Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A co sądzicie o tych dwóch wydaje mi sie że to są oryginalne ale może wy doradźcie, bo ja jako niewprawne oko mogę sie mylić, :wacko: i nie chciałbym kasy wyrzucić w błoto....

http://allegro.pl/item373339131_tylko_cx_3...ylka_0_pln.html

http://allegro.pl/item377732663_tylko_7dni...iser_cx400.html

http://allegro.pl/item376443737_sennheiser...k_3_kolory.html

 

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te akg to też podróby. Na oryginałach na obu słuchawkach jest napis akg.

 

http://forhigh2008.diytrade.com/sdp/513755...62-1322385.html

 

 

co mial mi uswiadomic ten link i jego zawartosc? bo moje sluchawki wygladaja identycznie jak na zdjeciach tych "oryginalnych" sluchawek ;)

 

 

No ja też za bardzo nie wiem o co biega bo na fotach które pokazał avenger jest prawa słuchawka i napis AKG i na tych który pokazałeś też jest prawa więc nic to nie wnosi.

 

[EDIT]

Mixmich na stronie którą podałeś znalazłem takie oto foto ;)

 

1190276224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co widzicie na tej focie z linka mixmich'a to sa niepewne orginalne k324p , ktore kupil kiedys majkel za niecale 50zł na ebayu i okazalo sie ze graja bardzo podobnie do cx300 tyle ze nawet troszke lepiej ;), w pelni orginalne k324p maja ten rowek na pierscieniu jeszcze bardziej przy tym chromowanym czyms, przynajmniej to mozna bylo wyczytac ze zdjec ktore kiedys walaly sie po forum. Wsumie sam mialem takie k324p i zlego slowoa powiedziec niemoglem ;), dobre kable, dobra wtyczka , dzwiek uszedł w tłumie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tym zdjeciu wyzej tez niejest na srodku ;p

 

ale zycze ci powodzenia w sprzedazy tych sluchawek, 150zł to jest cena niedozaakceptowania, ale moze ktos sie znajdzie chetny ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zycze ci powodzenia w sprzedazy tych sluchawek, 150zł to jest cena niedozaakceptowania, ale moze ktos sie znajdzie chetny ;d

tak uwazasz? ceny na allegro wahaja sie w przedziale ~200zl

 

poza tym, powiedziales, ze w oryginalnych sluchawkach, pierscien jest blizej tylnej obudowy... tak jest u mnie i tak jest na wyzej zamieszczonym zdjeciu

a foto pochodzi ze strony, ktora podeslal Mixmich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Avenger, jakbys mogl w kilku zdaniach opisac to co pamietasz z dzwieku cx400 , było by miło.

jestes chyba jedyna osoba ktora nimi tak gardzi ;) widac ci nie spasowały.

Nie wiem o które Ci chodzi. :)

Z góry mogę powiedzieć, że fake grały jak K324p, a oryginały były dużo lepsze. Ale nie tyle lepsze, aby zagroziły JBLom. Tak jest wg. mnie.

Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie i oczekiwania od słuchawek. Dźwięku Ci teraz nie opisze, bo nie pamiętam jak grały, a opisu typu: góra za szorska, bass za mocy - woglę uniknąć. :P

 

Jeżeli chodzi o "gardzenie", to robie to z AKG K324p,

co do CX400 - jedyne co mówie na ich temat, to to, że w moim mniemaniu grają słabiej od JBLi.

 

Kolego Drogi Mateuszu. :) Chyba nie myślisz, że dziele się z Tobą wszystkim co mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności