Jump to content
colnet

Test kart dźwiękowych

Recommended Posts

No kultowa karta w sumie, nie zawiedziesz sie i jest lepsza od tamtego no name'a nie wspominając o integrze :)

Temat SB Live przerabiałem dosyć dawno, ale z tego co pamiętam model SB0220 nie był polecany, chociaż mogę się mylić, nie pamiętam już.

Najlepszym modelem z 5.1 jest sb0100, tak wogóle to lepiej dołożyć do 24-bit czy Audigy SE i zmodować na X-Fi.

Czy ta karta ma porównywalną jakość dźwięku do SB Live! 24-bit?

A czemu wersja Scierwo Ediszyn ? Czyli z orżniętym scalakiem ? nie lepiej pełne Audigy ? o takie

Co myślicie o xonarze D2 ? Teraz mam audigy 2 ale ostatnio zaczęła lekko nawalać. Chcę do kompa podłączyć głośniki 5.1, CALe i adapter. w audigy mi brakuje "dziurek" i muszę odłączać jeden kabelek od głośników żeby posłuchać sobie muzyki na CALach :P Warty jest ten D2 tych 450 zł ?

Czy ta karta ma porównywalną jakość dźwięku do SB Live! 24-bit?

A czemu wersja Scierwo Ediszyn ? Czyli z orżniętym scalakiem ? nie lepiej pełne Audigy ? o takie

nie wiem, nie znam się, dlatego pytam. :) skoro tak mówisz to biorę tą, którą podałeś.

Co myślicie o xonarze D2 ? Teraz mam audigy 2 ale ostatnio zaczęła lekko nawalać. Chcę do kompa podłączyć głośniki 5.1, CALe i adapter. w audigy mi brakuje "dziurek" i muszę odłączać jeden kabelek od głośników żeby posłuchać sobie muzyki na CALach :P Warty jest ten D2 tych 450 zł ?

Ja mam coś takiego ---> http://login24.pl/au-pureblue-rozd-gloheadpho-av20603qp/produkt/266467.html jest jeszcze takie cuś ---> http://www.ispot.com.pl/Belkin_rozdzielacz_sluchawkowy_Rockstar_6_x_jack_35_mm_p19029.html a także http://sklep.rms.pl/index.php?p5421,rozdzielacz-jack-3-5-mm-2x-gn-jack-stereo-ultralink-matrix-mini-mini-y-st-mff

wiem że jest coś takiego jak rozdzielacz ale i tak muszę w ustawieniach zmieniać z 5.1 na słuchawki, a poza tym akurat brak wejść jest najmniejszym problemem i przecież nie z tego powodu chce kupić nową kartę :D Już wolę dołożyć trochę do D2 a mieć porządną (no i w tej kwestii chciałem znać waszą opinię :) ) kartę i spokój na co najmniej 3 lata.

mam pytanko czy sb live 24 external (sb0490) różni się jakościowo od sb live 24 (sb0410)? potrzebuje czegoś znośnego do lapka poniżej 100zł, w sumie tylko pod głośniki (genius 1250x), prawdopodobnie dojdą też shp5401.

Mam pytanie czy wie ktoś co potrafi karta M-AUDIO AUDIOPHILE 2496 ?

Mam problem gdyż chce kupić konkretną dźwiękówkę pod diy za ~1500 + yamaha 520 i nie wiem co wybrać .

A i czy ta karta ma 5.1 bo gdzieś wyczytałem ze ma ale jak to możliwe skoro ma tylko 4 wyjścia rca?

Proszę o pomoc.

Zastanawiam się czy do Supeluxów hd681 Evo wziąć prodigy cube czy może prodigy hd2. Która z nich jest lepsza pod względem dźwięku?