Skocz do zawartości

Rozpoznajemy oryginalnosc sluchawek!


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, możecie zerknąć na tę aukcję? Co o niej sądzicie?

 

http://allegro.pl/steelseries-siberia-v2-nie-kupuj-podrobek-firma-i3803518929.html

Nie są opisane jako refurb, towar powystawowy ani nic z tych rzeczy, tylko jako zupełnie nowy, albo po prostu nowy produkt. Nie wierzę, że oryginał może regularnie (nie jest to pojedyńcza sztuka) kosztować mniej o ponad 50% od normalnej, powszechnej ceny. Najprawdopodobniej fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wam, wróciłem po długiej przerwie.

 

Otóż chciałem kupić jakieś doki do mojego telefonu (Motorola XT910), dosyć tanie, na zimę, żeby zmieściły się pod czapką. Moją uwagę przykuły Sony MH-EX300ap. Słuchawki w bardzo niskiej jak na moje oko cenie (30-60zł), poprzednie EX300 grały przyjemnie, więc postanowiłem zakupić ten (bliźniaczy) model z micro. Pytanie, czy ktoś już je zamawiał? Cena jak dla mnie podejrzana, dlatego pytam się o ich oryginalność. Wiem, że to model dołączany do smartfonów Sony, ale żeby w sprzedaży było tego tak dużo?

 

Mowa o aukcjach:

 

23,49zł

 

49,90zł

 

Czy rozwieje ktoś wątpliwości?

 

Wszystkie aukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mógł by ktoś rzucić okiem na tą aukcje : http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-sms-audio-50-cent-bial-czar-i3868694452.html .Dotyczy ona słuchawek SMS AUDIO 50 CENT. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. ale zainteresowała mnie cena. Wszedłem na Amazon i okazało się że cena takich słuchawek wynosi 67,99$ (w przybliżeniu ok. 205 zł)a na tej aukcji można je nabyć za 150 zł. Moje obawy zwiększyły się gdy zobaczyłem komentarze innych kupujących o sklepie. Niektórzy z nich w swoich komentarzach pisali że otrzymali nieoryginalny produkt. Co o tym sądzicie ?

Edytowane przez showpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos z warszawy kto potrafi ocenic autentycznosc Sennheiserow IE8 ?

 

patrzyles tu?

http://forum.mp3store.pl/topic/65488-jak-rozpoznac-oryginalnosc-sennheiser-ie8/?hl=sennheiser

spokojnie mozesz rozpoznac posilkujac sie tym porownaniem no chyba ze oni ciagle udoskonalaja te podrobki :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest ktos z warszawy kto potrafi ocenic autentycznosc Sennheiserow IE8 ?

 

patrzyles tu?

http://forum.mp3store.pl/topic/65488-jak-rozpoznac-oryginalnosc-sennheiser-ie8/?hl=sennheiser

spokojnie mozesz rozpoznac posilkujac sie tym porownaniem no chyba ze oni ciagle udoskonalaja te podrobki :ph34r:

 

Jest wiele rodzajow tych podrobek, od najtanszych, ktore wlasnie takim tematem da rade odroznic po dobrze wykonane rozniace sie wlasciwie tylko brzmieniem < nawet na headfi stala ponad recenzja fake ie8 i nikt sie nie zorientowal wiec wolalbym aby ktos odsluchal i porownal >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fak ciekawe czy moje ie80 sa orginalne...

wedlug takich porownan na necie np na youtubie albo wlasnie na headfi wszystko wskazuje ze orginalne ale skoro tak podrabiaja dobrze to zleczka sie wydygalem

a rejestracja ich na stronie sennhaizera jest wstanie potwierdzic orginalnosc? podajesz tam numer z opakowania, gdzie kupiles itd

ciekawe czy oni to jakos sprawdzaja czy tylko zbieraja dane osobowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fak ciekawe czy moje ie80 sa orginalne...

wedlug takich porownan na necie np na youtubie albo wlasnie na headfi wszystko wskazuje ze orginalne ale skoro tak podrabiaja dobrze to zleczka sie wydygalem

a rejestracja ich na stronie sennhaizera jest wstanie potwierdzic orginalnosc? podajesz tam numer z opakowania, gdzie kupiles itd

ciekawe czy oni to jakos sprawdzaja czy tylko zbieraja dane osobowe

Po konsultacji z doświadczonym forumkiem wiem ze sa nawet podroby w ktorych jest oryginalny kabel :), cecha diagnostyczna - analiza przy zaslonietych bass reflexach

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z doświadczonym forumkiem wiem ze sa nawet podroby w ktorych jest oryginalny kabel :), cecha diagnostyczna - analiza przy zaslonietych bass reflexach

 

 

ale jak to analiza? u mnie dziala ale roznica bardzo subtelna i dopiero wyraznie slychac to jak na bierzaco sluchajac przekrecam tym palakiem wetknietym. na poczatku myslalem ze to wogle nie dziala az musialem se zapetlony bass puscic zeby odetchnac z ulga;)

ale nie wiem czy taka analize miales na mysli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://allegro.pl/oryginalne-beats-monster-turbine-nowe-gw24m-fv23-i3899985464.html

 

Szanse ze oryginalne? Niby gw 24 miesiace + f vat, ale to gowno znaczy w naszych realiach ;/

 

Pomocy prosze.

Raczej legit, choc brak real foto, wyglada to tak jakby koleś wystawial rzeczy z ibooda wliczając dla siebie co nieco

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://pokazywarka.pl/v4yq70/#zdjecie10391087

 

Jak z tymi soniaczami, na oko wyglada na fejk , moze ktos cos powiedzic o nich ?

 

dodatkowo foty raczej z neta bral dany seller, chociazby stad

 

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/100-orjinal-sony-mdr-ex300sl-kulakici-kulaklik-94329125

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zawsze podoba mi sie "przywiezione ze stanów". Kurcze.. Po jakimś czasie stwierdziłem, ze wszyscy jeżdżą do USA kupic Beatsy, a w zasadzie je dostac, wrócić robiąc dobry uczynek czyli sprzedając dwa razy taniej. Rachunek zakupu oczywiście sie gubi .. Na lotniskach Każda walizkę rozwalają, portfele przetrzepuja, torebki rozkradają - jak tu rachunek upilnowac :(

Edytowane przez TvSuperStar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon AH-D320 http://allegro.pl/rewelacyjne-sluchawki-denon-d320-urban-raver-i4153023744.html

Treść maila z zapytaniem o legalność i oryginalność produktu:


Witam serdecznie,
Z tytułu opisu wynika, że są to słuchawki Denon AH-D321; ze zdjęć wynika, że są to AH-D320. Zaś już z samego opisu można wywnioskować, że słuchawki mają wzmacniacz, a strona Denona o niczym takim nie wspomina (akurat w tych dwóch modelach), recenzje również nie wspominają o wzmacniaczu.

Ze względu na mocne zainteresowanie kupnem produktu chciałbym zadać kilka pytań odnośnie aukcji.

Gdzie realizowana jest gwarancja?

Czy produkt jest w 100% oryginalny (potwierdzenie legalności)?


Bardzo dziękuję za udzielenie treściwych odpowiedzi. Życzę Wesołych Świąt.


Z poważaniem


Oto odpowiedź sprzedającego:


Witam. Jest to model d320 i sa to oryginalne słuchawki firmy Denon. Prosze sprawdzić moje komentarze. Nie sprzedaje podrobionych rzeczy na swoich aukcjach. Wszystko jest najwyższej jakości. W Razie problemow ze sprzętem produkt należy przesłać do mnie a ja zajmuje sie reszta. Pan dostaje nowy produkt lub zwrot pieniędzy
Pozdrawiam

Maciej K



Już sam nie wiem co sądzić. Kusi ceną, ale czy przypadkiem Denona nie spotkała ta sama przygoda co z podrabianiem produktów firmy Monster?


EDIT: Admini, zróbcie coś ze spoilerami, bo przeglądarka sypie błędami podczas edycji.

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności