Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu znam takie aukcje i tych sprzedawców. A w szczególności cenę. Dostaniesz fejki na bank. Oczywiście masz prawo do zwrotu, ale wątpię czy by Ci się chciało zwracać dla 15 żł (bo za przesyłkę płacisz Ty, więc po takiej transakcji ze zwrotem zostaniesz na minusie o koszty przesyłki). Na ogół właśnie sprzedawcy umieszczają zdjęcia oryginałów ze strony producenta, mimo to sprzedając fejki. Takie aukcje są usuwane przez Allegro, jednak jest ich tak dużo, że nie da się ich wyłapać. Po jakimś czasie pewnie takie konto zostanie zablokowane, a Twoja 'gwarancja: 2 lata' pójdzie do 'kosza'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak kupiłem tam t60 .Poza tym towar możesz odebrać osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócę tylko uwagę na częsty błąd, bądź odpowiednie słownictwo, które to niby informuje o oryginalności danego sprzętu:

 

"Nowe, oryginalnie zapakowane" - to nie to samo co przedmiot oryginalny, przynajmniej według mnie. Często gęsto taki opis widnieje u ludzi, którzy sprzedają podróbki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś myli "oryginalne" z oryginalnie zapakowane" to ma zwyczajny problem z czytaniem ze zrozumieniem/logicznym myśleniem. "Oryginalnie zapakowane" to po prostu zapakowane fabrycznie/nigdy nie rozpakowywane, w folii etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś myli "oryginalne" z oryginalnie zapakowane" to ma zwyczajny problem z czytaniem ze zrozumieniem/logicznym myśleniem. "Oryginalnie zapakowane" to po prostu zapakowane fabrycznie/nigdy nie rozpakowywane, w folii etc.

 

zaryzykowałem i kupiłem z odbiorem osobistym... ma jeszcze 1 komplet... słuchawki wykonane bardzo solidnie, pudełko nieotwierane z kartą gwarancyjną... dźwięk nie jest tandetny i porównując je z moimi poprzednimi słuchawkami - Philips SHE 9500 Pionki grają o wiele lepiej - niższy bas, szersza scena... także domniewam że w tym przypadku "oryginalnie zapakowane" oznacza oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko: AKG 420 i 430 są produkowane w Austrii, czy w Chinach?

Na ebayu można kupić te słuchawki po 140 zł z hakiem - nowe, z wysyłką i zastanawia mnie to, ale nie chce kupować podróbek nawet, jeśli potem będę mógł liczy c na zwrot kasy.

 

__

przykład:

http://cgi.ebay.pl/NEW-GENUINE-AKG-K430-MP3-Hifi-Sound-Headset-Headphone-/170530488649?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item27b468c149

Edytowane przez PioterW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności