi w imię miłości ;)

 

Choc to w sumie ciekawostka - doczytałem właśnie, że Pani nie ma dobrego dostępu do komputera.

 

BTW. Polecam rzucić okiem na video-recenzje: http://www.cnet.com.au/mp3players/mp3playe...39271231,00.htm sweeat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być ładny, to za taką cenę samsung z5 znajduje się na czele rankingu ;) Kupiłam ją ja, moja współlokatorka, przyjaciółka chłopaka... Wtedy priorytetem był wygląd, a jak się okazało, że do tego niezgorzej gra, było naprawdę miło ;) Z moją z5 żadnych problemów nie miałam, już ponad pół roku gra bezawaryjnie, żadnego wieszania, po prostu miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad Pentagram Vanquish R Pocket 2GB, poniewaz ma ladowarke usb a ona ma ograniczony dostep do kompa.

Ładowarkę usb to można dokupić za kilkanaście złotych i niech to nei będzie jakimś priorytetem przy wyborze :) Zwłaszcza pentagrama... Nie mówię, że to kompletne dno ale można lepiej za podobne pieniądze, zwłaszcza jeśli to ma grać a nie tylko mieć duży ekran ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności