Skocz do zawartości

@-.-@


Stratos

Rekomendowane odpowiedzi

Ile MOZNA CZEKAAAAAC nie wiem jak was ale mnie juz ku!%@&*ca bierze <_< . A omnimo milczy jak dlugo mozna sprowadzac playery do Polski :blink: Wydaje mnie sie;) ze juz minelo 2/3 lipca i z obliczeni wynika ze to chyba koncowka miecha :P a tu cisza :ph34r:

I do tego I5 2gb jest tylko o 80 zl !! tanszy od X5 (choc z ładowarka i akumulatorami wyjdzie na rownii !! ) juz sam nie wiem...Jak mozna tak ustalac ceny :P

A ten X5... hmm 20gb nie jest mi narazie potrzebne za to... jakosc dzwieku :o a od 20gb glowa nie boli ;) no i teraz mam problem :huh: z drugiej manki to jest duze :( raczej nie wyobrazam sobie zebym w metrze/tramwaju/busie spokojnie wyjal player i zmienial piosenki -_- Jedyne wyjscie kupic oba, jeden na spacer,po miescie i na uczelni a drugi w domu,samlocie i na wakacjach tia....... :angry: nie mam na co kasy wydawac.

 

Ps. Za straty na psychice spowodowane bezkresnym oczekiwaniem na moj plejerek i czynnym promowaniem firmy ZADAM RABATU :unsure: halo jest tam kto :blink:

O i uszy mi spluchly z nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem całkowicie taki stres.

 

myśle, że jakbyś dostał niezły rabat wynagrodziłoby to straty moralne.

to smutne, że klient musi czekać, jest narażony na kosmiczne ceny i jeszcze musi się denerwować :)

 

po prostu polskie podejście - bo ile można zwalać na krótki staż rynkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^_^ Słyszeliscie Krecik Powiedzial !!! Lepiej z nim nie zadzierajcie :D

wole łagodne elementy perswazji :)

lepiej się usypia wieczorem.

 

ale player dla Stratosa powinien być z uczciwą zniżką za nadwyrężania układu nerwowego + jakaś testerka gratis od firmy. szczegóły uzgodnimy wspólnie - podstawa to wykazanie dobrej woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,zgadzam sie TAK tak! moze byc testerek w postaci X5L :lol: hmm w sumie moge juz pojsc im na reke i kupic I5 ze znizka :rolleyes:

 

<zemdlał> :wacko:

<_< no właśnie mowie że ipod jest do bani... ;)

 

Zapozno,to nie zmniejszy tego guza -_- ale nie przejmuj sie Forza Lazio tez ma swoje 3 grosze w tym zamachu :ph34r:

 

Warning **Caution** To forum jest niebezpieczne, urazy fizyczno-psychiczne nie uniknione :lol: proponuje nowe rubrki po ipodzie moze byc Ipsycholożek i Iterapełta (masaz w cenie rehabilitacji)

 

A i własnie swietuje z okazji mojej rangi na forum :D bo juz jestem srednio zaawansowany :P a nie jakis poczatkujacy <just teasing> hehe.

Choc na tym forum to jest w miare kól dla niu memberow pamietam zarejestrowalem sie na forum o psach bo te Husky to wiecej jak koty niz psy :lol: i chcialem miec jakies wieksze rozeznanie niz tylko literatura anyway tam wymyslili ze nowi uzytkownicy maja status AMATOR co chyba byla proba dowartosciowania swoich marnych osobowosci. Jak zwykle musialem sie poklucic z 4ma osobami w jednym watku bo nie lubie kolek wzajemnej adoracji :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle musialem sie poklucic z 4ma osobami w jednym watku bo nie lubie kolek wzajemnej adoracji :rolleyes:;)

jeśli w jednym wątku i tylko z czterema to spoczko :)

 

nie cierpie się kłócić - ale wracając do iaudio. ktoś odpowiedzialny za zaopatrzenie powinien chyba sobie przemyśleć co nieco. to już nie te czasy, kiedyś takie jajca przechodziły - teraz to już, jak zaśpiewał perfect, zupełnie inny kraj.

playerek dla Pana Stratosa ze zniżką plus bonusowe testerki w mini. po testach oddasz przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ile MOZNA CZEKAAAAAC nie wiem jak was ale mnie juz ku!%@&*ca bierze <_< . A omnimo milczy jak dlugo mozna sprowadzac playery do Polski :blink: Wydaje mnie sie;) ze juz minelo 2/3 lipca i z obliczeni wynika ze to chyba koncowka miecha :P a tu cisza :ph34r:

Tak to juz jest jak sie na cos czeka -_- .Czas wydaje sie zwalniac 5 krotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności