Skocz do zawartości

Komentarze na temat nowego działu


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za, ale wprowadziłbym drobne poprawki. Rozumiem, że ma to być podejście żartobliwe do tematu, ale proponowałbym zmienić podtytuł, bo w moich oczach grozi to utworzeniem drugiego Hyde Parku, a tego chyba nie chcemy. Mówię oczywiście o podpisie "Gadka o wszystkim, o świętach i tłoku w autobusie". Podobnie mam zastrzeżenia do nazwy DJStore, ale to tylko moja subiektywna opinia i z tego co czytam, to raczej nazwa pozostanie. Proponuję tylko zmiany kosmetyczne ze względu na to, że nie chcę powielać opinii poprzedników, z którymi się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóż mi :)

Gdybym miał wiedzę, którą mógłbym się pochwalić - nie omieszkałbym :)

Niestety moja wiedza ogranicza się do umiejętności wpięcia takiego urządzenia w odpowiedni slot na płycie głównej, zainstalowania driverów z dołączonej płytki i podłączenia kabelków w zieloną oraz różową dziurkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wiedza ogranicza się do...

...każdy mógłby tak powiedzieć :) Sam też milczałem, bo jestem laikiem - ale starczy już, bo jak tak dalej pójdzie, to za 2lata będę miał SB Live! i Inspire 5.1 Na pewno jest temat, na ktorym znasz się bardzo dobrze - załóż wątek o tym, nie krępuj się :D Połowa moich opowieści to wnioski z praktyki - mogłem się gdzieś pomylić. Mam nadzieję, że Fachowcy są na tym Forum nie żeby się pośmiać; i że przyjemnością jest dla Nich pomaganie innym :D

Niewiele więcej mogę powiedzieć ponad to, co zostawiłem - dopóki nie kupię czegoś, o czym nic w tej chwili nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. dla mnie nowy dział to krok w tył. Najpierw pasowało by zrobić porządek, i jakieś rewolucyjne zmiany w obecnej wersji forum, a dopiero później o nowych działach..

 

Chociaż dział DJski ma się nijak do forum traktującym o sprzęcie przenośnym itp, IMHO. Ogólnie i najprościej rzecz ujmując - jestem na nie, ale przecież i tak nigdy, nie patrzy się na opinie forumowiczów, mimo że to oni w głównej mierze Tworzą forum, które bez nich siłą rzeczy nie miało by prawa bytu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba, javacris

Wtedy taki ja musiałby pójść stąd - nie używam odtwarzaczy przenośnych. Pozostałaby mi konwersja dźwięku i Muzyka; a tego, co mnie naprawdę interesuje - musiałbym szukać gdzie indziej. Możecie przecież nie zaglądać do nowego Działu - czy to naprawdę aż tak przeszkadza? Sam nie łażę po tych wszystkich, dedykowanych odtwarzaczom - może kiedyś się to zmieni.

Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nowy Dział jest posunięciem po części komercyjnym. Gdyby dotyczył monitorów, a nie audio z kompa - uciekłbym stąd wraz z 1grupą uchodźców. Jeżeli zniknie Dział i powstanie podForum, traktujące o stacjonarnym audio - przeniosę się tam, bo szanuję czyjeś zaangażowanie, szczególnie wielomiesięczne czy kilkuletnie. Forum to Użytkownicy: tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności