Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meety w Trójmieście.


Globbi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że kozaki ;d. Jutro powinny do mnie dotrzeć, ale nie mam porównania z innymi IEM'ami tej klasy, więc wiele o nich nie powiem. Co innego, jeśli porównam je na meecie z innymi. A co do ewentualnego wypożyczenia, to co by was interesowało? Mnie osobiście najbardziej triple.fi oraz z ciekawości IE8, może phonak, i coś jeszcze ;d. Jaka jest wasza opinia? Myślę, że porównanie jakichś większych słuchawek też byłoby na miejscu, z playerów to szczerze mówiąc nie mam pomysłów, ostatecznie Sony X1050/1060 ale to raczej nie osiągalne, mało kto je posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westone 3 :rolleyes:

 

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o SE530 to kiedyś jak je pierwszy raz słyszałem (1,5 lat temu) to były dla mnie rewelacyjne. Potem je słyszałem drugi raz mając większe doświadczenie i wydawały mi się lipne za tą cenę. Teraz kupiłem bo chciałem czegoś innego, padło na nie z kilku powodów: dźwięk może nie był dla mnie rewelacyjny ale podobał mi się, wykonanie ładne i solidne, motyw z kabel za ucho mi się podoba. Denerwowało mnie w nich zakładanie na początku i hmm... dźwięk. Ale po około miesiącu użytkowania uważam że słuchawki są rewelacyjne, trzymają się bardzo dobrze w uchu, zakładanie to nie problem, izolacja słabsza niż ER6i ale daje radę, są wygodne. Jeśli chodzi o dźwięk to po kilku dniach się przyzwyczaiłem i dla mnie one grają bardzo dobrze (bas bardzo dobry, różnorodny, góra niezła łagodna, środek czyściutki, przestrzeń i separacja bez zarzutu) . IEM mają specyficzny dźwięk, potrzeba czasu aby się z nimi oswoić, to samo miałem z Zen Aurvana i z ER6i, ale w mniejszej skali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westone 3 :rolleyes:

 

Szczerze mówiąc jeśli chodzi o SE530 to kiedyś jak je pierwszy raz słyszałem (1,5 lat temu) to były dla mnie rewelacyjne. Potem je słyszałem drugi raz mając większe doświadczenie i wydawały mi się lipne za tą cenę. Teraz kupiłem bo chciałem czegoś innego, padło na nie z kilku powodów: dźwięk może nie był dla mnie rewelacyjny ale podobał mi się, wykonanie ładne i solidne, motyw z kabel za ucho mi się podoba. Denerwowało mnie w nich zakładanie na początku i hmm... dźwięk. Ale po około miesiącu użytkowania uważam że słuchawki są rewelacyjne, trzymają się bardzo dobrze w uchu, zakładanie to nie problem, izolacja słabsza niż ER6i ale daje radę, są wygodne. Jeśli chodzi o dźwięk to po kilku dniach się przyzwyczaiłem i dla mnie one grają bardzo dobrze (bas bardzo dobry, różnorodny, góra niezła łagodna, środek czyściutki, przestrzeń i separacja bez zarzutu) . IEM mają specyficzny dźwięk, potrzeba czasu aby się z nimi oswoić, to samo miałem z Zen Aurvana i z ER6i, ale w mniejszej skali ;)

 

 

więc jednak znalazł się killer ER6i ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można by to przełożyć na następny weekend...

Ja nie mam nic przeciwko ale nie przejmujcie się mną.. To byłby pierwszy opuszczony przeze mnie meet. Voight by ode mnie odpoczął bo On też zawsze był. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli widzimy się 5 września, rozumiem że tradycyjnie o godzinie 15?

Może dajmy znać z czym możemy wpaść ;d

Ja osobiście zabiorę to co mam w sygnaturce, czyli Sony S638F, EX82 oraz Sennheiser IE7.

Olix, chętnie skorzystałbym z okazji porównania IE7 oraz tripelków, chociaż jeśli okażą się lepsze to będę miał wydatki ;)

Z ciekawości można by było porównać EX82 oraz EX85, zobaczymy czy różnica jest duża...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności