Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test kart dźwiękowych


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

Asus twierdzi ze ich xsonar na nowych sterach ma eax 5.0 , creative zas mowi ze asus ich niema i komu wiezyc ? biggrin.gif
moze miec, ale to nielegalne :P. Trzebaby samemu sprawdzic i tyle. Sprawa jest o tyle trudna, ze niewiadomo ktore gry korzystaja z EAX 5.0... :P Ale jest na to metoda - EAX do wersji 2.0 bylo oznaczone wlasnie EAX 2.0 (co jest obslugiwane czesto rowniez przez integry), a od wersji 3.0 wzwyz oficjalna nazwa to " EAX ADVANCED HD [i tu odpowiedni numerek - tj 3.0; 4.0 lub 5.0]". Trzebaby po prostu znalezc gre co obsluguje "EAX Advanced HD" i odsluchac ja na tym Asusie, a pozniej na jakiejs audigy czy x-fi :). Tylko komu sie chce w to bawic? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 314
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajny test @colnet :)

No ja potwierdzam, że Yamaha XG Geniusa 128 ma olbrzymią moc (ale po zmianie ustawień zworki, czyli włączeniu wzmacniacza).

Naprawdę ciekawa propozycja jeżeli nie chce się wiele wydać.

A tak trochę offtopowo :P to mam do sprzedania jedną w komisie.

To tak jakby ktoś chciał sprawdzić jak gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz szybko cos czego da sie sluchac to sb live 24 jest imo bdb wyborem - jest bardzo latwo dostepna. zwykly sb live mocno odstaje - gra strasznie sucho na srednicy i bas ma tez suchy i taki bez kopa

Potwierdzam... @pavlitto jak chcesz jakąś kartę to coś się u mnie znajdzie na sprzedaż, sprzedaje je tylko aby na nich nie stracić zbyt wiele ;) nie aby zarobić. Dla K518DJ pasują mi Yamahy 724, SB 24-bit. @pavlitto ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na kartę? i czy masz jakiegoś wzmaka po drodze?

 

Na sprzedaż mam:

Terratec SiX Pack - kolon Santy Cruz (gra bardzo dobrze ale potrzeby jej jest wzmak, bo na wzmaku słuchawkowym szumi)

Yamaha 724 - niewiadome pochodzenie (ale gra dobrze, tylko mocno szumi :( )

Yamahe 724 - od Geniusa

 

Przedział cenowy tych kart od 20 zł do 40 zł ;)

 

Terratec Six Pack i Yamaha 724 nie długo się pojawią w zestawieniu, muszę je jeszcze trochę pomęczyć, ale jak na razie są OK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SB 24-bit mamy dobre line-in, dobre wejście mikrofonowe, dźwięk OK. Yamaha ma kiepskie wejście line-in i mikrofonowe. Ja zostawiam SB 24-bit podpięte do monitora bo jest uniwersalne... ogólnie do słuchania tylko muzyki nie wiem czy warto wymieniać, jeśli przeszkadza Ci szum to wymieniaj, jeśli nie to raczej zostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności