Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

Bleee, gwarancji brak, jakiś "refurb". Nie tykać. Tym bardziej że koleś nie ma żadnych innych słuchawek na sprzedaż, co do których można mieć 100% pewności o oryginalność

 

@bonk - olej JBLe. Poczytaj w dziale "co kupić" - tam też jest lista polecanych słuchawek. Potem poczytaj recenzje i wybierz to co Ci się najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że oryginały JBL 220 pojawiają się na Allegro niezwykle rzadko, a jak już się pojawiają, to w bandyckiej cenie. Nie ma sensu ryzykować. Ostatnimi czasy na rynku pojawiło się sporo innych słuchawek, oferujących nawet lepszy poziom dźwięku niż 220tki za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o zdjęcia, bo inaczej nie poznasz. Można pokusić się w tej chwili o stwierdzenie, że fake'i, bo nie ma paragonu i co za tym idzie gwarancji. Tłumaczy się tym, że dostał je w prezencie, którego nawet nie rozpakował, żeby sprawdzić jak grają(!?)(stara śpiewka). Ale nigdy nie wiadomo, może prawdę pisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnież kupione w Media Markt - jest adres POLSKIEGO dystrybutora - czyli orginałki niby?

Edit: cholera, nic nie rozumiem - jest adres polskiego dystrybutora, ale sprzedawał inne słuchawki też pod pretekstem prezentu... komentarz pozytywny, ale nic nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś doradzić czy to są fake http://www.allegro.pl/item974203591_sennheiser_ie7_nowe_gwarancja.html ? Najbardziej mnie przekonuje podana w funtach cena chociaż zastanawiajace jest że koleś robi zdjęcia ceny. Ma mało komentarzy i ogólnie wygląda podejrzanie aczkolwiek cena kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kewin - http://www.allegro.pl/item1046068874_oryginalny_hf_hpm_77_k750i_k800_c702_c902_g900.html

Są oryginalne, bo chodzą po takich cenach (można nawet taniej kupić), ale lepiej jakbyś dopłacił jeszcze 5 zł i kupił te: http://www.allegro.pl/item1048584220_sluchawki_hpm_77_do_w350i_w580i_w595_w890i_w910i.html

Gościu daje na nie gwarancję producenta, więc powinny być oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie... rozwalacie mnie ludziska. Najpierw "nozyck", teraz Ty. Sklepy w 99% nie sprzedają podróbek, bo by mogli za to mocno beknąć (moim zdaniem), a różnica cenowa w wysokości 30zł jest rzeczą naturalną, nie daje kompletnie żadnych podstaw do twierdzenia, iż są to podróbki. Podróbki są/bywają na allegro w cenie "znacznie" niższej niż cena rynkowa. Panowie, trochę rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser CX 380 SPORT II

 

Zdjęcia od sprzedawcy z allegro. Daje miesiąc gwarancji rozruchowej, ale nic poza tym. Cena 100zł.

 

Ponad 200 pozytywów i 3 negatywy w tym jeden,taki: "Witam Serdecznie słuchawki które dostałem to podróbka.Oryginały mają kable jednakowej długości ,wtyk jest bardziej świecący,napisy na obudowie są cieńszym drugiem.Proszę o zwrot pieniędzy za towar,ja go odsyłam . Dźwięk tragiczny."

 

Oryginał?

P1060770.JPG

P1060773.JPG

P1060777.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie uznać że te Sennheisery są oryginalne, skoro daje gwarancję rozruchową to masz prawo zwrócić mu słuchawki w przypadku niezgodności opisu z towarem - ale radziłbym Ci zapytać się go czy te słuchawki są oryginalne - jeżeli potwierdzi, to będziesz mieć dowód w przypadku okazania się, że to podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake, gwarancja rozruchowa nie równa się możliwości zwrotu do miesiąca czasu. Gwarancja pozwala zwrócić sprzęt w przypadku niesprawności, uszkodzenia. Aukcje w których sprzedawcy dają miesięczną gwarancję omijałbym szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności