Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Sklepowo Studio kosztują 1100-1200zł, te 250zł plus są od typa który ma podróbki. Jakie są szanse że są oryginalne? IMHO 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że zdjęcie z neta. Pozytywy dają ludzie, którzy się nie znają, jeszcze nie skapnęli się, albo ich to nie obchodzi. Ma negatywy za refurbowane "nówki" Nintendo DS, "niesprawdzone" karty microSD (16GB zamiast 32GB z aukcji) i... nieoryginalne słuchawki.

 

Tak swoją drogą - Allegro jest nawet na "czarnej liście" Monster Cable. ;)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem strasznie dziwna sytuacja. Więc wysłałem na gwarancje do audiomagic.pl nuforce 700x . Dostałem niby naprawione a widze, że są inne. Są inne od standardowych nuforce 700x. Tak mi się wydaję i chciałbym abyście rzucili okiem. Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to klips przyczepiony do kabla. Kabel jakiś taki jak w no name za 20 zł. Lecz przede wszystkim zaokrąglony dekielek z tyłu słuchawki, gdzie normalnie jest ostro ścięty.

Po lewej słuchawki które otrzymałem, po prawej zdjęcie z neta.

Nie wiem, z jakiego powodu, ale audiomagic nie robi Cie w czlona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oryginały. Przecież sprzedający wystawia je tylko za jakąś połowę hurtowej ceny. Pewnie gratisy od "polskiego dystrybutora".

Bierz jakieś droższe podróby jak koniecznie chcesz się lansować ze słuchawkami - gdzieś tu był temat w którym pokazano, że fejki grają równie słabo co oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja ma charakter informacyjny, proszę przeczytać stronę o mnie przed zakupem, cały sprzęt jest oryginalny, dodaję tą notkę, ponieważ jeden z użytkowników postanowił wystąpić z oskarżeniem o to, że sprzedajemy nie oryginalny sprzęt - co jest nie prawdą, wystarczy sprawdzić zadowolenie innych użytkowników, na każdy zakup jest faktura + każde słuchawki posiadają numer seryjny.

Albo uwaga najlepsze

5. JAKA JEST JAKOŚĆ PRZEDMIOTÓW OFEROWANYCH NA AUKCJI?

 

JAKOŚĆ PRZEDMIOTÓW MA BARDZO DOBRY STOSUNEK CO DO CENY.

TO, ŻE PRZEDMIOTY SĄ SPROWADZANE Z ZAGRANICY NIE ZNACZY, ŻE SĄ PODROBIONE, PO PROSTU SĄ MAGAZYNOWANE W KRAJACH AZJATYCKICH, CO NIE MA WPŁYWU NA ORYGINALNOŚĆ SPRZĘTU.

Super koleś xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !

 

One kosztują tyle http://www.ceneo.pl/5073938 zrozum w końcu. Wszystkie, które kosztują wyraźnie mniej niż 1000zł za nowe, to są perfidne podróby ! Zresztą odpuść sobie te słuchawki, są okropnie kiepskie... nawet za 200zł, nie mówiąc o tysiącu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie czy nie, lans jest, a przecież o to w nich chodzi, prawda? :)

Ale jakbym dostał tysiaka i nakaz pokazywania się w czymś takim na mieście, to brałbym podróby i wrzucił do środka jakieś fajne przetworniki. Podwórko ciągle by było moje, a przynajmniej jakość muzyki taka jaką lubię ;)

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie czy nie, lans jest, a przecież o to w nich chodzi, prawda? :)

Ale jakbym dostał tysiaka i nakaz pokazywania się w czymś takim na mieście, to brałbym podróby i wrzucił do środka jakieś fajne przetworniki. Podwórko ciągle by było moje, a przynajmniej jakość muzyki taka jaką lubię ;)

jeśli podróby wykonane są na podobnym poziomie co oryginały ( czyli b. dobrym), to miałoby to sens. Bo tylko jakość wykonania ratuje te słuchawki... i lans na dzielni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zawsze marzyłem o tych słuchawkach a niestety nie mam 1000 zł na prosto ze sklepu i zastanawiam się czy jak np. gość na allegro napisze że wszystko co sprzedaje jest oryginalne a słuchawki są za 550 zł to czy faktycznie jest to prawda

Dalej piszesz "zastanawiam się" w czasie teraźniejszym. Nie wiem jak mam do Ciebie pisać.

 

Oszuści, będąc świadomymi, że społeczeństwo posiada pewną dozę informacji nt. nieoryginalnych produktów, próbują w marny sposób uśpić czujność potencjalnego nabywcy, dla którego chęć posiadania tych słuchawek jest większa niż zdrowy rozsądek. Jeśli napiszę Ci, że mam 3 pępki, to uwierzysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ,ale stwierdzenie że bezpośrednio posiada oryginalny produkt a nie tam jakieś motanie w słowa itd. to już chyba zmusza go do posiadania oryginalnego produktu ?

Chcesz się z gościem ganiać po policjach (którzy to oleją), allegrach itp? IMHO nie warto.

 

wrq, serio masz 3 pępki? Bajer. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że używki Beats Studio sprawne (sporo jest połamanych) to kwestia około 700-800zł. Ja bym nie kupił, za tą cenę masz AKG K181DJ albo ATH-M50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że używki Beats Studio sprawne (sporo jest połamanych) to kwestia około 700-800zł. Ja bym nie kupił, za tą cenę masz AKG K181DJ albo ATH-M50.

Dokładnie. Za 599zł ma m50, a jak chce lans, to u Thomanna są białe M50 za ~650zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za cenę oryginalnych Studio są ATH-Pro700 MKII ANV G, które moim zdaniem wyglądem po prostu kasują Beatsy.

Zwłaszcza taka wersja kolorystyczna

228748_0_x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ,ale stwierdzenie że bezpośrednio posiada oryginalny produkt a nie tam jakieś motanie w słowa itd. to już chyba zmusza go do posiadania oryginalnego produktu ?

podrób w ogóle nie można sprzedawać, nawet jeśli otwarcie o tym mówisz i nikogo nie wprowadzasz w błąd.

 

4ndr3, tak, bo porwali mnie kosmici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności