Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie ma najmniejszej.

 

Po 1. W ogloszeniu nic nie pisze o gwarancji na produkt.

Po 2. W ogloszeniu nic nie pisze tym, ze produkt jest oryginalny.

Po 3. Sluchawki te kosztuja u niego 120zl, z powodzeniem moglby je sprzedac trzy a nawet cztery razy drozej.

Po 4. W jego komentarzach ktos napisal, ze sluchawki, ktore sprzedawal (CX300) to fake a wiec pewnie zajmuje sie robieniem ludzi, ze tak ladodnie powiem... w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te es7 wyglądają na oryginały... zdjęcia niczym się nie różnią od tych, których słuchałem w mp3store... a jeśli ktoś jeszcze to potwierdzi to z miejsca je kupuje :D

 

@edit

"Jest to wersja przeznaczona na rynek azjatycki. Niczym nie różni się od wersji na Europe, oprócz ceny, która jest dwa razy niższa :) " to mnie troche zdziwiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nie podniecaj sie tak, zaraz moglbym zalozyc drugie konto, napisac, ze te sluchawi za w 100% oryginalne i bys stracil 120zl na cos co kosztuje pewnie z 10zl. Uwierz mi, ze nie wszyscy ludzie sa idiotami i kombinuja jak moga a idioci potrafia sie tylko na te tanie sztuczki nabrac. Myslisz, ze ten koles nie sprawdzil na poczatku ceny na ceneo? Na ceneo chodza po 599, jakby je dal za 500 to by znalazl mase kupcow na 100%.

 

No jasne, wersja przeznaczona na rynek azjatycki = chinski = podroba, jakbys nie wiedzial chinczycy podrabiaja wszystko, doslownie.

 

btw zaraz mu wysle pytanie o gwarancje.

 

Ok wyslalem mu maila czekamy na odpowiedz : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te es7 wyglądają na oryginały... zdjęcia niczym się nie różnią od tych, których słuchałem w mp3store... a jeśli ktoś jeszcze to potwierdzi to z miejsca je kupuje :D

 

@edit

"Jest to wersja przeznaczona na rynek azjatycki. Niczym nie różni się od wersji na Europe, oprócz ceny, która jest dwa razy niższa :) " to mnie troche zdziwiło ;)

 

 

...z tego co wiem nie ma takiej wersji. Jest natomiast cała masa słuchawek OD naszych azjatyckich przyjaciół. Pamiętajcie jednak, że kupujecie coś co zrobiło chińskie pięcioletnie dziecko :) Oryginały gwarantują, że zrobił to Chińczyk, który ukończył przynajmniej 15 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL Reference 220. Oryginalne? Co oznacza ver 1?

Zauwazylem na pudelku napis Simplified Version. Na ebay'u znalazlem rowniez taka wersje no i tak:

 

This is the simplified version, it doesn’t come with the below accessories include stereo phono adaptor, 3.5mm dual in-fight adapter, foldable headband and protective soft case. If you need any of above accessories, please DO NOT purchase this product.

 

I teraz nie wiem czy JBL wypuscil taka wersje czy to po postu podrobka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item544030752_slucha...o_promocja.html

Co sadzicie o tych, bo mama chce PXy : P Sprzedawca nie odpowiada na pytania o gwarancje Konsbudu :S

Moim zdaniem te px200 to podróby. Poza tym, ja nie zapłaciłbym tej stówy nawet za oryginały. :P Te słuchawki naprawdę grają tragicznie, lepiej trochę dołożyć i kupić oryginalne px100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te es7 wyglądają na oryginały... zdjęcia niczym się nie różnią od tych, których słuchałem w mp3store... a jeśli ktoś jeszcze to potwierdzi to z miejsca je kupuje :D

 

@edit

"Jest to wersja przeznaczona na rynek azjatycki. Niczym nie różni się od wersji na Europe, oprócz ceny, która jest dwa razy niższa :) " to mnie troche zdziwiło ;)

 

To zle je ogladales :) Najlepsze jest to ze gosc sam sobie strzela gola - porownajcie gumke przy wejsciu do muszli na zdjeciu na samym dole i na tym ktore sam zrobil. Orginal ma gladka, podrobka karbowana. Minijack tez jest inny niz w orginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności