Skocz do zawartości

Meety w Trójmieście.


Globbi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. To ja będę lżejszy o HD650. Mogę wziąć Beresa jako źródło ale nie mam chęci brać do niego PCLinka i laptopa. Jeśli dojdzie do mnie discman z wyjściem optycznym i jeśli okaże się, że w roli transportu spisuje się co najmniej porównywalnie do PCLinka to będzie git. Wtedy każdy mógłby wziąć jakąś swoją ulubioną płytkę i słuchać ;)

 

KaDargo

Co to za wymyślna wersja foruma608?

Chętnie posłuchałbym Audiodynamic PHB2, bardzo wręcz chętnie ;)

 

Jeśli ktoś koniecznie chce żebym wziął coś konkretnego z siga to proszę śmiało pisać...

 

Zapraszam do zgłaszania obecności, żeby było wiadomo ile osób mniej więcej będzie. Ja się deklaruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Foruma608 to z tego co mi wiadomo jest to jedyna taka wersja... szczególna wersja, szczegółów nie wolno mi zdradzać :D

 

Lapsa będę miał jak by co ale źródełko to w sumie żadne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo wypasiony :) zresztą może sam zobaczysz... choć raczej posłuchasz... środka nie wolno pokazywać "TAJNE" ;)

 

btw. chyba się nie gniewasz za sygnaturkę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. chyba się nie gniewasz za sygnaturkę? ;)

Wręcz przeciwnie ;)

 

szczerze mówiąc co tydzień całą sobotę jestem na trasie Gdańsk-Gdynia na rolkach ;p

Zdążysz się najeździć przez wejkejszyns... :P

Wbijaj na meet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzętu mogę przynieść to co zawsze, tyle, że EX85 z przerywającym kabelkiem i EX51 bez filterków(wywaliłem w ramach eksperymentu), których używam, ale z maksymalnie odmienionym dźwiękiem w EQ, inaczej nie da się ich słuchać(masakrycznie kłująca góra, wycięta średnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę. Dzięki @baols za info. Co do lapka i beresforda to ja mogę też wciąć, z naszą ulubioną muzyką ;) Ale w lapku nie mam optyki.

OK, to bierz Beresa i lapka, odciążysz mnie trochę. :)

Optyki to rozumiem nie chodzi o CD-ROM tylko o wyjście optyczne? Wezmę PcLinka...

 

co do sprzętu mogę przynieść to co zawsze, tyle, że EX85 z przerywającym kabelkiem i EX51 bez filterków(wywaliłem w ramach eksperymentu), których używam, ale z maksymalnie odmienionym dźwiękiem w EQ, inaczej nie da się ich słuchać(masakrycznie kłująca góra, wycięta średnica)

Szkoda... :(

Najpierw UM1, teraz EX85. Ale może to oznacza, że kupisz nowe wypaśne słuchawki. :P

 

też moge wpaść ale ze sprzętu także NIC ;P

Spoko, sprzętu raczej nie zabraknie. Zapewne Wojtek też coś wymyśli. :)

A nawet gdyby to można sobie kulturalnie porozmawiać albo... powypełniać ankiety. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie w MP3stor'ze w Gdańsku (Słowackiego 50) i tradycyjnie na 15, ale jak będziesz wcześniej, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś przyszedł przed wyznaczoną godziną, sklep jest otwarty od 11, więc od tej godz. zapraszamy :)

 

 

kurde przyjechałbym tylko fakt że bilet w obie strony kosztowałby mnie 150zł zamyka sprawę sad.gif

 

Da się zamknąć budżet na bilet w 70 PLN w dwie strony do Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zamknąć budżet na bilet w 70 PLN w dwie strony do Wawy

Czym autostopem? ICC jedzie 4h:40m do Gdańska więc prawie 10 godzin w podróży to oznacza że na meecie byłbym ze 2-3 godziny... Poza tym zważ na to z jakim sprzętem bym jechał (wartość) więc raczej odpada przejazd w kiblach/korytarzach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baols może zabrałbyś forum608II chciałabym porównać obie konstrukcje Piotrka, ten który zabierzemy to pierwsza wersja forum608, z tego co wiem jeden z ostatnich.

Mogę zabrać jak najbardziej... o ile udźwignę. ;)

Teraz sam do końca nie wiem czy to jest Forum608II, rozebrałem go i wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach, które widziałem w necie. Sprzedawca mówił, że jest to model dopieszczony, tak pisał w mailu:

wedlug Piotra jest to najbardziej "wypasiona" wersja jego konstrukcji, kosztowala mnie ponad 700zl.

Nie wiem jednak na ile to prawda bo bardziej podoba mi się dźwięk z mojego OTL'a.

 

PS: Z ankietami to raczej półżartem było. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą to będziesz wszystkie sam wypełniał :D

 

OTL myślisz że ładnie zagra z K271 MKII ? ;>

 

PS: Chciałem na meet załatwić Beresa TC-7520 ale już nie da rady.

No dobra... Myślę, że nie będzie czasu na ankiety. ;)

OTL i AKG? Nie wiem ale ogólnie wszystkie słuchawki na nim grają mi najlepiej. :P

TC-7520 prawdopodobnie wypożyczę sobie na wakacje... :)

 

PS: Do grona mojego sprzętu dołączył słynny iRiver iMP-550. Świetny jest ale muszę kupić akumulatory pryzmatyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności