Skocz do zawartości

Był Creativ, był IRiver, co bedzie teraz?


Kreescher

Rekomendowane odpowiedzi

Ta impedancja nie ma aż takiego znaczenia. Zwykle najlepiej jest pamiętać o tym, żeby dobierać na zasadzie jasne-ciemne, czyli np. jak masz basowo grający odtwarzacz, to bierzesz do niego jaśniejsze słuchawki (chyba, że jesteś basshead i gustujesz w niższych częstotliwościach). Jeżeli połączysz np. jasny player z jasnymi słuchawkami, to może się okazać, że zabraknie Ci basu i dźwięk będzie nieprzyjemnie zawyżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna jednoznacznie okreslic, poza tym nie ma to tak naprawde wiekszego znaczenia - przy wiekszej po prostu mniej pradu przeplywa... oczywiscie bez ekstremum - raczej sluchawki >120ohm nie zagraja z wiekszosci przenosnych playerow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clixa sprzedałem z powodu braku funduszy :/

 

 

A teraz pytanie do PMP

Powiedzcie (jeśli ktoś się zna na takim czymś) jak grają Archosy??

 

Czy coś co ma 30 gb, 4,3" 16mln kolorów, grające 16h-muzyka 5h-video (coś za coś) i kosztujące mniej niż 400 zł (NOWE) może grać POWYŻEJ ŚREDNIEJ?

http://allegro.pl/item355235384__archos_60..._promocja_.html

 

 

Jeśli zaraz zbluzgacie z błotem ten odtwarzacz to podajcie jakieś inne PMP oprócz D2. Mogę sprzęcik sprowadzić z USA, może znacie jakieś fajne sklepiki wysylajace tez do eu?

 

 

(tak a propo USA to archeosa z wifi można dostać po 170 $ + przesyłka refurbished z 6 miesieczna gwara (moj clix byl ref i byl super ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zmienie nieco temat:

Jeśli kupiłbym odtwarzacz za oceanem gwarancja jest wręcz niepotrzebna racja? W końcu i tak raczej się jej nie będzie realizowało (za dużo roboty i płacenia). To jak się ma rzecz z odtwarzaczami refurb? Słyszałem nawet opinie iż są one mniej awaryjne niż normalne nówki ponieważ przechodzą dodatkowe testy i mają wymienioną część bebechów. To prawda? W końcu zazwyczaj kosztują o jakieś 10-20 % taniej. Ja miałem clixa refurb i nie było z nim większych problemów (choć czasem się zwiesił i długo myślał). Zastanawiam się czy nie kupić za oceanem jakiegoś dobrego refurba i sprowadzić przez wladka (ktoś tu na forum polecał go (taki gościu z allegro)).

 

Druga rzecz to to że już się opamiętałem i jestem zdecydowany na

- odtwarzacz max 3" (to jest całkowicie górna granica, najlepiej by było 2,5")

- tylko flash najlepiej z dodatkowym slotem na karty (mam karte 2gb więc można by mieć kombinacje 2+2 4+2 a nawet 8+2, w kazdym razie granica 4 GB to ta dolna)

 

Czyli z tego co zapamiętałem to proponujecie iaudio i7, clix 2, iaudio D2, vedia v39, ja może proponuję vedia m20 (ma ona jakiś odpowiednik za granicą którego premiera już była?). Czy już za niczym innym nie powinienem się rozglądać? Pozostaje mi tylko szukać dobrych ofert? Jeśli tak to niech ktoś do każdego z tych odtwarzaczy doda jakieś dobre słuchawki abym potem nie musiał już wam głowy zawracać (oprócz m20). Słuchawki w cenie przystępnej, jak mówiłem zamknięte najlepiej lub półzamknięte.

 

Dzięki za całą pomoc wyruszam na łowy niskich cen :]

Pozdro

 

Ps jak byście mogli typować to powiedzcie który jest najlepszy do video a który ma najlepszą jakość dźwięku.

Ps2 czemu i7 8gb nowy kosztuje na amazonie 138$ a u nas w polsce... "trochę" więcej? Takie różnice cenowe rzadko się widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności