Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mpio Fl100


bomarek

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz cos wiecej :P Jaki firmware w jakim momencie przestalo dzialac po w graniu czy w trakcie cos nawalilo ? a Mpio Manager widzi odtwarzacz ? sterowniki z plyty instalowales ?

 

 

EDIT:

a ruch taki bo zmienili Forum tongue.gif kiedys bylo wiecej ludzi z czasem moze sie zejdzie reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwązałem kupując iFP799 który padł po 5-ciu dniach używania,ale błyskawicznie wymieniono mi w serwisie Intoneo na iFP899 który już pieści moje uszy wspaniałym dzwiękiem.FL100 lezy w szufladzie i czeka na cud, nie znalazłem sposobu na jego reanimacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. w moim przypadku wstąpiły dwa problemy:

1. zbyt wcześnie wyciągnełem kabelek ( trzeba poczekać do pełnego zgrania nowego oprogramowania i nawet jeszcze troche około 20 sek.)

2. przy formatowaniu wyskoczyła mi możliwość sformatowania "FAT, FAT32 i NTFS"

wybrałem FAT32 i może to też było problemem złego funkcjonowania sprzętu,

potem zmieniłem na FAT

dzięki tym małym zmianom znowu mogą się cieszyć moje małżowiny uszne hehe :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od roku jestem lub byłem w posiadaniu MPIO FY 300 musze powiedziec ze przez rok nie miałem z nim zadnych problemów. dopiero teraz siadł... a chyba dokładniej siadła bateria. Msc pozniej czyli dokładnie jakis tydzien temu, niezrazając sie kupiłem w znanym internetowym sklepie kolejnego eMpio tym razem MIPO ONE. Powiem wam ze byłem cholernie Szczesliwy, gdyby nie cała sytuacja z oprogramowaniem... po wzuceniu mp3 którys juz raz chyba 3, oprogramowanie poprostu siadło. Komp go wykrywał, ale jako błedne urządzenie a firmware zmienił sie z 3.50 na 0.05 hehe i tym samym mpio za kazdym razem przy właczaniu sie zawieszał... od razu został wysłany na RMA. Kilka dni Pózniej czyli dokładnie dzisiaj został mi przysłasny cały i zdrowy. Jestem szczesliwy Bo To piekny odtawrzacz, ale nie wiem czego sie moge znowu po nim spodziewac. mam nadzieje ze bedzie okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem menagera z najnowszymi poprawkami wgralem najnowszego softa i jest git wszytkim to polecam odrazu inaczej sie poczujecie przy swoim odtwarzaczu wszystko idzie szybciej i sprawniej (ja mam fl100) stronka dziala i polecam sciagniecie wszystkich najnowszych sterownikow poniewaz windows xp instaluje je zgodnie z tymi ktore sa w menager 2 ktore sa versia 2.0.0.0 a na stronce jest wersja 3.0.0.0 Serdecznie polecam:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam. ja mam jeszcze inny problem z FL100. kiedyś chciałem sformatować pamięć, ale coś się zawiesiło przy końcu i musiałem odłączyć usb. od tego czasu nie pojawia mi się ta początkowa animacja przy włączaniu playera, nie mogę sformatować pamięci, nawet wgrać nowego oprogramowania( mpio manager mi się zawiesza) to samo mam przy kopiowaniu plików do odtwarzacza. firmware mam w wersji 1.35, managera też najnowszego. próbowałem upgradować do tej samej wersji, ale też mi się wszysko zawieszało. czy jest jakiś sposób, żeby wgrać na nowo cały soft? aha, próbowałem też formatować przez wmp, ale bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co wlasciewie daje wgranie nowego firmwareu (aktualizacja z 1.33 do 1.35)? Gdy kupowalem playera to wszedzie bylo podane ze obluguje on jedynie karty o pojemnosci do 254 MB. Ale teraz widze, ze na stronie jest podane iz obsluguje on pamieci do 512 MB. Czy to zalezy od firmwareu? Czy po aktualizacji z 1.33 do 1.35 bedzie mogl czytac karty o pojemnosci 512MB?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

No to nie jest pierwszy taki temat na tym forum. Ja mam identyczny problem co Bomarek, z tym że temat zamieściłem na przełomie maja/czerwca 2005 r. i z nieznanych dla mnie przyczyn po kilku dniach administrator usunął mój post, być może była jakaś przebudowa forum, niewiem, nieważne. Wracając do sedna, mój fl100 zachowuje się podobnie wykrywany jest przez usb jako nieznane użądzenie, wyświetlacz niedziała. Serwis we Wrocławiu uznał, że odtwarzacz bezpowrotnie padł, mało tego nie posiada wewnątrz żadnego złącza serwisowego by ponownie móc wgrać firmware. Do dnia dzisiejszego nie udało mi się nic z nim zrobić, ale być może ktoś wpadnie na jakiś pomysł.

 

P.S. Niestety zmieniłem zdanie na temat Mpio. Czytając forum widze, że nie jedna osoba z odtwarzaczami tej firmy ma problemy. Moim zdaniem firma Mpio powinna nieudostępniać opcji zmiany firmware'u skoro dzieją się takie rzeczy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności