Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pytania oodnoścnie T50/60


Cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to zauważyłem, ze w mp3storze nie można nabyć T50. Kiedyś był, nie sprzedawał sie, czy jak?

 

1 Czy można bez problemów nawigować bezwzrokowo z kieszeni, np w tramwaju?

2 Czy z tą klapką jest coś nie tak? Wszyscy narzekają na nią...

3 Czesto sie psuje joy po dłuzszym uzytkowaniu?

 

i nie jestem pewien - są jakies różnice między T50 a T60 jeśli chodzi o funkcje? Odtwarzane formaty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to przejściowy model, nie eksportowano go na większą skalę do Europy.

 

1. Można, ale trzeba się przyzwyczaić do joya.

2. Nie ma żadnych problemów...

3. Nie psuje się, nie zauważyłem większych luzów po ~4 miesiącach użytkowania.

 

Między T50 a T60 nie ma różnicy w funkcjach.

T50 - max. 1gb, AA, ~40h autonomia

T60 - max. 4gb, AAA, ~15h autonomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to przejściowy model, nie eksportowano go na większą skalę do Europy.

 

1. Można, ale trzeba się przyzwyczaić do joya.

2. Nie ma żadnych problemów...

3. Nie psuje się, nie zauważyłem większych luzów po ~4 miesiącach użytkowania.

 

Między T50 a T60 nie ma różnicy w funkcjach.

T50 - max. 1gb, AA, ~40h autonomia

T60 - max. 4gb, AAA, ~15h autonomia

 

aha, to sporo tłumaczy. Ale szkoda ze nie robili T50 4 GB. T60 zbyt krótko gra, zresztą podobnie jak e100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to sporo tłumaczy. Ale szkoda ze nie robili T50 4 GB. T60 zbyt krótko gra, zresztą podobnie jak e100.
Też ubolewam ;)

T60 jak na mój gust nie gra krótko. A jeśli tak to przynajmniej są wymienne aku/baterie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ładowarką? i jakieś dobre czy najtańsze z tesco? ;)

 

http://www.mp3store.pl/,baterie%20i%20akum...74560230743.htm

Mam serię 950 i polecam.

Jaką masz ładowarkę? Ja mam z zestawu GP w której można ładować zarówno AAA jak i AA.

Gdy kupowałem swoje to ładowarka + 2 akumulatory kosztowały 50zł. Zwraca sie po 10 naładowaniach zestawu (ładowanie obu naraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz te pojemniejsze AAA, 1000mAh... Duracelle, czy Energizery, ew Sony Cycle coś tam ;)

Chociaż na GP też się nie zawiodłem... Kupiłem GP PowerBank II + 4x 2300mAh AA za ~200 zł (dzisiaj dużo taniej).

 

Cały zestaw dla Ciebie (aku + ładowarka) wyjdzie <150pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A ja mam pytanie odnośnie połączenia iRivera T60 z komputerem. Posiadam dwa kable, które pasują do T60:

- od T60 z zestawu

- od aparatu Fujifilm S5600

 

Różnią się tylko jednym szczegółem - kabel od aparatu ma przy wtyczce miniUSB filtr/cewkę (takie coś w kształcie walca).

 

Podłączyłem kabel od aparatu i okazało się że działa, ale czy na dłuższą metę można go bezpiecznie stosować? W podróż brałbym wtedy tylko kabel od aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Taką ładowarką tylko zniszczysz akumulatorki

 

Bzdurą jest, że uniwersalnymi tanimi ładowarkami psujemy ogniwa, trzeba przy nich tylko dobrze obliczyć czas ładowania oraz nie dopuścić do przeładowania akumulatorów. Sam ładuje wszystko ładowarką z Niemcowni za kilka Euro i moje Enloopy mają sie dobrze ;). No i nie radzę ładować za dużym prądem. Moja ładowarka ma 120mA i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po pierwsze to zauważyłem, ze w mp3storze nie można nabyć T50. Kiedyś był, nie sprzedawał sie, czy jak?

 

1 Czy można bez problemów nawigować bezwzrokowo z kieszeni, np w tramwaju?

2 Czy z tą klapką jest coś nie tak? Wszyscy narzekają na nią...

3 Czesto sie psuje joy po dłuzszym uzytkowaniu?

 

1. Tylko przełączać utwory i podgłaśniać

2. Ma luzy, pomaga podklejenie gąbką

3. Pewnie jak każdy joystick

 

Akurat T60 ma poważniejsze wady:

- brak ładowania podczas połączenia USB (wiem że jest bateria AAA ale Creative rozwiązało ten problem w prosty sposóB)

- wadliwy wskaźnik baterii

- w praktyce max 12 godzin odtwarzania, Muvo V100 mojej dziewczyny bez problemu gra 17-20 godzin na GP 1000mAh (normalna eksploatacja).

- mało precyzyjny joystick (miałem już dwa urządzenia z minijoyem, Kodaka Z740 i SE K750i, w obu działał on zdecydowanie lepiej - większy skok, brak tendencji do przesuwania w bok podczas wciśnięcia).

 

Krótko mówiąc - dobry odtwarzacz ale nie za tą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

creative nie rozwiązało nigdy "problemu ładowania akumulatorka AAA przez USB"... oni po prostu zamontowali normalny akumulatorek litowy do odtwarzacza :)

 

... powód? wyobraź sobie że ktoś wpadnie na genialny pomysł, żeby naładować baterię alkaliczną... albo jeszcze lepiej niealkaliczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... powód? wyobraź sobie że ktoś wpadnie na genialny pomysł, żeby naładować baterię alkaliczną... albo jeszcze lepiej niealkaliczną...

http://www.metacafe.com/watch/967302/crank...your_batteries/

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności