Skocz do zawartości

Mpio Kontra Iaudio- Równa Bitwa?


adams

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując playerka znaczenie mają najbardziej:

1.Jakość dźwięku

2.Dodatkowe funkcje i ich jakość

3.CENA [niestety jeszcze wciąż]

Zastanawiam się, co kupić: najbardziej przymierzam się do iaudio g3 1gb, ale konkurentem jest mpio fy400 1gb. Obaj producenci dają 2 lata gwarancji - co świadczy o jakości wykonania chyba [?]

Z tego co czytam iAudio wraz z iRiverem są niekwestionowanymi liderami, ale czy rzeczywiście mpio nie depcze im po piętach? Jak jest z mpio? z jego dźwiękiem? i jakością obudowy?

Mpio 200zł tańszy... a to daje możliwość dokupienia za tą kasę słuchaweczek juz konkretnych.

 

Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam irivera lub iaudio

mpio jeśłi cena by grała największą role.

 

kupisz mpio i zawsze będziesz myślał, czy warto było oszczędzić te "pare groszy".

 

mpio ma dość dobrą opinie, jeśli chodzi o jakość dźwięku, ale na pewno nie taką jak ww. konkurenci.

 

lepiej jak już kupować to raz a dobrze, a słuchawki z czasem można wymienić. te co dają nie są znowu takie beznadziejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik... sęk w tym, że forum mpio do najruchliwszych nie należy :)

Z tego co czytam wybór wydaje się oczywisty [iaudio], ale chciałem by wypowiedział się ktoś kto oba playerki użytkował i na podstawie swojej opinii i spostrzeżeń może porównać...

Ok... wrzucam pytanie na forum mpio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem już 2 playerki iAudio ( U2 & i4 ) i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Nie miałem i nie mam z nimi żadnych problemów. Przez ok 1,5 roku spełniają swoje zadanie wyśmienicie :D Jak chcesz więcej zajrzyj do innych działow forum tam się szerzej rozpisujue na ten temat.

 

Co do słuchawek to są lepsze od standardowych pchełek ,ale projektował je człowiek całkowicie pozbawiony gustu . Na dodatek miał baaaardzo duże uszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując playerka znaczenie mają najbardziej:

1.Jakość dźwięku

2.Dodatkowe funkcje i ich jakość

3.CENA [niestety jeszcze wciąż]

Zastanawiam się, co kupić: najbardziej przymierzam się do iaudio g3 1gb, ale konkurentem jest mpio fy400 1gb. Obaj producenci dają 2 lata gwarancji - co świadczy o jakości wykonania chyba [?]

Z tego co czytam iAudio wraz z iRiverem są niekwestionowanymi liderami, ale czy rzeczywiście mpio nie depcze im po piętach? Jak jest z mpio? z jego dźwiękiem? i jakością obudowy?

Mpio 200zł tańszy... a to daje możliwość dokupienia za tą kasę słuchaweczek juz konkretnych.

 

Zapraszam do dyskusji

fy400 mialem ....1dzien. wykonanie takies jakies nie najwyzszych lotow. dzwiek spoko, ale tu wlasnie jest ta roznica 200pln. nie podobola mi sie patent z wysuwana wtyczka (niektorym sie podoba). futeral do bani: jak zapniesz, nie zmienisz glosnosci bo Ci futeral sie na nim "zacisnal". wymienilem na fg100 - ktorego mialem przez 1 miesiac - ogolnie zadowolony bylem, dzwiek jw. ale zasielanie na AA nie AAA, oled dislplay, wykonanie o niebo lepsze - niestabilne nowe firmware, jalepiej chodzil, na najstarszym. menu niemal identiko z fy400.

 

aktualnie przesiadlem sie na g3 (2gb) i jest spoko - czujesz te 200pln roznicy w dzwieku. mialem tez 2 flashe irivera - 599 i 999 - i gdyby jeszcze mialy zasilanie na baterie nie wbudowane accu, pewnie by zostal (999).

 

G3 jest u mnie jako suport - do "ciezszych" zadan jest h340 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności